Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Loans 4 Players - polecam pożyczke

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 2,80 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Loans 4 Players

Pierwsza pożyczka

800 - 15000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 3 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

78,35 %

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Loans 4 Players to nowa firma oferująca pożyczki pozabankowe w wysokości 800 do 15000 zł. Spłata należności wynosi maksymalnie 36 miesięcy.
Zrzut strony Loans 4 Players Podgląd strony.

Loans 4 Players opinie

Loans 4 Players to pożyczkodawca udzielający pożyczek ratalnych w wysokości od 800 zł do 15000 zł. Pożyczkę możemy spłacić maksymalnie do 36 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się za pośrednictwem komputera, bez konieczności wychodzenia z domu. Oferta skierowana jest głównie do osób, które interesują się grami komputerowymi oraz chcą zaciągnąć pożyczkę np. na nowy sprzęt komputerowy. Koszty komputera, nowego procesora, laptopa, czy najnowszej generacji klawiatury do komputera są dość wysokie. Dla fanatyków komputerów pożyczkodawca oferuje sporą sumę pieniędzy, którą możemy zaciągnąć w szybkim czasie.

Opinie Loans 4 Players – o firmie

Właścicielem Loans 4 Players jest spółka IPF Polska Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 136. Niestety firma nie udostępnia kontaktu do biura obsługi klienta na swoim serwisie. Na stronie firmy możemy znaleźć wirtualny kalkulator, gdzie sprawdzimy, jakie koszty czekają nas przy spłacie zobowiązania. Aplikować o pożyczkę możemy właśnie za pośrednictwem strony, ale również wystarczy kliknąć na naszej stronie w “zgłoś wniosek”. Zostaniesz automatycznie przekierowany na formularz, który wypełniasz, aby zaciągnąć pożyczkę ratalną w Loans 4 Players.

Opinie – Loans 4 Players pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających obywatelstwo polskie oraz stałe zamieszkanie na terenie Polski. Wnioskujący musi posiadać aktywny numer telefonu, adres e-mail, jak również własny rachunek bankowy.


Opinie o Loans 4 Players  znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Loans 4 Players?

Oferta Loans 4 Players skierowana jest dla osób zainteresowanych grami komputerowymi.

Pożyczkę możemy przeznaczyć na nowy sprzęt komputerowy.

Kwota, jaką możemy zaciągnąć, wynosi od 800 do 15000 zł, ze spłatą rozłożoną na równe raty. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy.

Na stronie głównej znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki. Poniżej również znajdziemy informację, jakie koszty czekają nas, gdy wybierzemy odpowiednie parametry. Możemy zobaczyć dokładniej, jaka będzie wysokość raty pożyczki, którą zaciągniemy. Jeżeli zainteresowała nas pożyczka w Loans 4 Players klikamy “aplikuj o pożyczkę”. Na ekranie wyświetli nam się formularz, który będziemy musieli odpowiednio wypełnić. Podajemy następująco: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz numer PESEL.

Będziemy również zobowiązani do wymyślenia hasła klienta, dzięki któremu będziemy mogli logować się na stronę firmy.

Jeżeli wypełniliśmy wszystkie pola, możemy wysłać zapytanie o ofertę. Kolejnym krokiem będzie czekanie na odpowiedź ze strony konsultanta firmy. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy, który podaliśmy we wniosku.

Otrzymane zobowiązanie spłacamy w wyznaczonym terminie, na rachunek pożyczkodawcy podany w umowie pożyczki.

Kiedy otrzymam pożyczkę w Loans 4 Players?

Pożyczkę ratalną w Loans 4 Players otrzymamy po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi ze strony pożyczkodawcy. Jeżeli firma udzieli nam pożyczki, pieniądze trafią na nasze konto bankowe, które podaliśmy we wniosku. Na spłatę zobowiązania mamy maksymalnie 36 miesięcy. Musimy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki, aby uniknąć naliczenia dodatkowych opłat w postaci odsetek.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Jak każdy pożyczkobiorca jesteśmy w stanie złożyć wypowiedzenie umowy pożyczki w firmie Loans 4 Players.

Odstąpienie od umowy możemy wysłać na adres firmy maksymalnie do 14 dni od momentu podpisania umowy pożyczki.

Pamiętajmy również o oddaniu wszystkich uzyskanych należności.

Koszty w Loans 4 Players

Pożyczkodawca udziela pożyczek na raty w wysokości od 800 zł do 15000 zł. Pożyczkę spłacamy maksymalnie do 36 miesięcy. Poniżej przedstawimy koszty pożyczki, zaciągniętej na 36 miesięcy w Loans4Players:

 

8000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 49,86 zł

9000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 55,85 zł

10000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 601,38 zł

11000 zł | Czas spłaty 36 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 661,33 zł

12000 zł | Czas spłaty 36 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 721,28 zł

13000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 781,23 zł

14000 zł | Czas spłaty 36 m-cy  | Pierwsza rata pożyczki 841,18 zł

15000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Pierwsza rata pożyczki 901,13 zł

 

Reprezentatywny przykład pożyczki w Loans4Players: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł).

Pożyczki opinie Loans 4 Players

Pożyczka w Loans 4 Players jest pożyczką ratalną z długim okresem spłaty zobowiązania. Zaletą z pewnością jest to, że pożyczka jest oryginalna, ponieważ pożyczkodawca skierował ofertę dla osób interesujących się sprzętem komputerowym. Cała strona stworzona jest pod określoną grupę odbiorców. Pożyczka również jest bardzo wysoka, ponieważ możemy zaciągnąć aż 15000 zł. Minusem firmy jest to, że niestety na serwisie możemy znaleźć bardzo mało informacji na temat firmy. Zamieszczony jest jedynie kalkulator kosztów oraz krótki obrazkowy opis, jak krok po kroku zaciągnąć pożyczkę w Loans 4 Players. Firma również nie udostępnia danych kontaktowych, dlatego kontakt do firmy jest możliwy jedynie poprzez wysłanie zgłoszenia o pożyczkę.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Administratorem danych osobowych jest IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania