Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

0%
LoanMe

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 2,50 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

LoanMe

Pierwsza pożyczka

500 - 11500 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 2 lata 6 miesięcy 10 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

od 102%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

LoanMe oferuje pożyczki ratalne. Maksymalna kwota wynosi 11500 złotych, zaś minimalna 500 złotych. Cotygodniowe raty należy spłacać terminowo przez 5, 17 lub 130 tygodni.
Zrzut strony LoanMe Podgląd strony.

LoanMe opinie

LoanMe jest pozabankową instytucją finansową, która zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych. Firma oferuje swoim klientom wsparcie finansowe na bardzo korzystnych warunkach, dzięki czemu może pochwalić się dobrą opinią wśród pożyczkobiorców.  Siedziba pożyczkodawcy znajduje się w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 142B.

Opinie LoanMe – o firmie

LoanMe istnieje na polskim rynku od 2015 roku. Jej misją jest niesienie pomocy finansowej klientom, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji. Zapewnia łatwy dostęp do środków pieniężnych na warunkach dopasowanych do indywidualnych możliwości oraz potrzeb konsumenta. To wszystko realizowane jest przez firmę dzięki trzem wartościom.

Pierwsza z nich to uczciwość, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które pomogą w ocenie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy i dopasowaniu wysokości rat miesięcznych do jego możliwości finansowych. Kolejna z wartości to przejrzystość, wszystkie warunki kredytowania są konkretne i przejrzyste, wszystkie dodatkowe opłaty są przedstawiane wnioskodawcy bezpośrednio. Pożyczkodawca nie uznaje haczyków, ukrytych kosztów czy treści zapisanych małym drukiem. Trzecim elementem jest szacunek, podstawa to skoncentrowanie się na kliencie i dbanie o dobre relacje oraz elastyczne podejście, dzięki któremu wzrastają wyniki i satysfakcja klientów.

Opinie LoanMe pożyczki

LoanMe jako instytucja finansowa oferuje pożyczki ratalne. Wysokość zobowiązania mieści się w przedziale od 800 do 11500 złotych. Natomiast okres spłaty może wynosić w zależności od preferencji klienta na 5, 17 lub 130 tygodni. Raty w przeciwieństwie do większości pożyczkodawców LoanMe oferuje harmonogram cotygodniowych opłat. Raz w tygodniu pożyczkobiorca jest zobowiązany do przesłania określonej sumy pieniędzy na indywidualne konto podane przy zawieraniu umowy.


Opinie o LoanMe znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


LoanMe pożyczki – promocja

Firma oferuje możliwość otrzymania promocji dotyczącej pierwszej pożyczki. Pożyczkodawca udziela rabatu na opłaty związane z kosztami wsparcia finansowego, w tym prowizji, odsetek, kosztów oraz RRSO. Warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania w ciągu 30 dni.

Dla pierwszej pożyczki spłaconej w terminie 30 dni całkowity koszt wynosi 0zł, RRSO 0%, opłata przygotowawcza 0 zł.

Przykład reprezentatywny: Dla pożyczki w kwocie 2500 zł udzielonej na 130 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 5223,82 zł (w tym prowizja 1944,86 zł) dla oprocentowania 10%, opłata przygotowawcza 550 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 40, 18 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.09.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczki opinie LoanMe – warunki

Aby otrzymać pozytywną decyzję od pożyczkodawcy, należy mieć ukończone co najmniej 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz adres zameldowania na terenie Polski. Ponadto koniecznym warunkiem do spełnienia jest uzyskanie pozytywnego wyniku weryfikacji naszej historii kredytowej. Należy również udokumentować miesięczny dochód, co pozwoli zniwelować ryzyko problemów ze spłatą zobowiązania.

LoanMe Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Na początku należy określić kwotę oraz czas spłaty poprzez wybranie wartości z rozwijanej listy.

Po otrzymaniu wstępnych kosztów pożyczki wpisujemy swój numer telefonu w polu poniżej wirtualnego kalkulatora oraz zamawiamy rozmowę z konsultantem, klikając przycisk zamawiam.

W trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa oraz podstawowe dane osobowe, adresowe oraz kontaktowe.

Jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna, otrzymamy wstępne warunki umowy. Jeśli je zaakceptujemy, następnym krokiem będzie podpisanie umowy i dostarczenie określonej sumy pieniędzy na nasze konto.

Koszty pożyczki LoanMe

Dzięki wirtualnemu kalkulatorowi, który został udostępniony na stronie internetowej pożyczkodawcy, możemy określić koszty spłaty pożyczki. Za pomocą rozwijanej listy wybieramy konkretną kwotę oraz czas kredytowania. Decydując się na 2500 złotych na 130 tygodni, otrzymujemy takie wartości, jak rata tygodniowa 40.18 zł, oprocentowanie 10%, RRSO 189% oraz całkowitą kwotę pożyczki do spłaty 5223,91 zł.

Kwota pożyczki 2500 zł | Termin spłaty 17 tygodni | Całkowita kwota do spłaty 3412,70 zł

Kwota pożyczki 2500 zł | Termin spłaty 130 tygodni | Całkowita kwota do spłaty 5 223,91 zł

 

Kwota pożyczki 4500 zł | Termin spłaty 17 tygodni | Całkowita kwota do spłaty 6142,86 zł

Kwota pożyczki 4500 zł | Termin spłaty 130 tygodni | Całkowita kwota do spłaty 9277,03 zł

 

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych informacji. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Opinie LoanMe – kontakt

W celu nawiązania kontaktu z pożyczkodawcą można skorzystać z numeru telefonu infolinii podanego na stronie internetowej firmy lub adresu e-mail. Konsultanci pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 15.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
LoanMe Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa. KRS 0000544100 NIP 5272729611 REGON 360839407

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania