Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

lendup

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 4,33 z 5)
loadingLoading...

LendUp

Pierwsza pożyczka

500 - 15000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy 2 dni do 3 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

89,93%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W LendUp dostaniesz nawet do 15 000 zł na 36 miesięcy! Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, a okres kredytowania 6 miesięcy. RRSO dla pożyczki w standardowej ofercie wynosi 89,93%, całkowity koszt pożyczki może sięgać maksymalnie 266.45%. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz w naszej opinii.
Zrzut strony LendUp Podgląd strony.

LendUp Opinie

LendUp to jedna z pozabankowych instytucji oferujących swoim klientom pożyczki ratalne. Za ofertą LendUp stoi duże doświadczenie. Siedziba pożyczkodawcy znajduje się przy ul. Browarnej 2, 43-300 Bielsko-Biała.

Opinie LendUp o firmie

LendUp gwarantuje swoim klientom formalności ograniczone do minimum. Dodatkowo decydując się na złożenie wniosku przez internet, nie musimy płacić odsetek. To znaczy, że oprocentowanie pożyczki będzie równe 0%. Ponadto na swojej stronie internetowej pożyczkodawca zapewnia, że obędzie się bez żadnych podpisów. Wystarczy wypełnić odpowiednio formularz, a następnie po jego akceptacji otrzymamy wnioskowane pieniądze. Cały proces ubiegania się o pożyczki ratalne w LendUp przebiega w trybie online. Z danych statystycznych LendUp wynika, że uzupełnienie wszystkich rubryk zajmuje zwykle 4 minuty. Jednak istnieje również możliwość skorzystania z pomocy konsultanta i wypełnienie wniosku za jego pośrednictwem drogą telefoniczną.

Opinie LendUp pożyczki

LendUp posiada w swojej ofercie kwoty od 500 do 15 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 26 miesięcy, najkrótszy termin spłaty to 6 miesięcy. Tak szeroki zakres wartości umożliwia każdemu wnioskodawcy znalezienie dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości pożyczki. Po podjęciu zobowiązania otrzymamy harmonogram spłat obejmujący comiesięczne równe wpłaty na konto pożyczkodawcy. Dodatkowo pożyczkodawca oferuje nam bonusy w postaci 25 zł oraz zwrotu 3% wartości zakupów zrobionych na platformie Refunder.pl.


Opinie o LendUp znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


LendUp pożyczki – punkty

LendUp oferuje nam również możliwość skorzystania z systemu premiowego. Dzięki zebranym punktom możemy obniżyć wysokość dwóch rat o połowę, odroczyć spłatę jednej raty lub dokonać jej punktami. Jak je otrzymać? Według regulaminu ustala się następujące zasady:

  • wypełnienie kolejnych etapów wniosku i zawarcie umowy  130 punktów,
  • oferta Vip  50 punktów,
  • skuteczne polecenie usług (pożyczka 2000 zł na co najmniej 18 miesięcy oraz terminowa wpłata raty)  150 punktów,
  • terminowe spłacanie konkretnych rat  20 punktów.

Warto pamiętać, że nie wszystkie wpłaty są nagradzane. W zależności od terminu spłaty pożyczki będzie to przykładowo: dla 24 miesięcy rata 6, 12 i 18.

Pożyczki opinie LendUp – warunki

Aby móc otrzymać pożyczkę w LendUp, należy spełniać kilka warunków. Są to standardowe kryteria stawiane pożyczkobiorcom. Nie będą od nas wymagane żadne zaświadczenia czy dokumenty z miejsca pracy. Nie musimy się martwić, że informacje na temat naszych problemów finansowych czy planów zostaną przekazane do miejsca pracy. Wnioskodawca powinien posiadać: ważny dowód osobisty, miejsce zamieszkania na terenie RP, adres e-mail, aktywny numer telefonu, konto bankowe, dochód wystarczający na pokrycie raty. Na koniec musimy pamiętać  o tym, że podstawą akceptacji wniosku jest pozytywna historia kredytowa.

LendUp Opinie pożyczki  wnioskowanie krok po kroku

Jak wnioskować? Sprawa jest prosta. Wypełnienie formularza i otrzymanie wnioskowanych pieniędzy zajmuje zaledwie 16 minut. W pierwszej kolejności powinniśmy przejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Następnie określić interesującą nas kwotę i wypełnić krótki formularz imieniem oraz numerem telefonu. Podczas rozmowy podejmujemy decyzję o sposobie wnioskowania. Jeśli decydujemy się na tryb online, zostaniemy skierowani do samodzielnego wypełnienia wniosku.

Kiedy udostępnimy potrzebne dane, będziemy musieli zweryfikować tożsamość. Po wykonaniu przelewu w wysokości złotówki należy poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli będzie ona pozytywna, niemal natychmiast zostanie do nas wysłany przelew z pieniędzmi. Warto zaznaczyć, że okres kredytowania zostanie dopasowany indywidualnie do naszych możliwości. Może również ulec zmianie wnioskowana kwota.

Koszty pożyczki LendUp

Jak już zostało wspomniane, przy wnioskowaniu przez internet oprocentowanie wynosi 0%. Oznacza to, że jesteśmy zwolnieni z obowiązku płacenia odsetek. Mimo to koszty pożyczki są wysokie. Dlatego mamy możliwość skorzystania dwukrotnie z obniżenia kwoty raty oraz jednego odroczenia spłaty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania przy standardowych warunkach oferty wynosi 89,93%. Pożyczając 6000 zł, kwota pożyczki może być równa nawet 333 zł. Z kolei najwyższa wartość RRSO wynosi 266,45%.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018 r. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 15 000 zł.

Opinie LendUp kontakt

Jeśli chodzi o dane kontaktowe, potrzebne informacje znajdziemy w zakładce Kontakt na stronie internetowej LendUp. Niestety pożyczkodawca nie podaje godzin pracy Działu Obsługi Klienta, a do naszej dyspozycji pozostają jedynie numery telefonów.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Właścicielem marki LendUp pl jest: PROFI CREDIT Polska S.A., KRS: 0000518190, REGON: 243624011, NIP: 547-215-10-80, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej; Kapitał akcyjny: 793 951 000 PLN, wpłacony w całości.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania