Darmowe chwilówki

0%
lendon

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 4, średnio: 4,50 z 5)
Loading...

Lendon

Pierwsza pożyczka

100 - 2500 zł

Okres pożyczki

5 dni do 45 dni

Wiek

21 - 70 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz w najnowszej promocji pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo! Pożyczysz do 2500 zł na 45 dni. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu

Lendon.pl Sp. z o. o. udziela szybkich pożyczek gotówkowych na okres od 5 do 45 dni i na kwotę od 100 zł do 5000 zł. Dzięki Lendon.pl środki na realizację wybranego celu otrzymasz w łatwy i szybki sposób, przez Internet, bez konieczność wychodzenia z domu i wizyt w bankach. We make money available czyli "Czynimy pieniądze dostępnymi". W Lendon.pl Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest dostosowany do wygody klienta i jego nagłych potrzeb, nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani też poręczycieli. Nasz doświadczony i pomocny personel zapewni najwyższą jakość usług.

Pierwsza pożyczka: do 2500 zł na 45 dni

We wniosku podajesz: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli inny niż adres zameldowania), e-mail, numer telefonu komórkowego i informacje o zatrudnieniu.

Zrzut strony Lendon Podgląd strony.

Aby potwierdzić rejestrację, przelej opłatę rejestracyjną w wysokości jednego grosza na jeden z sześciu rachunków bankowych lendON

PKO BP, mBank/multiBank/BRE Bank, Bank Zachodni WBK, PeKaO Bank, Millennium Bank, Alior Bank

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Uwaga!
Pożyczkodawca wprowadził możliwość szybkiej weryfikacji konta bankowego bez przelewu 1 grosza

O zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej zostaniesz poinformowany sms-em. Po zaksięgowaniu czekaj na wiadomość z decyzją. Pieniądze wysyłane są natychmiast po decyzji.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

5 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
45 dni – 0,00 %

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki na czas, możesz skorzystać z usługi refinansowania.

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i zawierają okresowe promocje i rabaty. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 600 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; opłata administracyjna 00,01 PLN; całkowita kwota do zapłaty 600,00 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,00% – stan na 11.03.2016

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Lendon.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Belgijska 11 lok. 7, 02-511 Warszawa. INFOLINIA (22) 1006444 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Plusem pożyczki to brak weryfikacji telefonicznej. Na zaksięgowanie 1 grosza czekałem około 3 godzin i zaraz po zaksięgowaniu otrzymałem pożyczkę. Szybki wniosek do wypełnienia bez zbędnych pytań. MP
2. info@polecampozyczke.pl
Procedura przyznania pożyczki jest dość szybka. Pierwszą pożyczke na 600 złoty dostałem za darmo. A przy kolejnej miałem jasne zasady bez żadnych kruczków od początku wiedziałem ile i kiedy musze oddać. Mają możliwość przedłużenia spłaty co czasami może być pomocne. Zbigniew
3. info@polecampozyczke.pl
Zdecydowanie polecam pożyczke Lendon :) Szybko przychodzi i do tego nie ma problemu ze spłacaniem jej. Bardzo szybkie formalności Zasobka
4. info@polecampozyczke.pl
Lendon nie zawiódł mnie. Potrzebowałem szybko pieniędzy na okazyjny zakup i udało się załatwić szybko i bezboleśnie. Daro

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.