Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
lendon

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 7, średnio: 4,43 z 5)
loadingLoading...

Lendon

Pierwsza pożyczka

100 - 6000 zł

Okres pożyczki

5 dni do 45 dni

Wiek

21 - 70 lat

RRSO

0%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Lendon.pl Sp. z o. o. udziela szybkich pożyczek gotówkowych na okres od 5 do 45 dni i na kwotę od 100 zł do 5000 zł. Dzięki Lendon.pl środki na realizację wybranego celu otrzymasz w łatwy i szybki sposób, przez Internet, bez konieczność wychodzenia z domu i wizyt w bankach.

We make money available czyli "Czynimy pieniądze dostępnymi". W Lendon.pl Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest dostosowany do wygody klienta i jego nagłych potrzeb, nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani też poręczycieli. Nasz doświadczony i pomocny personel zapewni najwyższą jakość usług.

Pierwsza pożyczka: do 3000 zł na 45 dni

We wniosku podajesz: imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli inny niż adres zameldowania), e-mail, numer telefonu komórkowego i informacje o zatrudnieniu.

Zrzut strony Lendon Podgląd strony.

Lendon opinie

Lendon to nowoczesna firma pożyczkowa, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych, czyli popularnych chwilówek. W Lendon pożyczymy nawet do 3000 zł na maksymalny czas spłaty 45 dni – jako pierwszą pożyczkę. Wymieniona kwota 3000 zł dla nowych klientów jest objęta promocją za 0 zł. To oznacza, że możemy dostać od firmy 3000 zł bez żadnych kosztów.

Opinie Lendon – o firmie

Kiedy powstała firma Lendon i jakie jest jej miejsce na obecnym rynku pozabankowych pożyczek przez Internet? Lendon został zarejestrowany w 2013 roku i należy do Creamfinance Sp. z o.o., która siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Kasprzaka 2/8. W branży szybkich pożyczek online Lendon posiada status jednego z liderów i śmiało można zestawić ją obok takich marek jak Vivus, Wonga, czy Polożyczka. Warto nadmienić, że do grupy Creamfinance, która swoją działalność prowadzi aż w siedmiu krajach, należą także takie marki jak: Extraportfel i Retino. Warto porównać ofertę Lendon z Extraporfel. Mimo iż wymienione marki należą do tej samej grupy kapitałowej, różnią się paroma aspektami oraz kosztami. Tutaj przedstawimy szczegóły oferty i opinie o Lendon.  

Jak wygląda proces zaciągnięcia pożyczki w Lendon?

Musimy wejść na stronę firmy. Tam znajdziemy kalkulator, na którym wirtualnym suwakiem wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Maksymalnie możemy zaciągnąć 6000 zł. Spłata zobowiązania wynosi 45 dni.

Aby potwierdzić rejestrację, przelej opłatę rejestracyjną w wysokości jednego grosza na jeden z sześciu rachunków bankowych lendON

PKO BP, mBank/multiBank/BRE Bank, Bank Zachodni WBK, PeKaO Bank, Millennium Bank, Alior Bank

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Co zrobić, gdy nie możemy spłacić pożyczki w terminie w Lendon?

Jeżeli znaleźliśmy się w sytuacji bez wyjścia i nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania w terminie, możemy skorzystać z refinansowania pożyczki.

Opłatę za refinansowanie pożyczki znajdziemy w strefie klienta. Możemy również zadzwonić do konsultanta firmy i zapytać o możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania. Konsultanci dostępni są numerem telefonu: +48 22 388 6 444 lub pod adresem e-mailowym: info@lendon.pl.

Z refinansowania pożyczki w Lendon możemy skorzystać bez żadnego ograniczenia limitowego.

Możemy przedłużyć spłatę pożyczki o 10, 20 lub maksymalnie 30 dni.

Uwaga!

Pożyczkodawca wprowadził możliwość szybkiej weryfikacji konta bankowego bez przelewu 1 grosza

O zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej zostaniesz poinformowany sms-em. Po zaksięgowaniu czekaj na wiadomość z decyzją. Pieniądze wysyłane są natychmiast po decyzji.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

5 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
45 dni – 0,00 %

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki na czas, możesz skorzystać z usługi refinansowania.

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i zawierają okresowe promocje i rabaty. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Przykład pożyczki:
Reprezentatywny przykład na dzień 12.06.2019: Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie stałe w skali roku: 10%; opłata przygotowawcza 190,00 PLN; prowizja 84,00 PLN; odsetki kapitałowe 8,20 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1282,20 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958%

Koszty w Lendon

Jak prezentują się koszty w Lendon, czyli jednej z najlepszych firm pożyczkowych w Polsce? Tak jak wspomnieliśmy 3000 zł na 30 dni lub 45 dni możemy zaciągnąć za darmo. To oznacza, że pierwsza pożyczka dla nas, jako nowych klientów, jest bez odsetek. Po 30 dniach oddajemy pożyczone 3000 zł. Pod warunkiem, że oddamy pieniądze na czas. Jeśli wnioskujemy po raz kolejny o pożyczkę w Lendon koszty prezentują się następująco:

Kwota 3500 zł | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 4488 zł

Kwota 4000 zł | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 5129 zł

Kwota 5000 zł | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 6411 zł

Kwota 6000 zł | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 7693 zł

Kwota 3500 zł | Czas spłaty 45 dni | Całkowita kwota do zapłaty 4541 zł

Kwota 4000 zł | Czas spłaty 45 dni | Całkowita kwota do zapłaty 5189 zł

Kwota 5000 zł | Czas spłaty 45 dni | Całkowita kwota do zapłaty 6486 zł

Kwota 6000 zł | Czas spłaty 45 dni | Całkowita kwota do zapłaty 7784 zł

Koszty zostały przedstawione na podstawie wyników kalkulatora dostępnego na stronie serwisu pożyczkodawcy.

Opinie Lendon pożyczki

Lendon zbiera bardzo pozytywne opinie w Internecie i uznawany jest przez klientów za wzór nowoczesnej firmy udzielającej szybkich chwilówek online. Pożyczkobiorcy chwalą Lendon za kilka elementów:

  • bardzo szybki czas oczekiwania na pieniądze z pożyczki
  • aż 3000 zł bez prowizji
  • stosunkowo niskie koszty kolejnej pożyczki
  • sto procent online
  • cała procedura wnioskowania o pożyczkę nie wymaga wielu dokumentów
  • formalności ograniczone są do minimum

Eksperci serwisu Pożyczkowy Portal wykonali test pożyczki Lendon (zobacz wniosek Lendon) i byli naprawdę pod wrażeniem szybkości i jakości działania firmy. Na czym polegał test pożyczki w Lendon? Jeden z pracowników złożył wniosek o pożyczkę w Lendon, przetestował całą obsługę klienta, wszystkie zgody, przedstawioną umowę i jej zapisy, a także oceniał szybkość, z jaką otrzymał pieniądze. Tutaj wielkie zaskoczenie. Wniosek został złożony w godzinach przedpołudniowych w piątek. Zamiast telefonu od call center już około 20 minut później, pożyczkobiorca otrzymał informację SMS i e-mail o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pieniądze zostały przelane na jego konto bankowe piętnaście minut później. To pokazuje, że firma Lendon udziela naprawdę szybkich chwilówek, które można otrzymać w kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego, ile czasu zajmie nam wypełnianie formularza aplikacyjnego i rejestracyjnego oraz, w jakim tempie zostanie zrealizowany przelew bankowy.

Można zastanowić się, dlaczego podajemy ten przykład jako coś wyjątkowego i godnego pochwały. Przecież większość firm pożyczkowych pisze na swoich stronach internetowych, że przyznają pożyczki w 15 minut. Niestety w wielu przypadkach jest to czysto marketingowy zabieg. Znamy sytuacje firm pożyczkowych, kiedy co prawda w miarę szybko zweryfikują nasz wniosek o pożyczkę, jednak na pieniądze przyjdzie nam czekać cały weekend, ponieważ akurat firma posiada konto bankowe, z którego są wypłacane pożyczki, w banku innym nasz rachunek. Na szczęście Lendon w aspekcie szybkości działania i przelewów stoi na wysokim poziomie i naprawdę należy polecić tę firmę.


Opinie o Lendon znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Lendon promocja

Lendon co pewien czas przygotowuje dla klientów różne promocje. Jedną z nich, czyli stałą promocją jest pierwsza pożyczka na 3000 zł z 0% RRSO. Dzięki niej nie zapłacisz żadnych dodatkowych pieniędzy za zaciągnięcie zobowiązania finansowego.

Pożyczki opinie Lendon

Poniżej znajdują się opinie o firmie. Komentarze należą do aktywnych klientów, którzy mogą wykazać jakikolwiek kontakt z pożyczkodawcą. Jeśli więc składałeś wniosek o pożyczkę w Lendon i niezależnie od wyniku oceny twojej zdolności kredytowej dostałeś pożyczkę bądź nie, został komentarz poniżej i daj znać, jaka jest Twoja ocena firmy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Lendon.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Belgijska 11 lok. 7, 02-511 Warszawa. INFOLINIA (22) 1006444 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Plusem pożyczki to brak weryfikacji telefonicznej. Na zaksięgowanie 1 grosza czekałem około 3 godzin i zaraz po zaksięgowaniu otrzymałem pożyczkę. Szybki wniosek do wypełnienia bez zbędnych pytań. MP
avatar
2. info@polecampozyczke.pl
Procedura przyznania pożyczki jest dość szybka. Pierwszą pożyczke na 600 złoty dostałem za darmo. A przy kolejnej miałem jasne zasady bez żadnych kruczków od początku wiedziałem ile i kiedy musze oddać. Mają możliwość przedłużenia spłaty co czasami może być pomocne. Zbigniew
avatar
3. info@polecampozyczke.pl
Zdecydowanie polecam pożyczke Lendon :) Szybko przychodzi i do tego nie ma problemu ze spłacaniem jej. Bardzo szybkie formalności Zasobka
avatar
4. info@polecampozyczke.pl
Lendon nie zawiódł mnie. Potrzebowałem szybko pieniędzy na okazyjny zakup i udało się załatwić szybko i bezboleśnie. Daro

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania