Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

lendon na raty

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnio: 2,00 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

new_releases

nowość

Lendon na Raty

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 2 lata

Wiek

od 21 lat

RRSO

154%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do niedzieli

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Zrzut strony Lendon na Raty Podgląd strony.

Lendon na raty opinie

Lendon na Raty to nowy produkt firmy Creamfinance Poland. Pożyczkobiorca umożliwia zaciągnięcie pożyczki rozłożonej na miesięczne raty. W Lendon na Raty możemy uzyskać od 1000 zł do 10000 zł, z maksymalną spłatą do 24 miesięcy. Nowi klienci firmy Lendon na Raty mają możliwość zaciągnięcia maksymalnie 6000 zł, z tym samym możliwym okresem kredytowania od 3 do 24 równych miesięcy. Proces uzyskania pożyczki w Lendonnaraty zachodzi całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu i czekania w długich kolejkach, w biurze stacjonarnym.

Lendon na raty – o firmie

Pożyczkodawca wyszedł naprzeciw wymaganiom klientów i oprócz znanych wszystkim krótkoterminowym pożyczek chwilówek w Lendon, stworzył również pożyczki długoterminowe z bardzo wysoką do zaciągnięcia kwotą pieniężną. Firmę Lendon na Raty cechuje przede wszystkim minimum formalności. Wystarczy zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy i wypełnić prawdziwymi danymi wniosek o pożyczkę. Cały proces rejestracji zajmie dosłownie kilka minut, a co ważne jest całkowicie darmowy. Strona pożyczkodawcy jest przejrzysta i nikomu nie powinno sprawić problemu poruszanie się po niej. Sam czas uzyskania decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku, będzie zależny od godzin pracy konsultantów. Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00 oraz w weekendy od 9.00 do 18.00.

Opinie – Lendon na raty pożyczki

Pożyczka skierowana do osób: które ukończyły 21 lat, posiadają polskie obywatelstwo, stałe zameldowanie na terenie Polski. Pożyczkodawca sprawdza swoich wnioskujących w bazach dłużników, dlatego ważna jest również pozytywna zdolność kredytowa. Wpis do rejestru osób zadłużonych może skutkować odrzuceniem wniosku o pożyczkę.


Opinie Lendon na Raty znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Lendon na raty?

Pożyczkę w Lendon na Raty możemy uzyskać po odwiedzeniu strony pożyczkodawcy. Klient zobowiązany jest do wybrania na wirtualnym kalkulatorze odpowiadającej mu kwoty pożyczki oraz czasu jej spłaty. Parametry te wybieramy za pomocą suwaka. Poniżej zobaczymy, jakie koszty czekają nas przy spłacie zobowiązania. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, w którym wypełniamy prawdziwymi danymi puste pola. Wnioskujący musi podać następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail, adres zamieszkania, informacje o aktualnym zatrudnieniu i dochodach. Pożyczkodawca poprosi nas również o weryfikację tożsamości za pośrednictwem aplikacji Instantor. Po wysłaniu wniosku do firmy pożyczkowej Lendon na Raty, pozostaje tylko i wyłącznie czekanie na decyzję przyznaniu lub odrzucenia naszego formularza. Do kilkunastu minut pożyczkodawca powinien dać odpowiedź, czy pożyczka została przyznana klientowi. Jeżeli uzyskamy pieniądze z pożyczki, zostaną one przelane na nasze własne konto bankowe. Przelew powinien zostać wykonany do 24 godzin od momentu uzyskania odpowiedzi od pożyczkodawcy.

Koszty w Lendon na raty

Koszty w Lendon na Raty dostępne są do pełnego wglądu pod kalkulatorem znajdującym się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Za pomocą suwaka wybieramy odpowiadające nam parametry pożyczki i równocześnie możemy zapoznać się z kosztami, jakie będą na nas czekają nas, przy spłacie zobowiązania. Poniżej przedstawiamy przykład kosztów pożyczki w Lendon na Raty:

Przykładowy reprezentatywny przykład pożyczki chwilówki w Lendon na Raty: całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%.

Pożyczki opinie w Lendon na raty

Firma pozabankowa Lendon na raty, jak każdy pożyczkodawca udzielający zarówno długoterminowych, jak i krótkoterminowych pożyczek online, sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach osób zadłużonych. Rejestry, z jakimi współpracuje firma to: Krajowy Rejestr Dłużników, Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej, Rejestr Dłużników ERIF, Związek Banków Polskich. Każda osoba zalegająca ze spłatą swojego zobowiązania może zostać wpisana do jednego z rejestrów osób zadłużonych. W przyszłości może to skutkować w większości przypadków firm pozabankowych odmową udzielenia pieniędzy z pożyczki. Opóźnienia ze spłatą należności mogą wiązać się nie tylko z wpisem naszych danych osobowych do rejestru dłużników, ale również odpowiedzialnością finansową za wysłanie ponagleń o spłatę należności lub rozpoczęcie postępowania sądowego lub windykacyjnego.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pośrednikiem firmy Lendon na raty jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Al. Jerozolimskie 134, Warszawa 02-305, Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000453034; NIP 52 52 54 8958; REGON 146563260

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania