Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Lendico

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Lendico

Pierwsza pożyczka

1000 - 50000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 60 miesięcy 25 dni

Wiek

od 18 do 70 lat

RRSO

od 9.73%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Lendico jest platformą internetową oferującą pożyczki społecznościowe. Maksymalna kwota zobowiązania może sięgać nawet 50000 złotych! Z kolei okres spłaty wynosi od 1 do 5 lat.
Zrzut strony Lendico Podgląd strony.

Lendico opinie

Lendico to jedna z firm należących do sektora pozabankowych usług finansowych. W swojej ofercie posiada pożyczki społecznościowe, tak zwane Social Lending. Firma działa na polskim rynku finansowym od 2014 roku. Pierwsze oddziały pojawiły się w Hiszpanii oraz Niemczech już dwa lata wcześniej. Za platformą internetową Lendico stoi spółka Rocket Internet, który stworzył również takie produkty, jak Zalando czy eDarling.

Opinie Lendico – o firmie

Lendico to platforma internetowa, która umożliwia pożyczkobiorcom dostęp do ułatwionego procesu wnioskowania o środki finansowe. Podczas ubiegania się o pożyczki społecznościowe nawiązujemy współpracę bezpośrednio z przedsiębiorcą, pomijając instytucje, takie jak banki czy firmy pozabankowe. Serwis działa wyłącznie w środowisku internetowym, dzięki czemu zostają obniżone koszty spłaty zobowiązania. Te oszczędności przekładają się również na wyższe zyski inwestorów, którzy oferują swoje wsparcie finansowe użytkownikom platformy. Przedsiębiorcy w ramach udzielania pożyczek P2P (peer-to-peer) mają możliwość uzyskania dodatkowych zarobków. Są nimi odsetki doliczane do każdej raty, którą wpłaca na konto pożyczkodawcy klient.

Opinie Lendico pożyczki

Pożyczki społecznościowe funkcjonują na polskim rynku już od 2008 roku, jednak nadal nie zyskała takiej popularności, jak na przykład chwilówki. W przypadku usług Lendico jeden projekt może zostać sfinansowany przez kilka podmiotów. Cel, na który przeznaczymy otrzymane pieniądze może być dowolny. Serwis nie wymaga podania takiej informacji od swoich użytkowników na żadnym etapie procedury zaciągania pożyczki. Środki finansowe można przeznaczyć na wycieczkę, naprawę samochodu, kupno pralki czy nawet spłatę innego zadłużenia.

Minimalna kwota pożyczki nie została skonkretyzowana, prawdopodobnie z powodu dostosowywania warunków umowy oraz wsparcia finansowego do potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Jednak niektóre serwisy branżowe podają, że najniższa pożyczka może być równa 1000 złotych. W przypadku górnej granicy informacja została podana. Maksymalna suma środków pieniężnych, o jakie możemy się starać, wynosi 50 000 złotych. Produkty Lendico charakteryzuje długi okres spłaty. Może on wynosić od 1 do 5 lat w zależności od decyzji wnioskodawcy.


Opinie o Lendico znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Lendico Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Na początku należy przejść na stronę internetową Lendico. Następnie na wirtualnym kalkulatorze ustawiamy za pomocą suwaków odpowiednią kwotę oraz termin spłaty. Pod narzędziem znajduje się przycisk “Weź pożyczkę”, który należy kliknąć. W ten sposób zostaniemy przeniesieni do krótkiego formularza. Będziemy zobowiązani do wypełnienia pól dotyczących naszych danych osobowych, adresowych, kontaktowych.

Po prawidłowym wpisaniu konkretnych informacji możemy wysłać formularz i oczekiwać na decyzję firmy. Jedyną opłatą jest przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza, który należy zrobić z naszego konta osobistego. Następnie musimy przedłożyć takie dokumenty, jak trzymiesięczny wyciąg bankowy lub dowody otrzymania wypłaty. Jeśli wszystko to zrobimy, pozostanie nam tylko oczekiwać na znalezienie inwestora. W przypadku zgłoszenia się przedsiębiorcy w ciągu 14 dni środki finansowe zostaną przelane na nasze konto bankowe.

Pożyczki opinie Lendico – warunki

Aby móc ubiegać się o pożyczkę społecznościową w Lendico, wnioskodawca musi być osobą pełnoletnią. Górna granica wiekowa została określona na 70 lat. Niezbędne jest również posiadanie polskiego obywatelstwa, czego potwierdzeniem będzie dowód osobisty. W celu weryfikacji informacji podanych przez nas podczas wypełniania wniosku koniecznie musimy posiadać osobisty rachunek bankowy. Platforma nie uwzględnia wyników z bazy Biura Informacji Kredytowej (BIK), jednak niezbędny do uzyskania pozytywnej decyzji w sprawie udzielenia pożyczki jest brak zapisów w systemie Krajowego Rejestru Dłużników (KRD) oraz InfoMonitor.

Pożyczki Lendico – kontakt

Z przedstawicielami firmy możemy skontaktować się za pośrednictwem infolinii pod numerem podanym na stronie internetowej lub pod adresem e-mail. Doradcy pozostają do dyspozycji klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Spółka Lendico Poland Sp. z o.o., Siedziba Adresa: Rakowiecka 30a, 02-528 Warszawa. NIP: 5252494613 REGON: 142708217 KRS: 0000371919.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania