Darmowe chwilówki

0%
latwykredyt

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnio: 3,00 z 5)
Loading...

Łatwy Kredyt

Pierwsza pożyczka

100 - 1500 zł

Okres pożyczki

15 dni do 1 miesiąc

Wiek

20 - 65 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz pierwsza pożyczka jest za darmo! Udzielana w 15 minut. Dla osób w wieku od 20 do 65 lat. Pożyczka udzielana przez 7 dni w tygodniu.

Pierwsza pożyczka: do 1500 zł na miesiąc.

 na portalu podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, numer rachunku bankowego z nazwą banku. Podstawowe informacje o dochodach.

Zrzut strony Łatwy Kredyt Podgląd strony.

Na podany w formularzu numer telefonu otrzymasz kod aktywacyjny i należy go wprowadzić w wyznaczonym polu.
Następnie należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 grosz na jedno z dziesięciu kont bankowych:

Alior Bank, PKO BP, Bank Millenium, BZ WBK, Geting Bank, mBank, Pekao Bank, Paribas, BPH Bank, Bank Pocztowy

Tytuł przelewu: “PRZECZYTAŁEM/AM I ZGADZAM SIĘ Z WARUNKAMI REGULAMINU I UMOWY POŻYCZKI OD FIRMY POLCREDIT SP. Z O.O.”

 Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em. W tym samym momencie dokonana zostanie dyspozycja przelewu na Twoje konto.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

15 dni – spłacasz więcej 0,00 %
30 dni – 0,00 %

Pożyczkę należy spłacić w terminie.
W razie wystąpienia problemów ze spłatą, niezwłocznie skontaktuj się z Biurem obsługi klienta

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Reprezentatywny przykład pożyczki: Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN, całkowita kwota kredytu: 1000 PLN, oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0,00 PLN, całkowity koszt kredytu: 00,01 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1000,00 PLN, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0,00%. Stan na 04.10.2014

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela PolCredit Sp. z o.o. ul. Irysowa 16A, 02-660 Warszawa. Infolinia: 22 228 21 03. Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Miałem pożyczkę w łatwykredyt. jest wszystko ok, nie naciągają, nie są też nachalni! zarejestrowałem się i szybko otrzymałem od Nich pozytywną odpowiedź :-)
2. info@polecampozyczke.pl
Miałam wcześniej pożyczkę w Wonga, ale najbardziej zadowolona jestem z pożyczki w Łatwy Kredyt. Pożyczka jest OK
3. info@polecampozyczke.pl
Miałam pożyczkę w Łatwy Kredyt i jestem bardzo zadowolona Szybka decyzja niskie koszty i żadnych problemów Pozdrawiam

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.