Pożyczki chwilówki z prowizją

kredito24

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 39, średnio: 3,23 z 5)
Loading...

Kredito24

Pierwsza pożyczka

300 - 3000 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 1 miesiąc

Wiek

od 18 lat >

Koszt

7,70% - 28,20%

RRSO

1971%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Możesz ubiegać się o pożyczkę do 3000 zł, pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu

Marka Kredito24 należy do międzynarodowej grupy Kreditech Holding. Firma słynie z innowacyjnego podejścia do oceny wiarygodności kredytowej pożyczkobiorców. Całkowicie zautomatyzowany algorytm pozwala w ciągu kilku sekund wydać decyzję odnośnie przyznania pożyczki. Cały proces odbywa się w oparciu o około 8000 poszczególnych punktów. Nowoczesna technologia daje możliwość weryfikowania klientów między innymi na podstawie portali społecznościowych, aktywność w sklepach interentowych czy też określania bieżącej lokalizacji.

Zrzut strony Kredito24 Podgląd strony.

Pierwsza pożyczka:
Można wnioskować do 3000 zł na 30 dni (pożyczają średnio 1300 zł)

We wniosku podajesz:
imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, opcjonalnie: osobisty numer identyfikacji podatkowej (NIP),
adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli inny niż adres zameldowania), e-mail, numer telefonu komórkowego, wysokość i źródła wszystkich dochodów, okres zatrudnienia, miejsce pracy i zawód,
całkowita miesięczna stawka ratalna innych kredytów/pożyczek spłacanych przez kredytobiorcę, adres i dane kontaktowe pracodawcy, numer konta bankowego kredytobiorcy (IBAN),
wskazanie osoby do kontaktu, z którą Kredito24 może się skontaktować jeśli nie jest w stanie dotrzeć do Kredytobiorcy.W wyjątkowych sytuacjach mogą poprosić o skan dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach.

Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 grosz na konto bankowe kredito24

Kredito24 umożliwia wpłatę jednego grosza poprzez swoją stronę internetową w rzeczywistym czasie lub w sposób tradycyjny. Współpracują z firmą Dotpay.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, pieniądze zostaną  przelane na Twoje konto – w niespełna 10 minut.
Na podanego maila otrzymasz umowę ramową pożyczki. Należy ją wydrukować, podpisać i odesłać, aby otrzymywać pożyczki do 3000 zł.

Spłacić pożyczkę można poprzez szybki przelew, w identyczny sposób jak przy przelewaniu 1 grosza lub w sposób tradycyjny na konto PKOBP co może potrwać dłużej.

Jeżeli spłaciłeś pierwszą pożyczkę o kolejne pożyczki możesz starać się za pomocą smsa.

Biorąc pożyczkę 500 zł na:

7 dni – spłacasz 538,84 zł
15 dni – 583,21 zł
30 dni – 641,44 zł

Spłatę pożyczki  możesz przedłużyć o: 7 – 15 – 30  dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1000 zł. i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 641,44 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 1783% (stan na 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prosta 32. Infolinia: 071 8811077 czynna Pon. - Pt. 9.00 - 18.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.