Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Chwilówki

kredito24

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 45, średnio: 3,27 z 5)
loadingLoading...

Kredito24

Pierwsza pożyczka

300 - 3000 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 1 miesiąc

Wiek

od 18 lat >

Koszt

7,70% - 28,20%

RRSO

1971%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Możesz ubiegać się o pożyczkę do 3000 zł, pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu

Marka Kredito24 należy do międzynarodowej grupy Kreditech Holding. Firma słynie z innowacyjnego podejścia do oceny wiarygodności kredytowej pożyczkobiorców. Całkowicie zautomatyzowany algorytm pozwala w ciągu kilku sekund wydać decyzję odnośnie przyznania pożyczki. Cały proces odbywa się w oparciu o około 8000 poszczególnych punktów. Nowoczesna technologia daje możliwość weryfikowania klientów między innymi na podstawie portali społecznościowych, aktywność w sklepach interentowych czy też określania bieżącej lokalizacji.

Zrzut strony Kredito24 Podgląd strony.

Pierwsza pożyczka w Kredito24

Można wnioskować do 3000 zł na 30 dni (pożyczają średnio 1300 zł)

Co podajemy we wniosku o pożyczkę w Kredito24?

imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu tożsamości, opcjonalnie: osobisty numer identyfikacji podatkowej (NIP),
adres zameldowania, adres do korespondencji (jeśli inny niż adres zameldowania), e-mail, numer telefonu komórkowego, wysokość i źródła wszystkich dochodów, okres zatrudnienia, miejsce pracy i zawód,
całkowita miesięczna stawka ratalna innych kredytów/pożyczek spłacanych przez kredytobiorcę, adres i dane kontaktowe pracodawcy, numer konta bankowego kredytobiorcy (IBAN),
wskazanie osoby do kontaktu, z którą Kredito24 może się skontaktować jeśli nie jest w stanie dotrzeć do Kredytobiorcy.W wyjątkowych sytuacjach mogą poprosić o skan dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach.

Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, należy przelać ze swojego osobistego konta kwotę 1 grosz na konto bankowe kredito24

Kredito24 umożliwia wpłatę jednego grosza poprzez swoją stronę internetową w rzeczywistym czasie lub w sposób tradycyjny. Współpracują z firmą Dotpay.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku, pieniądze zostaną  przelane na Twoje konto – w niespełna 10 minut.
Na podanego maila otrzymasz umowę ramową pożyczki. Należy ją wydrukować, podpisać i odesłać, aby otrzymywać pożyczki do 3000 zł.

Spłacić pożyczkę można poprzez szybki przelew, w identyczny sposób jak przy przelewaniu 1 grosza lub w sposób tradycyjny na konto PKOBP co może potrwać dłużej.

Jeżeli spłaciłeś pierwszą pożyczkę o kolejne pożyczki możesz starać się za pomocą smsa.

Biorąc pożyczkę 500 zł na:

7 dni – spłacasz 538,84 zł
15 dni – 583,21 zł
30 dni – 641,44 zł

Spłatę pożyczki  możesz przedłużyć o: 7 – 15 – 30  dni

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1000 zł. i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 641,44 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO – 1783% (stan na 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prosta 32. Infolinia: 071 8811077 czynna Pon. - Pt. 9.00 - 18.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania