Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

kasa stefczyka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit

Pierwsza pożyczka

1000 - 150000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

6,23%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kasa Stefczyka to firma bankowa działająca na terenie Polski od 1993 roku. Bank udziela różnego rodzaju produkty finansowe, w tym umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Zrzut strony Kasa Stefczyka Pożyczka Fit Podgląd strony.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit opinie

Kredyt gotówkowy Kasa Stefczyka Pożyczka Fit dostępny jest do zaciągnięcia w wysokości od 1000 zł do 150000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 12 do 120 miesięcy. Firma bankowa, jaką jest Kasa Stefczyka Pożyczka Fit kalkulator kredytowy udostępnia na głównej stronie internetowej, dzięki czemu klienci banku przed zaciągnięciem pożyczki mogą sprawdzić jej wszystkie koszty. Pożyczki gotówkowe dostępne są do uzyskania poprzez wypełnienie formularza za pośrednictwem strony internetowej. Jeżeli jesteśmy tradycjonalistami, możemy również otrzymać pożyczkę, odwiedzając najbliższą placówkę banku. Na stronie znajdziemy listę placówek i bankomatów na terenie RP. Firma posiada biura stacjonarne w każdym polskim województwie. W Kasa Stefczyka Pożyczka Fit kredyt gotówkowy nasze wcześniejsze zobowiązania możemy połączyć w jedną wygodną ratę. Dodatkowymi atutami oferty jest możliwość zmniejszenia wysokości sumy rat obecnie spłacanych zobowiązań. Decyzję odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę uzyskamy już do 15 minut od momentu wysłania wniosku do kredytodawcy. Kredyt Kasa Stefczyka Pożyczka Fit oferuje nie tylko kredyty i pożyczki gotówkowe, ale również produkty, jakie znajdziemy to: pożyczki ratalne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty w rachunku płatniczym, debet w rachunku osobistym. Decyzja odnośnie przyznania pożyczki gotówkowej w Kasa Stefczyka zależna jest od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit – o firmie

W firmie bankowej Kasa Stefczyka Pożyczka Fit kredyt skierowany jest dla osób indywidualnych, szukających ciekawego produktu finansowego na polskim rynku. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa powstała już w 1993 roku. Obecnie firma działa na terenie Polski, prawie w 400 stacjonarnych placówkach. Pożyczkę gotówkową w Kasie Stefczyka możemy zaciągnąć online. Wystarczy wypełnić wniosek i czekać na decyzję ze strony kredytodawcy. W przypadku pytań Kasa Stefczyka Pożyczka Fit infolinia dostępna jest dla swoich klientów. Konsultanci starają się znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania i pomagają rozwiązać każdy problem. W Kasa Stefczyka Pożyczka Fit kontakt podany jest w zakładce “kontakt”, którą znajdziemy po odwiedzeniu oficjalnej strony instytucji. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni, przy ulicy Legionów 126-128. Jeśli zaciągnęliśmy kredyt i jesteśmy klientami firmy, mamy prawo do odstąpienia od umowy pożyczki do 14 dni od momentu jej podpisania. Firma również udostępnia formularz reklamacyjny, w sytuacji, w której klient nie był do końca zadowolony z usług przedsiębiorstwa.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: pełnoletnich, mających ważny dokument tożsamości. Z zaciągnięcia produktów finansowych w Kasa Stefczyka Pożyczka Fit skorzystać mogą osoby posiadające polskie obywatelstwo oraz stałe zamieszkanie na terenie RP.


Opinie o Kasa Stefczyka Pożyczka Fit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Kasa Stefczyka Pożyczka Fit online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Zainteresowany pożyczką Fit w Kasie Stefczyka? Firma udostępnia pożyczki gotówkowe w wysokości do 150000 zł, z maksymalną spłatą do 10 lat. Wniosek o pożyczkę możemy wypełnić zarówno online, jak i w pobliskim biurze stacjonarnym.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej online w Kasa Stefczyka, wystarczy, że odwiedzimy stronę firmy i wypełnimy dostępny wniosek o pożyczkę. Osoby wnioskujące mają prawo do wybrania terminu rozmowy z konsultantem firmy. Podczas rozmowy z agentem uzyskamy informację dotyczącą oferty o pożyczkę. Ekspert również zada kilka podstawowych pytań odnośnie naszej obecnej sytuacji finansowej. Finalizacja umowy musi nastąpić w placówce banku, tam zostanie podpisana umowa o pożyczkę. Jeżeli zdecydujemy się na sfinalizowanie umowy, koniecznie weźmy ze sobą dowód osobisty, zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu oraz dochodzie. Jeżeli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, uzyskamy pieniądze na nasz rachunek bankowy.

Decyzja odnośnie przyznania pożyczki gotówkowej w Kasa Stefczyka ustalana jest na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit bez zaświadczeń

Podczas rozmowy z konsultantem, otrzymamy wszystkie potrzebne informacje. Z pewnością agent firmy poinformuje nas, jakie dokładnie dokumenty będziemy zobowiązani przedstawić podczas wizyty w placówce Kasa Stefczyka. W Polsce nie znajdziemy instytucji bankowej, w której nie będzie obowiązywało wykazanie odpowiednich zaświadczeń. Będzie to podstawa do otrzymania pożyczki gotówkowej. Z pewnością musimy przygotować informację i dokumenty dotyczące naszego obecnego zatrudnienia oraz informacji o dochodzie. Firmy na tej podstawie ustalają, czy pożyczkobiorca będzie w stanie spłacić swoje zaciągnięte zobowiązanie. Uchroni go to przed wpadnięciem w tzw. spiralę zadłużenia. Firmy bankowe, jak i pozabankowe sprawdzają swoich wnioskujących w bazach osób zadłużonych typu BIK, KRD, czy BIG. Jeżeli nasze nazwisko figuruje w bazie dłużników, możemy spotkać się z odmową otrzymania pożyczki online.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit koszty

Jako jedna z nielicznych firma bankowych, Kasa Stefczyka udostępnia na swojej stronie internetowej kalkulator kosztów. Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczki gotówkowej możemy sprawdzić, jaka będzie wynosiła nas do spłaty comiesięczna rata. Poniżej podajemy reprezentatywny przykład w Kasa Stefczyka Pożyczka Fit:

Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit opinie

W Kasa Stefczyka Pożyczka Fit kredyt gotówkowy opinie w większości znajdziemy pozytywne. Firma bankowa w swojej ofercie przewiduje różnego rodzaju konkursy i promocje. Obecnie możemy skorzystać z konkursów takich, jak: Konkurs Małe i Wielkie Marzenia 2018, Senior z wpływem, czy np. Zostań Mistrzem Kreatywności. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, dlatego warto zapoznać się ze szczegółami konkursów. Kasa Stefczyka Pożyczka Fit opinie znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę hasła typu: “Kredyt w Kasa Stefczyka Pożyczka Fit opinie”. Spora część byłych pożyczkobiorców wypowiada się na forach tematycznych odnośnie obsługi klienta i samej oferty firmy bankowej Kasa Stefczyka.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania