Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Karta tryznastka - pożyczka od polecampozyczke.pl

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 8, średnio: 2,88 z 5)
loadingLoading...

Karta Trzynastka

Pierwsza pożyczka

200 - 8000 zł

Okres pożyczki

1 dzień do 12 miesięcy

Wiek

22 - 70 lat

RRSO

81,6%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku: 8.00-21.00 oraz w weekendy: 10.00-18.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Karta Trzynastka należy do firmy YOLO i zajmuje się udzielaniem pożyczek do 8000 zł, ze spłatą do 12 miesięcy. W przypadku Karty Trzynastka uzyskujemy od firmy kartę doładowaną odpowiednią sumą pieniędzy. Pożyczkobiorca ponosi koszty za kwotę pieniężną, która została wykorzystana z uzyskanej karty.
Zrzut strony Karta Trzynastka Podgląd strony.

Pożyczka Karta Trzynastka przeznaczona dla osób, które mieszczą się w przedziale wiekowym od 22 do 70 lat, posiadają polskie obywatelstwo oraz stałe miejsce zameldowania na terenie Polski. Pożyczkobiorcy muszą otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Karta Trzynastka opinie

Karta Trzynastka to firma stworzona przez doświadczonych specjalistów, którzy starają się wprowadzać na rynek finansowy innowacyjne rozwiązania. Ich celem jest bycie jedną z wiodących instytucji pożyczkowych w Polsce, posiadającą zarówno duże zaufanie wśród klientów, jak i rozpoznawalność i prestiż w branży. Platforma należy do spółki YOLO, która znajduje się w rejestrach Komisji Nadzoru Finansowego.

Opinie Karta Trzynastka – o firmie

Dla Karty Trzynastki najważniejszy jest klient i jego satysfakcja oraz zadowolenie z usług, dlatego oferuje wsparcie finansowe gwarantujące nie tylko komfort, ale także elastyczność. Pożyczkodawca gwarantuje brak kruczków prawnych, ukrytych prowizji i dodatkowych opłat. Użytkownik płaci wyłącznie za przekazane mu środki pieniężne. Dodatkowo w razie jakichkolwiek wątpliwości może liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące ewentualnych zmian lub problemów.

Platforma posiada wersję mobilną umożliwiającą korzystanie z usług pożyczkobiorcy, kiedy tylko przyjdzie taka potrzeba – przez całą dobę w dowolnym miejscu. Na stronie internetowej znajdują się również porady skierowane do osób, które chcą nauczyć się zarządzać swoim budżetem domowym. W sekcji dokumenty można znaleźć przydatne wzory umów oraz niezbędne informacje dotyczące zasad udzielania środków finansowych.

Opinie Karta Trzynastka pożyczki

Oferowanym przez pożyczkodawcę produkt to karta pożyczkowa, czyli alternatywa karty kredytowej lub odnawialnej linii pożyczkowej. Klient otrzymuje określoną w umowie sumę pieniędzy do wykorzystania na dowolny cel. Tak samo jak standardową kartą płatniczą, za pośrednictwem Trzynastki można płacić w sklepach lub wypłacać środki z bankomatów. Z jej użytkowaniem wiążą się również dodatkowe opłaty, tak jak w przypadku tradycyjnych pożyczkobiorców. Jednak warto zaznaczyć, że są one niższe, ponieważ dotyczą tylko kwoty, z jakiej korzystamy. Koszty wyliczane są w cyklach dziennych, jak to się dzieje można zobaczyć  za pomocą symulatora.

Pożyczkobiorcy mogą wnioskować o kwotę z zakresu od 1000 do 8000 złotych. Okres pożyczkowania może trwać od 1 do 360 dni. Ostateczne wartości są dostosowane do możliwości klienta. Po upływie  terminu ustalonego w umowie należy zwrócić na kartę sumę początkową wraz z opłatami za wykorzystane środki. Miesięczny koszt wynosi zaledwie 1,43% od pobranej przez właściciela karty kwoty, przykładowe sumy można obliczyć, manipulując suwakami w wirtualnym kalkulatorze. Jeśli pożyczkobiorca nie korzysta z karty, to nie ponosi żadnych kosztów. Natomiast w przypadku wykorzystywania karty do transakcji za każde pobrane 100 złotych użytkownik płaci 1,43 złotych miesięcznie. W momencie zwrócenia całej sumy na konto opłaty przestają być naliczane.


Opinie o Karta Trzynastka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Karta Trzynastka?

Osoby zainteresowane pożyczką w Karta Trzynastka muszą posiadać ważny dowód osobisty, aktywny numer telefonu oraz adres e-mail. Są to podstawowe rzeczy do otrzymania pieniędzy na karcie przedpłaconej w firmie Karta Trzynastka.

Kartą możemy płacić w sklepach, wypłacić gotówkę z bankomatu czy robić zakupy przez internet.

Pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć od 1000 do 8000 zł. Spłata zobowiązania wynosi maksymalnie 360 dni.

Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki, jest skontaktowanie się z firmą i poproszenie o uzyskanie karty doładowanej odpowiednią sumą pieniędzy.

Na stronie głównej firmy, znajduje się kalkulator, na którym wirtualnym suwakiem wybieramy odpowiadające nam parametry pożyczki. Klikamy “start”.

Zostaniemy przekierowani na stronę, na której zaznaczamy kartę, jaką chcemy otrzymać.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie całego wniosku. Podajemy następująco: imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, datę wydania dowodu, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, adres korespondencyjny oraz podajemy hasło, dzięki któremu będziemy mogli również zalogować się na konto klienta.

Poniżej formularza znajdują się zgody. Zapoznajemy się z nimi i akceptujemy je.

Po krótkim czasie otrzymamy odpowiedź ze strony pożyczkodawcy.

Jeżeli karta dotrze na nasz adres, który podaliśmy w formularzu, będziemy zobowiązani aktywować ją. 

Koszty spłaty w Karta Trzynastka

Na stronie głównej pożyczkodawcy dostępny jest wirtualny kalkulator, który pomoże określić koszty spłaty wykorzystanej przez użytkownika sumy pieniędzy. Przykładowo wybierając 5600 złotych na termin 90 dni i pozostawiając na koncie 2400 złotych, całkowity koszt spłaty w pierwszym miesiącu będzie wynosił 81 złotych, a w drugim i trzecim 80 złotych.

Kwota wykorzystanych pieniędzy   200 zł | Czas 12 miesięcy | Koszt     384 zł

Kwota wykorzystanych pieniędzy 1600 zł | Czas 12 miesięcy | Koszt   2064 zł

Kwota wykorzystanych pieniędzy 6600 zł | Czas 12 miesięcy | Koszt 12384 zł

Kwota wykorzystanych pieniędzy 8000 zł | Czas 12 miesięcy | Koszt 16464 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 200 zł, 1600 zł, 6600 zł, 8000 zł  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 23.07.2018)

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5000 zł; umowa na 360 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 5000 zł. Spłata pożyczki po 360 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 86,55%; całkowita kwota do spłaty 8200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 3200 zł (w tym: opłata 2700 zł, odsetki 500 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Jak spłacić zobowiązanie w Karta Trzynastka?

Pożyczkę możemy spłacić przed wyznaczonym terminem. Uchroni nas to przed naliczeniem dodatkowych kosztów.

Pożyczkę spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy. Uzyskamy go na umowie pożyczki.

Pamiętajmy o spłacaniu pożyczki w terminie. Jeżeli będziemy spóźniać się ze spłatą zobowiązania, zostaną naliczone nam dodatkowe odsetki.

Karta Trzynastka Opinie pożyczki – opłaty

Należy pamiętać, że tak samo jak w przypadku standardowych kart płatniczych, kiedy klient używa Karty Trzynastki do płatności, wówczas nie ponosi żadnych kosztów. Jeśli jednak zdecyduje się na wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu, naliczona zostanie opłata 5 zł. Natomiast przy sprawdzeniu salda pobrana zostanie opłata w wysokości 1.50 zł.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy. Wniosek wysyłamy maksymalnie do 14 dni.

Pożyczki opinie Karta Trzynastka – kontakt

Do możliwości klienta zostaje udostępniony na stronie internetowej czat, przez który można porozmawiać z doradcą. Dodatkowo można dzwonić na infolinię aktywną pod numerem podanym w odpowiedniej sekcji. Dział Obsługi Klienta odpowiada również na wiadomości e-mail, jednak wybierając taką opcję, należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź. Ostatnim rozwiązaniem jest formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu i wysłaniu oddzwoni do nas doradca. Konsultanci dostępni są dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w weekendy od 10.00 do 18.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie YOLO S.A. z siedzibą przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania