Pożyczki pozabankowe ratalne online

0%
incredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 17, średnio: 3,53 z 5)
Loading...

InCredit

Pierwsza pożyczka

800 - 7000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 1 rok

Wiek

20 - 65 lat

Koszt

0,00% - 60,00%

Rata

pożyczając 2000 zł na 12 m-cy rata 267,49 zł

RRSO

0,00% - 156%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W najnowszej promocji, pierwszą ratę otrzymasz bez żadnych kosztów.. Pożyczka dla osób w wieku 20 - 65 lat, udzielana przez 7 dni w tygodniu.

INCREDIT zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek od 800 zł do 10000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy. Pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlatego pożyczkę można uzyskać już w 15 minut!

Pierwsza pożyczka: do 7000 zł na 12 miesięcy.

We wniosku podajesz: imię i nazwisko, numer PESEL,  numer dowodu tożsamości, adres email, numer telefonu komórkowego, kod pocztowy i podstawowe informacje o zatrudnieniu.

Zrzut strony InCredit Podgląd strony.

Po zarejestrowaniu przelej ze swojego rachunku bankowego 1 grosz na rachunek InCredit

Masz do wyboru siedem kont bankowych:
PeKaO SA, Bank Zachodni WBK, Millennium Bank, Alior Bank, ING Bank, PKO BP, BRE Bank SA / mBank

InCredit nie akceptuje przelewów z kont SKOK
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po pomyślnej rejestracji, Twój wniosek zostanie zweryfikowany i konsultant InCredit skontaktuje się z Tobą.
W przypadku pozytywnej decyzji od razu otrzymasz przelew  na Twój rachunek bankowy.
To, jak szybko otrzymasz pieniądze, zależy od banku, w którym posiadasz rachunek.
Pożyczka przelana zostanie na podane przez Ciebie konto.

Biorąc pożyczkę 1000 zł na:
2 miesiące  – oddajesz 1000 zł
6 miesięcy – rata 238,22 zł/m-c

Biorąc pożyczkę 2000 zł na:
2 miesiące  – oddajesz 2000 zł
12 miesięcy – rata 267,49 zł/m-c

Pożyczkę spłacasz w comiesięcznych równych ratach.

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
przykład pożyczki: 2000 zł – kwota pożyczki, 3300 zł całkowita kwota do zwrotu, 12 comiesięcznych rat – okres pożyczkowania, RRSO – 104,32% (stan na 11.03.2016)

Pożyczka incredit to:

  • Spłata pożyczki w miesięcznych ratach
  • Decydując się na 61 dni, pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IN CREDIT Sp. z o.o. INFOLINIA (22) 1010400 godziny pracy: Pon - Pt 7:00 - 22:00 sobota 8:00 - 20:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.