Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

0%
incredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 25, średnio: 3,24 z 5)
loadingLoading...

InCredit

Pierwsza pożyczka

800 - 7000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 1 rok

Wiek

20 - 65 lat

Koszt

0,00% - 60,00%

Rata

pożyczając 2000 zł na 12 m-cy rata 267,49 zł

RRSO

0,00% - 156%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W najnowszej promocji, pierwszą ratę otrzymasz bez żadnych kosztów.. Pożyczka dla osób w wieku 20 - 65 lat, udzielana przez 7 dni w tygodniu.

INCREDIT zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek od 800 zł do 10000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy. Pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlatego pożyczkę można uzyskać już w 15 minut!

Pierwsza pożyczka: do 7000 zł na 12 miesięcy.

We wniosku podajesz: imię i nazwisko, numer PESEL,  numer dowodu tożsamości, adres email, numer telefonu komórkowego, kod pocztowy i podstawowe informacje o zatrudnieniu.

Zrzut strony InCredit Podgląd strony.

InCredit opinie

InCredit jest to łotewska firma należąca do NetCredit oraz działająca na rynku usług finansowych. W swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki pozabankowe, których maksymalna wynosi 10000 złotych, natomiast okres spłaty 12 miesięcy. Pożyczkodawca kieruje swoje produkty do klientów indywidualnych, którzy nagle znaleźli się w kryzysie finansowym lub zostali obciążeni nieplanowanymi wydatkami. Firma prowadzi swoją działalność na terenie 4 krajów i wciąż się rozwija.

Opinie InCredit – o firmie

Firma InCredit stawia na pierwszym miejscu komfort klienta w spłacie zobowiązania. Swoją ofertę dostosowuje do osób zainteresowanych zarówno wyższej kwoty pożyczki, jak i niższej. Dzięki wirtualnemu kalkulatorowi, który jest dostępny na stronie głównej witryny InCredit, pożyczkobiorca może za pomocą suwaków ustalić termin spłaty. Dodatkowo otrzymuje również informacje na temat kwoty miesięcznej raty. Możliwość wypełnienia wniosku drogą elektroniczną pozwala na skrócenie czasu trwania procedury wnioskowania. Firma zapewnia również błyskawiczne dostarczenie pieniędzy na konto bankowe klienta.

InCredit gwarantuje swoim pożyczkobiorcom odpowiednią obsługę oraz pomoc w razie problemów. Do użytku konsumentów został udostępniony standardowo zarówno numer telefonu, jak i adres e-mail. Jednak ułatwieniem, jakie zostało wprowadzone jest podział infolinii oraz poczty elektronicznej. Jeden oddział zajmuje się sprawami potencjalnych klientów, natomiast drugi rozwiązuje problemy związane z płatnościami.

Opinie – InCredit pożyczki

Minimalną kwotą pożyczki online oferowaną przez InCredit jest 800 złotych, a maksymalna jak już zostało wspomniane to 10000 złotych. Natomiast okres spłaty mieści się w przedziale od 3 do 12 miesięcy. Jednak w przypadku nowych klientów zostały wprowadzone pewne ograniczenia. Taki pożyczkobiorca może wnioskować o kwotę do 7000 złotych, zaś termin spłaty może przekraczać 6 miesięcy jedynie przy środkach finansowych wynoszących będących przedmiotem umowy od 2050 złotych.

Pożyczki opinie – InCredit

Opinie klientów na temat InCredit pożyczki pozabankowe są dostępne na wielu forach internetowych oraz portalach, jednak nie można ich znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Według pożyczkobiorców procedura wnioskowania o pożyczkę przebiega sprawnie, bez większych problemów. Formalności zostają ograniczone przez pożyczkodawcę do minimum. Do wypełnienia wniosku potrzebne są jedynie dowód osobisty, adres e-mail, numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego oraz kwotę miesięcznych zobowiązań. Firma InCredit weryfikuje potencjalnych klientów w dostępnych bazach. Warunkiem przyznania pożyczki jest brak opóźnień w spłatach innych zobowiązań. W niektórych przypadkach pożyczkodawca proponuje niższą kwotę niż ta wskazana przez klienta.


Opinie o InCredit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w InCredit?

Po zarejestrowaniu należy przelać złotówkę (1 zł) z osobistego rachunku bankowego na konto InCredit.

Pożyczkobiorca ma do wyboru siedem kont bankowych:

PeKaO SA, Bank Zachodni WBK, Millennium Bank, Alior Bank, ING Bank, PKO BP, BRE Bank SA / mBank

Warto zaznaczyć, że InCredit nie akceptuje przelewów z kont SKOK.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po pomyślnej rejestracji wniosek zostanie zweryfikowany, a następnie z wnioskodawcą skontaktuje się konsultant firmy.

W przypadku pozytywnej decyzji od razu otrzymasz przelew  na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew weryfikacyjny.

To jak szybko otrzymasz pieniądze, zależy od banku, w którym posiadasz rachunek.

Biorąc pożyczkę 1000 zł na:
2 miesiące  – oddajesz 1341.69 zł
6 miesięcy – rata 238,22 zł/m-c

Biorąc pożyczkę 2000 zł na:
2 miesiące   oddajesz 2683.39 zł
12 miesięcy  rata 267,49 zł/m-c

Pożyczkę spłacasz w comiesięcznych równych ratach.

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 – 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
przykład pożyczki: 2000 zł kwota pożyczki, 3209.86 zł całkowita kwota do zwrotu, 12 miesięcy okres pożyczkowania, RRSO – 156.1% (stan na 13.07.2018)

InCredit promocja

Klienci, którzy starają się pierwszy raz o pożyczkę, mają możliwość skorzystania z promocji “Pierwsza rata, niższa spłata”. Propozycja InCredit polega na nagrodzeniu pożyczkobiorcy za terminowość poprzez udzielenie rabatu na koszty (odsetki, prowizja) uiszczane wraz z pierwszą ratą.

InCredit Opinie pożyczki – warunki

Firma InCredit udziela pożyczek online osobom, które mają co najmniej 21 lat, a jednocześnie ograniczając górną granicę 70 roku życia. Konieczne jest również, aby klient miał polskie obywatelstwo. Regularne miesięczne dochody oraz pozytywna weryfikacja historii kredytowej pomaga określić zdolność do regularnej spłaty zadłużenia. Dodatkowo pożyczkobiorca musi posiadać dane umożliwiające kontakt z firmą i dostarczenie środków finansowych numer telefonu, adres e-mail, numer konta bankowego. Warto zaznaczyć, że InCredit również nie pyta o cel, na które chcemy przeznaczyć pożyczkę. Jednak w swoim regulaminie podkreśla, że pożyczka nie powinna być traktowana jako źródło dochodu. Dlatego też osoba posiadająca niespłacone zobowiązania w InCredit nie ma możliwości otrzymania kolejnej. W przypadku aktywnego kredytu w banku decyzyjne będą wyniki historii kredytowej w bazach.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IN CREDIT Sp. z o.o. INFOLINIA (22) 1010400 godziny pracy: Pon - Pt 7:00 - 22:00 sobota 8:00 - 20:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania