Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

incredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 26, średnio: 3,23 z 5)
loadingLoading...

InCredit

Pierwsza pożyczka

1000 - 9500 zł

Okres pożyczki

2 miesiące do 2 lata

Wiek

21 - 70 lat

RRSO

89.6% - 432,2%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka dla osób w wieku 21 - 70 lat, udzielana przez od poniedziałku do soboty.

INCREDIT zajmuje się udzielaniem długoterminowych pożyczek od 1000 zł do 9 500 zł na okres od 2 do 24 miesięcy. Pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlatego pożyczkę można uzyskać już w 15 minut!

We wniosku podajesz: imię i nazwisko, numer PESEL,  numer dowodu tożsamości, adres email, numer telefonu komórkowego, kod pocztowy i podstawowe informacje o zatrudnieniu.

Zrzut strony InCredit Podgląd strony.

InCredit opinie

InCredit jest to łotewska firma należąca do NetCredit oraz działająca na rynku usług finansowych. W swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki pozabankowe, których maksymalna wynosi 9 500 złotych, natomiast okres spłaty 24 miesiące. Pożyczkodawca kieruje swoje produkty do klientów indywidualnych, którzy nagle znaleźli się w kryzysie finansowym lub zostali obciążeni nieplanowanymi wydatkami. Firma prowadzi swoją działalność na terenie 4 krajów i wciąż się rozwija.

Opinie InCredit – o firmie

Firma InCredit stawia na pierwszym miejscu komfort klienta w spłacie zobowiązania. Swoją ofertę dostosowuje do osób zainteresowanych zarówno wyższej kwoty pożyczki, jak i niższej. Dzięki wirtualnemu kalkulatorowi, który jest dostępny na stronie głównej witryny InCredit, pożyczkobiorca może za pomocą suwaków ustalić termin spłaty. Dodatkowo otrzymuje również informacje na temat kwoty miesięcznej raty. Możliwość wypełnienia wniosku drogą elektroniczną pozwala na skrócenie czasu trwania procedury wnioskowania. Firma zapewnia również błyskawiczne dostarczenie pieniędzy na konto bankowe klienta.

InCredit gwarantuje swoim pożyczkobiorcom odpowiednią obsługę oraz pomoc w razie problemów. Do użytku konsumentów został udostępniony standardowo zarówno numer telefonu, jak i adres e-mail. Jednak ułatwieniem, jakie zostało wprowadzone jest podział infolinii oraz poczty elektronicznej. Jeden oddział zajmuje się sprawami potencjalnych klientów, natomiast drugi rozwiązuje problemy związane z płatnościami.

Opinie – InCredit pożyczki

Minimalną kwotą pożyczki online oferowaną przez InCredit jest 1000 złotych, a maksymalna jak już zostało wspomniane to 9 500 złotych. Natomiast okres spłaty mieści się w przedziale od 2 do 24 miesięcy.Pożyczkobiorca nie ogranicza dostępności wyższych wartości pożyczek dla nowych klientów. Wszystko zależy od naszych zarobków, formy zatrudnienia i wielu innych czynników.

Pożyczki opinie – InCredit

Opinie klientów na temat InCredit pożyczki pozabankowe są dostępne na wielu forach internetowych oraz portalach, jednak nie można ich znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Według pożyczkobiorców procedura wnioskowania o pożyczkę przebiega sprawnie, bez większych problemów. Formalności zostają ograniczone przez pożyczkodawcę do minimum. Do wypełnienia wniosku potrzebne są jedynie dowód osobisty, adres e-mail, numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego oraz kwotę miesięcznych zobowiązań. Firma InCredit weryfikuje potencjalnych klientów w dostępnych bazach. Warunkiem przyznania pożyczki jest brak opóźnień w spłatach innych zobowiązań. W niektórych przypadkach pożyczkodawca proponuje niższą kwotę niż ta wskazana przez klienta.


Opinie o InCredit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w InCredit?

Po zarejestrowaniu należy przelać złotówkę (1 zł) z osobistego rachunku bankowego na konto InCredit.

Pożyczkobiorca ma do wyboru siedem kont bankowych:

PeKaO SA, Bank Zachodni WBK, Millennium Bank, Alior Bank, ING Bank, PKO BP, BRE Bank SA / mBank

Warto zaznaczyć, że InCredit nie akceptuje przelewów z kont SKOK.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po pomyślnej rejestracji wniosek zostanie zweryfikowany, a następnie z wnioskodawcą skontaktuje się konsultant firmy.

W przypadku pozytywnej decyzji od razu otrzymasz przelew  na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew weryfikacyjny.

To jak szybko otrzymasz pieniądze, zależy od banku, w którym posiadasz rachunek.

Pożyczkę spłacasz w comiesięcznych równych ratach.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki konsumenckiej: 

dla przykładowej pożyczki 5000 zł na 24 miesiące RRSO wynosi 89,6% (stan na dzień 11.02.2019); całkowita kwota pożyczki: 5000 zł; stała stopa oprocentowania w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 4099,92 zł, w tym: Prowizja 2850,00 zł, opłata przygotowawcza: 1249,92 zł, odsetki 0 zł; wysokość miesięcznej raty: 24 raty po 379,16 zł, liczba rat: 24, czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; całkowita kwota do spłaty 9099,92 zł

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki w ofercie 4 za 3 do 4 000 zł na 4 miesiące:

dla przykładowej pożyczki 2500 zł na 120 dni: RRSO wynosi 387,9% (stan na dzień 18.07.2019); Całkowita kwota pożyczki: 2500 zł; zmienna stopa oprocentowania: 10% w stosunku rocznym; całkowity koszt pożyczki: 858,63 zł, w tym: Prowizja 187,50 zł, Opłata przygotowawcza: 625 zł, odsetki 46,13 zł; okres obowiązywania umowy: 120 dni; całkowita kwota do spłaty 3358.63 zł.

InCredit Opinie pożyczki – warunki

Firma InCredit udziela pożyczek online osobom, które mają co najmniej 21 lat, a jednocześnie ograniczając górną granicę 70 roku życia. Konieczne jest również, aby klient miał polskie obywatelstwo. Regularne miesięczne dochody oraz pozytywna weryfikacja historii kredytowej pomaga określić zdolność do regularnej spłaty zadłużenia. Dodatkowo pożyczkobiorca musi posiadać dane umożliwiające kontakt z firmą i dostarczenie środków finansowych numer telefonu, adres e-mail, numer konta bankowego. Warto zaznaczyć, że InCredit również nie pyta o cel, na które chcemy przeznaczyć pożyczkę. Jednak w swoim regulaminie podkreśla, że pożyczka nie powinna być traktowana jako źródło dochodu. Dlatego też osoba posiadająca niespłacone zobowiązania w InCredit nie ma możliwości otrzymania kolejnej. W przypadku aktywnego kredytu w banku decyzyjne będą wyniki historii kredytowej w bazach.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IN CREDIT Sp. z o.o. INFOLINIA (22) 1010400 godziny pracy: Pon - Pt 8:00 - 19:00 sobota 9:00 - 17:00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania