Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

iCredit

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

iCredit

Pierwsza pożyczka

1000 - 8000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 2 lata 1 miesięcy

Wiek

od 18 lat

RRSO

1082%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

iCredit to firma, która udziela długoterminowych pożyczek z możliwością rozłożenia spłaty na cotygodniowe raty. Maksymalna dostępna kwota w standardowej wersji to 5000 złotych. Natomiast użytkownicy korzystający z oferty premium mogą ubiegać się nawet o 8000 złotych!
Zrzut strony iCredit Podgląd strony.

iCredit opinie

iCredit to firma prowadząca działalność na rynku pozabankowych usług finansowych. Specjalizuje się w zakresie udzielania pożyczek ratalnych oraz spersonalizowanych dla emerytów. Pożyczkodawca funkcjonuje od 2014 roku na terenie Polski.

Opinie iCredit – o firmie

Produkty oferowane przez iCredit należą do pożyczek domowych, co oznacza, że procedura wnioskowania zostaje przeprowadzona w miejscu zamieszkania klienta. Przedstawiciel firmy przyjeżdża wraz z przygotowaną umową oraz potrzebnymi dokumentami. Cały proces wnioskowania o pożyczkę jest zgodny pięcioma wartościami pożyczkodawcy. Pierwsza z nich to łatwość, co oznacza ograniczenie formalności. Wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.

Elastyczność, to znaczy, że sami możemy dostosować wysokość rat do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Szybkość, po podpisaniu umowy doradca dostarczy określoną kwotę już w ciągu 24 godzin. Komfort, to pożyczkodawca przyjeżdża do klienta, odwrotnie niż w tradycyjnych bankach. Dostępność, każdy wniosek analizowany jest indywidualnie, co oznacza, że w przypadku negatywnych wpisów w bazach Biura Informacji Kredytowej nadal istnieje szansa otrzymania pożyczki.

Opinie iCredit pożyczki

Pożyczki oferowane przez iCredit są szybkie, wygodne i jednocześnie oparte na jasnych zasadach, bez ukrytych opłat czy zapisów drobnym druczkiem. Podczas rozmowy z konsultantem możemy uzgodnić wysokość raty tak, aby była ona dopasowana do naszych finansów domowych. Oba produkty posiadają opcję standardową i premium. Zarówno w przypadku Pożyczka iCredit, jak i Pożyczka Emeryt maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, wynosi 5000 złotych. Natomiast jeśli chodzi o wersję premium, największa wartość pożyczki wzrasta do 8000 złotych – w obu przypadkach! Spłata pożyczki następuje w cotygodniowych ratach rozpisanych w harmonogramie.


Opinie o iCredit znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Pożyczki opinie iCredit – warunki

Aby móc uzyskać wsparcie finansowe iCredit, należy mieć ukończone co najmniej 18 lat i być obywatelem Polski. Oprócz tego niezbędne jest również miejsce zamieszkania na terenie obsługiwanym przez firmę. Firma wymaga od wnioskodawcy przedłożenie zaświadczenia o zatrudnieniu lub kopię umowy, a także historię rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. W przypadku osób niepracujących wystarczy zaświadczenie o otrzymywaniu renty lub emerytury.

iCredit Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

W pierwszej kolejności należy przejść na stronę internetową, gdzie znajdziemy informacje dotyczące wersji produktów oferowanych przez iCredit. Następnie należy wybrać interesującą nas możliwość. Po przejściu na podstronę konkretnej oferty i zapoznaniu się z wszystkimi informacjami należy wypełnić krótki formularz zamieszczony na dole strony. Wypełniamy pola, podając imię, nazwisko, telefon, miejsce zamieszkania oraz interesującą nas kwotę zobowiązania. Następnie akceptujemy zgodę na przetwarzanie danych i wysyłamy wypełniony formularz.

Innym rozwiązaniem może być skontaktowanie się z doradcami klienta za pośrednictwem infolinii pod numerem dostępnym na stronie pożyczkodawcy. Wówczas pomijamy etap z wypełnianiem wniosku.  

Po otrzymaniu zgłoszenia przedstawiciel firmy umówi się z nami na konkretny termin w celu omówienia szczegółów oferty i podpisania dokumentów. Następnie w ciągu 24 godzin dostaniemy “do ręki” wnioskowaną kwotę pieniędzy.

Konsultanci pozostają do dyspozycji klienta pod numerem telefonu wskazanym na stronie iCredit od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00.

Warto pamiętać o dokładnym prześledzeniu warunków umowy!

Koszty spłaty pożyczki iCredit

Przeanalizujmy przykładowe koszty spłaty standardowej pożyczki iCredit. Jeśli otrzymamy wsparcie finansowe w wysokości 1000 złotych na 107 cotygodniowych rat  przy stałym oprocentowaniu 9%, wówczas wysokość opłat w pierwszych 19 tygodniach będzie wynosiła 82,42 zł, a w kolejnych 0,05 zł. RRSO natomiast będzie równe 2980,73%. Należy również liczyć się z dodatkowymi opłatami za obsługę w miejscu zamieszkania w wysokości: 399 złotych za dostarczenie wniosku i jego odbiór i 299 złotych za osobiste odbieranie rat w miejscu zamieszkania klienta.

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 1000zł; Stała roczna stopa oprocentowania – 9%; czas obowiązywania umowy – 28 mce.; wysokość rat w mce 1-6 247,07zł wysokość rat w miesiącu 7 245,98 zł; opłata w mce 8-28 0,04 zł. Opłata za oszacowanie ryzyka 699 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 801,06%; łączne zobowiązanie do spłaty – 1932 zł; (Informacja pochodzi ze strony internetowej pożyczkodawcy z dnia 01.08.2018 roku.)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
CREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Łodzi, pod adresem: 90-317 Łódź, ul. Orla 13 lok. 10, numer telefonu: 221 221 100, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000495693, o kapitale zakładowym w wysokości 200.000 PLN, REGON: 147054022, NIP: 521-366-44-59.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania