Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

hapipozyczki

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 12, średnio: 3,25 z 5)
loadingLoading...

Hapipożyczki

Pierwsza pożyczka

800 - 15000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 3 lata

Wiek

od 18 lat

Koszt

60% na 12 miesięcy

Rata

Pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata 202,00 zł

RRSO

154,55%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00 oraz w weekendy: 9.00-17.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Ratalna pożyczka pozabankowa. Decyzję otrzymasz ekspresowo. Wybierasz dogodny dzień spłaty i odroczyć termin płatności.

Pierwsza pożyczka: od 800 do 15000 zł na 3 - 36 miesiące

Na sam początek określasz kwotę i czas spłaty pożyczki. Według wprowadzonych kryteriów, otrzymasz kalkulację miesięcznej raty.

Zrzut strony Hapipożyczki Podgląd strony.

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, mających ważny dowód osobisty, własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. Pożyczkobiorca musi również zamieszkiwać na terenie Polski oraz wykazać dochód z aktualnej pracy.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Hapipożyczki?

Wniosek składamy za pośrednictwem strony internetowej.  Należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.
We wniosku podajesz: Podstawowe dane osobowe, adres email, informacje o zatrudnieniu, określasz hasło dostępu do konta na stronie hapipozyczki

Wprowadzasz dane kontaktowe: numer telefonu, adres zameldowania.
Wprowadzasz dane finansowe: nazwa banku z numerem konta, kilka pytań o Twoim dochodzie i Twoich zobowiązaniach.
Wybierasz dogodny dla siebie dzień spłaty raty pożyczki.
Na koniec poproszony zostaniesz o sprawdzenie informacji podanych przy składaniu wniosku i zaakceptowaniu oferty pożyczki.

Przy dłuższym okresie spłaty, zaproponowana zostanie możliwość skorzystania z opcji odroczonej płatności.

Przed otrzymaniem decyzji, należy:
zweryfikować podany adres email, klikając na przesłany link
zweryfikować konto bankowe przelewając 1 zł (szybkiej weryfikacji własnego konta dokonasz poprzez bramkę płatniczą która obsługuje większość banków polskich i zajmie to minutę)

W przeciągu kilku minut od wysłania wniosku, przedzwoni do Ciebie konsultant aby zweryfikować numer telefonu i podane przez Ciebie dane.

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz zaraz po weryfikacji telefonicznej.

Przykładowe kalkulacje:

Pożyczając 2000 zł na 12 miesięcy – rata wyniesie ok 268,69 zł/m-c (koszt 60% RRSO 154,76%)
Pożyczając 2000 zł na 24 miesięcy – rata wyniesie ok 164,55 zł/m-c (koszt 94% RRSO 107,06%)
Pożyczając 3000 zł na 24 miesiące – rata wyniesie ok 245,88 zł/m-c
Pożyczając 10000 zł na 36 miesięcy – rata wyniesie ok 601,38 zł/m-c

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 3000 zł; łączna kwota odsetek – 165,38 zł; prowizja – 1638 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 400,28 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 4803,38 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 153,49%; całkowity koszt pożyczki – 1803,38 zł (wg stanu na dzień 11 marca 2016).

W przypadku przedterminowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Prowizja ulega obniżeniu o wysokość niewymagalnych rat prowizji z wyjątkiem raty prowizji płatnej w najbliższym terminie spłaty raty pożyczki.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IPF Polska sp. z o.o. Infolinia: 022 395 85 87 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 – 20.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Dosłownie w 15 minut od złożenia wniosku, otrzymałem pożyczkę. Sprawnie i szybko

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania