Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

hapipozyczki

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 12, średnio: 3,25 z 5)
loadingLoading...

Hapipożyczki

Pierwsza pożyczka

800 - 25000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 4 lata

Wiek

od 18 lat

Koszt

60% na 12 miesięcy

Rata

Pożyczając 4900 zł na 36 m-cy rata 294,17 zł

RRSO

78.35%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00 oraz w weekendy: 9.00-17.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Ratalna pożyczka pozabankowa. Decyzję otrzymasz ekspresowo. Wybierasz dogodny dzień spłaty i odroczyć termin płatności.

Pierwsza pożyczka: od 800 do 25000 zł na 3 - 48 miesiące

Na sam początek określasz kwotę i czas spłaty pożyczki. Według wprowadzonych kryteriów, otrzymasz kalkulację miesięcznej raty.

Zrzut strony Hapipożyczki Podgląd strony.

Hapipożyczki opinie

Hapipożyczki to znana firma pożyczkowa, która działa na rynku finansowym w Polsce. Firma oferuje pożyczki ratalne przez internet w wysokości od 800 zł do 25000 zł. Spłata zobowiązania rozłożona jest na równe raty i maksymalnie może wynieść 48 miesięcy od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Pożyczka zostaje dopasowana indywidualnie do potrzeb klienta – to my wybieramy, jaka kwota i czas spłaty zobowiązania nas interesuje. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w 100% online i nie jest on wcale skomplikowany. Wystarczy wejść na stronę firmy i tam uzupełnić odpowiednio formularz zgłoszeniowy.

Opinie Hapipożyczki  – o firmie

Pożyczkodawcą serwisu Hapipożyczki jest firma IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 136. Obecnie firma obsługuje już ponad 3 miliony pożyczkobiorców na całym świecie. Pożyczkę ratalną online w Hapipożyczki uzyskamy na dowolny cel. Wnioskujący nie musi podawać powodu, dlaczego chce zaciągnąć pożyczkę. Firma pożyczkowa Hapipożyczki oferuje również tzw. wakacje kredytowe, z których klient korzysta w momencie, gdy chce odroczyć płatność w danym miesiącu. Z pierwszych “wakacji kredytowych” pożyczkobiorca może skorzystać dopiero po 6 miesiącu spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujemy się na tę usługę, musimy pamiętać, że termin spłaty przesunie się nam o kolejny miesiąc.

Opinie – Hapipożyczki pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, mających ważny dowód osobisty, własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. Pożyczkobiorca musi również zamieszkiwać na terenie Polski oraz wykazać dochód z aktualnej pracy.


Opinie o Hapipożyczki znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Hapipożyczki?

Wniosek składamy za pośrednictwem strony internetowej.  Należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.

We wniosku podajesz: Podstawowe dane osobowe, adres email, informacje o zatrudnieniu, określasz hasło dostępu do konta na stronie hapipozyczki Wprowadzasz dane kontaktowe: numer telefonu, adres zameldowania, oraz dane finansowe: nazwa banku z numerem konta, kilka pytań o Twoim dochodzie i Twoich zobowiązaniach. Wybierasz dogodny dla siebie dzień spłaty raty pożyczki. Na koniec poproszony zostaniesz o sprawdzenie informacji podanych przy składaniu wniosku i zaakceptowaniu oferty pożyczki. Przy dłuższym okresie spłaty, zaproponowana zostanie możliwość skorzystania z opcji odroczonej płatności.

Przed otrzymaniem decyzji, należy:

  • zweryfikować podany adres email, klikając na przesłany link
  • zweryfikować konto bankowe, przelewając 1 zł (szybkiej weryfikacji własnego konta dokonasz poprzez bramkę płatniczą która obsługuje większość banków polskich i zajmie to minutę)

W przeciągu kilku minut od wysłania wniosku, zadzwoni do Ciebie konsultant, aby zweryfikować numer telefonu i podane przez Ciebie dane.Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz zaraz po weryfikacji telefonicznej.

Jak spłacić pożyczkę w Hapipożyczki?

Zaciągniętą pożyczkę spłacamy na rachunek bankowy pożyczkodawcy. Wykonanie przelewu jest bardzo proste. Aby dokonać przelewu, wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy i tam zalogować się na konto klienta, które stworzyliśmy podczas zaciągnięcia pożyczki po raz pierwszy.

Dane do przelewu są następujące:

IPF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 136

02-305 Warszawa

W tytule przelewu podajemy własny numer umowy pożyczki.

Dokonujemy przelewu, wybierając odpowiedni dla nas sposób dostępny w Hapipożyczki.

Koszty w Hapipożyczki

Pożyczkodawca oferuje długoterminowe pożyczki na raty do spłaty do 48 miesięcy. Możemy zaciągnąć od 800 zł do 25000 zł. Na stronie firmy dostępny jest wirtualny kalkulator, dzięki któremu możemy sprawdzić koszty, jakie będziemy musieli uregulować podczas spłaty zobowiązania. Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty pożyczki w Hapipożyczki:

 

800 zł    | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata  70.03 zł

800 zł    | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata 20,03 zł

1000 zł   | Czas spłaty 12 m-cy  | Miesięczna rata 87,54 zł

1000 zł   | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata 25,04 zł

5000 zł   | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata 437,67 zł

5000 zł   | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata 125,17 zł

7000 zł   | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata 612,74 zł

7000 zł   | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata 175.24 zł

10000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata 875,34 

10000 zł | Czas spłaty 48 m-cy| Miesięczna rata 250,34 zł

15000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata 1313,00 zł

15000 zł | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata 375,50 zł

 

Reprezentatywny przykład „Pożyczka dla Nowych Klientów”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,80%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 9 200 zł, roczna stała stopa oprocentowania 0%; czas obowiązywania umowy – 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 294,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 10 591,04 zł, całkowity koszt pożyczki 1 391,04 (w tym: łączna kwota odsetek – 0 zł, prowizja 1 391,04 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 06.09.2018r.

Reprezentatywny przykład „Pożyczka ratalna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 900 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 294,17 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 590,12 zł; całkowity koszt pożyczki 5 690,12 zł (w tym: odsetki 803,84 zł, prowizja 4 886,28 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 05.09.2018 r.

W przypadku przedterminowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Prowizja ulega obniżeniu o wysokość niewymagalnych rat prowizji z wyjątkiem raty prowizji płatnej w najbliższym terminie spłaty raty pożyczki.

Pożyczki opinie w Hapipożyczki

Pożyczkodawca oferuje długoterminowe pożyczki o wysokiej kwocie pożyczki, bo aż 25000 zł. Spłata zobowiązania jest również zaletą firmy, ponieważ pożyczkę możemy rozłożyć na 48 równych rat. Firma Hapipożyczki bardzo często organizuje promocje i konkursy dla swoich stałych, jak również nowych klientów. Pożyczkodawca również posiada w swojej ofercie możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowej, o której wspomnieliśmy w tekście wyżej. Możemy spokojnie polecić firmę Hapipożyczki. Pod opinią znajdziemy komentarze odnośnie pożyczkodawcy, od osób, które już kiedyś zaciągnęły pożyczkę w Hapipożyczki. Polecamy do zostawienia również opinii na temat firmy – pomoże to innym osobom w wyborze przyszłego pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IPF Polska sp. z o.o. Infolinia: 022 395 85 87 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 – 20.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Dosłownie w 15 minut od złożenia wniosku, otrzymałem pożyczkę. Sprawnie i szybko

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania