Pożyczki pozabankowe ratalne online

hapipozyczki

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 3,40 z 5)
Loading...

Hapipożyczki

Pierwsza pożyczka

800 - 15000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 3 lata

Wiek

od 18 lat >

Koszt

60% na 12 miesięcy

Rata

Pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata 202,00 zł

RRSO

154,55%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Ratalna pożyczka pozabankowa. Decyzję otrzymasz ekspresowo. Wybierasz dogodny dzień spłaty i odroczyć termin płatności. Pożyczka udzielana osobom w wieku od 18 lat bez ograniczeń które nie widnieją w rejestrach BIG. Pieniądze możesz otrzymać w przeciągu 15 minut.

Pierwsza pożyczka: od 800 do 15000 zł na 3 - 36 miesiące

Na sam początek określasz kwotę i czas spłaty pożyczki. Według wprowadzonych kryteriów, otrzymasz kalkulację miesięcznej raty.

Zrzut strony Hapipożyczki Podgląd strony.

Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.
We wniosku podajesz: Podstawowe dane osobowe, adres email, informacje o zatrudnieniu, określasz hasło dostępu do konta na stronie hapipozyczki

Wprowadzasz dane kontaktowe: numer telefonu, adres zameldowania.
Wprowadzasz dane finansowe: nazwa banku z numerem konta, kilka pytań o Twoim dochodzie i Twoich zobowiązaniach.
Wybierasz dogodny dla siebie dzień spłaty raty pożyczki.
Na koniec poproszony zostaniesz o sprawdzenie informacji podanych przy składaniu wniosku i zaakceptowaniu oferty pożyczki.

Przy dłuższym okresie spłaty, zaproponowana zostanie możliwość skorzystania z opcji odroczonej płatności.

Przed otrzymaniem decyzji, należy:
zweryfikować podany adres email, klikając na przesłany link
zweryfikować konto bankowe przelewając 1 zł (szybkiej weryfikacji własnego konta dokonasz poprzez bramkę płatniczą która obsługuje większość banków polskich i zajmie to minutę)

W przeciągu kilku minut od wysłania wniosku, przedzwoni do Ciebie konsultant aby zweryfikować numer telefonu i podane przez Ciebie dane.

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz zaraz po weryfikacji telefonicznej.

Przykładowe kalkulacje:

Pożyczając 2000 zł na 12 miesięcy – rata wyniesie ok 268,69 zł/m-c (koszt 60% RRSO 154,76%)
Pożyczając 2000 zł na 24 miesięcy – rata wyniesie ok 164,55 zł/m-c (koszt 94% RRSO 107,06%)
Pożyczając 3000 zł na 24 miesiące – rata wyniesie ok 245,88 zł/m-c
Pożyczając 10000 zł na 36 miesięcy – rata wyniesie ok 601,38 zł/m-c

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 3000 zł; łączna kwota odsetek – 165,38 zł; prowizja – 1638 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 400,28 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 4803,38 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 153,49%; całkowity koszt pożyczki – 1803,38 zł (wg stanu na dzień 11 marca 2016).

W przypadku przedterminowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki. Prowizja ulega obniżeniu o wysokość niewymagalnych rat prowizji z wyjątkiem raty prowizji płatnej w najbliższym terminie spłaty raty pożyczki.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela IPF Polska sp. z o.o. Infolinia: 022 395 85 87 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 – 20.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Dosłownie w 15 minut od złożenia wniosku, otrzymałem pożyczkę. Sprawnie i szybko

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.