Darmowe chwilówki

0%
halo-pozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,60 z 5)
Loading...

new_releases

nowość

halopożyczka

Pierwsza pożyczka

500 - 2000 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 1 miesiąc

Wiek

od 18 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwsza pożyczka: dostępna w wysokości od 500 do 2000 zł na okres od 7 do 30 dni Maksymalna kwota następnych pożyczek to 4000 zł

Jak pożyczyć w Halopozyczka? Suwakami wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty Zarejestruj się i załóż konto klienta Wypełnij internetowy wniosek o pożyczkę. We wniosku podajesz podstawowe dane osobowe, informacje o Twoich dochodach i wydatkach.

Zrzut strony halopożyczka Podgląd strony.

Potwierdź swoją tożsamość
Masz do wyboru szybką identyfikację bez przelewu lub identyfikację poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł.
Do identyfikacji potrzebne jest osobiste konto bankowe. Przelew weryfikacyjny dokonasz za pośrednictwem BlueCash. Po weryfikacji, kwota 1 zł zostanie zwrócona.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki możesz otrzymać w przeciągu kilku minut za pośrednictwem wiadomości sms oraz poczty email.
W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać trochę dłużej. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

Za pośrednictwem portalu halopozyczka pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów.
Przykładowo pożyczając 1000 zł – do 30 dni spłacasz 1000 zł
Warunkiem otrzymania bezpłatnej pożyczki jest terminowa jej spłata!

Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie, możesz skorzystać z refinansowania u innego pożyczkodawcy (opcja płatna).
Korzystając z refinansowania, nie traci się promocji 0% na pierwsze 30 dni pożyczki.
Standardowy koszt pożyczki poza promocją wynosi ok 27% w skali miesiąca, czyli pożyczając 1000 zł na 30 dni spłacasz 1274,50 zł. RRSO 1965%
Pożyczając kolejne pożyczki warto poczekać na okresowe promocje.

Spłatę pożyczki dokonasz przelewem na podane w umowie konto.

Na co uważać!
Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczać tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić, ewentualnie korzystać z możliwości przedłużenia 2-3 razy.
Zalecamy aby nie przedłużać pożyczki w nieskończoność! Jeżeli nie jesteś pewny terminowej spłaty, polecamy skorzystać z pożyczki długoterminowej, ratalnej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Duo Finance Sp. z o.o. oraz Liberis Polska Sp. z o.o. - pośrednik Primus Finance Sp. z o.o. Kontakt: Pon – Pt: 8:00 – 20:00 oraz sob. - 8:00 – 15:00, telefon: 22 20 50 661. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Kontakt telefoniczny jak i emailowy przebiega sprawnie.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.