Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
halo-pozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnio: 3,33 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

halopożyczka

Pierwsza pożyczka

500 - 5000 zł

Okres pożyczki

1 tydzień do 1 miesiąc

Wiek

od 18 lat

RRSO

0%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do soboty

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwsza pożyczka: dostępna w wysokości od 500 do 2000 zł na okres od 7 do 30 dni. Maksymalna kwota następnych pożyczek to 5000 zł.

Zrzut strony halopożyczka Podgląd strony.

Jak pożyczyć w Halopożyczka?

Suwakami wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty. Zarejestruj się i załóż konto klienta. Wypełnij internetowy wniosek o pożyczkę. We wniosku podajesz podstawowe dane osobowe, informacje o Twoich dochodach i wydatkach.

Potwierdź swoją tożsamość

Masz do wyboru szybką identyfikację bez przelewu lub identyfikację poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł.
Do identyfikacji potrzebne jest osobiste konto bankowe. Przelew weryfikacyjny dokonasz za pośrednictwem BlueCash. Po weryfikacji, kwota 1 zł zostanie zwrócona.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki możesz otrzymać w przeciągu kilku minut za pośrednictwem wiadomości sms oraz poczty email.
W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać trochę dłużej. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

Za pośrednictwem portalu halopozyczka pierwszą pożyczkę możesz otrzymać bez kosztów.
Przykładowo pożyczając 1000 zł – do 30 dni spłacasz 1000 zł
Warunkiem otrzymania bezpłatnej pożyczki jest terminowa jej spłata!

Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie, możesz skorzystać z refinansowania u innego pożyczkodawcy (opcja płatna).
Korzystając z refinansowania, nie traci się promocji 0% na pierwsze 30 dni pożyczki.
Standardowy koszt pożyczki poza promocją wynosi ok 27% w skali miesiąca, czyli pożyczając 1000 zł na 30 dni spłacasz 1274,50 zł. RRSO 1965%
Pożyczając kolejne pożyczki warto poczekać na okresowe promocje.

Spłatę pożyczki dokonasz przelewem na podane w umowie konto.

Na co uważać!

Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczać tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić, ewentualnie korzystać z możliwości przedłużenia 2-3 razy.
Zalecamy aby nie przedłużać pożyczki w nieskończoność! Jeżeli nie jesteś pewny terminowej spłaty, polecamy skorzystać z pożyczki długoterminowej, ratalnej.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w terminie w Halopożyczka?

Jeżeli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić pożyczki w terminie, zostaną naliczone mu dodatkowe opłaty. Koszty, jakie będzie musiał ponieść w takiej sytuacji, znajdziemy w tabeli opłat i prowizji w podpisanej umowie pożyczki z firmą Halopożyczka.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Duo Finance Sp. z o.o. oraz Liberis Polska Sp. z o.o. - pośrednik Primus Finance Sp. z o.o. Kontakt: Pon – Pt: 8:00 – 20:00 oraz sob. - 8:00 – 15:00, telefon: 22 20 50 661. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Kontakt telefoniczny jak i emailowy przebiega sprawnie.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania