Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

gotówka natychmiast

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 8, średnio: 2,75 z 5)
loadingLoading...

Gotówka Natychmiast

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

1 rok 9 miesięcy 9 dni do 2 lata

Wiek

od 25 do 80 lat

RRSO

78.37%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W Gotówka Natychmiast możemy uzyskać do 10000 zł, ze spłatą maksymalnie do 24 miesięcy.
Zrzut strony Gotówka Natychmiast Podgląd strony.

Gotówka Natychmiast opinie

Gotówka Natychmiast oferuje pożyczki na raty w wysokości od 1000 zł do 10000 zł. Spłata zobowiązania wynosi maksymalnie 24 miesiące. Okres spłaty, jak i kwotę pożyczki ustalamy sami podczas wypełniania formularza online. Aby uzyskać pożyczkę w Gotówka Natychmiast wnioskujący o pożyczkę musi wypełnić odpowiednio wniosek i wysłać go do akceptacji pożyczkodawcy. Formularz dostępny jest na stronie firmy. Wypełnienie formularza zajmuje kilka minut i możemy go składać przez cały tydzień 24 godziny na dobę.

Opinie Gotówka Natychmiast – o firmie

Właścicielem serwisu Gotówka Natychmiast jest firma Ratkomat, z siedzibą w Warszawie. Natomiast pożyczkodawcą jest Aasa Polska, również z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Wolska 88. Aasa Polska działa na rynku finansowym już od 2010 roku. Swoją działalność obejmuje na terenie międzynarodowym. Gotówka Natychmiast oferuje pożyczki ratalne, które możemy zaciągnąć za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach na swoją kolej. Firmę również wyróżnia minimum formalności i szybki czas zaciągnięcia pożyczki.

Opinie – Gotówka Natychmiast pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: mieszczących się w przedziale wiekowym od 25 do 80 lat, posiadających stałe zameldowanie na terenie Polski, ważny dokument tożsamości, PESEL, stałe źródło dochodu, nieposiadający aktywnej pożyczki w Aasa Polska oraz mających pozytywną historię kredytową w BIK, KRD, BIG Infomonitor.


Opinie Gotówka Natychmiast znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Gotówka Natychmiast?

Pożyczkę w Gotówka Natychmiast możemy uzyskać drogą elektroniczną, wypełniając wniosek o pożyczkę ratalną na serwisie firmy. Formularz możemy wysyłać 24 godziny na dobę. Rozpatrywany zostanie on w godzinach pracy biura obsługi klienta. Na stronie głównej znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy odpowiadającą nam kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. W Gotówka Natychmiast jesteśmy w stanie zaciągnąć od 1000 zł do 10000 zł. Okres spłaty zobowiązania waha się pomiędzy 21 a 24 miesiącami. Obok kalkulatora znajdują się wyszczególnione koszty pożyczki, jakie poniesiemy za zaciągnięcie wybranej przez nas kwoty pożyczki. Jeżeli zapoznamy się z wszystkimi szczegółami kosztów i będą nam one odpowiadać klikamy “weź pożyczkę”.

Po kliknięciu w przycisk, zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem. Wypełniamy tam podstawowe informacje na nasz temat m.in.: imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Jeżeli wyślemy wniosek o pożyczkę, pozostaje nam czekanie na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. Decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu pożyczki otrzymamy w wiadomości SMS, telefonicznie lub w e-mailu. Następnie do naszych drzwi zapuka kurier, który będzie zobowiązany dostarczyć nam umowę pożyczki. Wszystkie dokumenty musimy podpisać. Jeżeli zostaną dostarczone do pożyczkodawcy, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze.

Jak spłacić pożyczkę w Gotówka Natychmiast?

Po otrzymaniu środków pieniężnych na nasze konto bankowe, zostanie nam uruchomiony indywidualny harmonogram spłaty pożyczki. Otrzymamy go na nasz adres e-mailowy, który podaliśmy w formularzu o pożyczkę. Pożyczkę spłacamy według otrzymanego harmonogramu. Każdy pożyczkobiorca otrzymuje swój indywidualny numer rachunku bankowego, na który będzie zobowiązany spłacać pieniądze z zaciągniętej pożyczki. Numer konta bankowego znajdziemy na umowie pożyczki.

Pożyczkobiorca ma możliwość spłaty zobowiązania przed wyznaczonym terminem.

Koszty w Gotówka Natychmiast

Pożyczkę w Gotówka Natychmiast możemy otrzymać maksymalnie do 10000 zł, ze spłatą do 24 miesięcy. Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki w Gotówka Natychmiast:

 

1000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 1724,44 zł

2000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 3458,90 zł

3000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 5188,32 zł

4000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 6917,75 zł

5000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 8647,22 zł

6000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 10376,68 zł

7000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 12106,09 zł

8000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 13835,53 zł

9000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 15564,99 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Całkowita kwota do zapłaty 17294,44 zł

 

Reprezentatywny przykład zaciągnięcia pożyczki w Gotówka Natychmiast: Kwota pożyczki 5000 zł, okres spłaty 23 miesiące,  RRSO 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł.

Pożyczki opinie w Gotówka Natychmiast

Pożyczki w Gotówka Natychmiast charakteryzują się tym, że kwota, jaką oferuje pożyczkodawca, jest stosunkowo wysoka i wynosi aż 10000 zł. Pożyczkę zaciągamy z możliwością rozłożenia na dogodne raty. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi 24 miesiące. Minusem w Gotówka Natychmiast są wysokie koszty związane z zaciągniętą pożyczką. Również wysoka granica dolnego wieku pożyczkobiorcy jest wysoka, ponieważ o pożyczkę mogą starać się osoby w wieku od 25 do 80 lat.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
ożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266, KRS 0000411939.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania