Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

getin-bank

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,80 z 5)
loadingLoading...

Getin Bank

Pierwsza pożyczka

500 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 3 lata

Rata

pożyczając 2000 zł na 12 m-cy rata: 206 zł - pożyczając 10 000 zł na 36 m-cy rata: 379 zł

RRSO

23,80%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka do 10 000 zł w pełni dostępna przez internet z przeznaczeniem na dowolny cel. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kwota kredytu: od 500 do 10 000 zł okres kredytowania: od 3 do 36 miesięcy (3 lat)

Zrzut strony Getin Bank Podgląd strony.

Do wyboru opcja z ubezpieczeniem
Wybierając kredyt z ubezpieczeniem, obniżysz oprocentowanie kredytu o 3%

Przykładowe wyliczenia rat:

Pożyczając 2 000 zł na 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie 206,84 zł
Pożyczając 5 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 271,41 zł
Pożyczając 10 000 zł na 3 lata, rata wyniesie 379,57 zł

(wyliczenia z dnia 08.06.2015)

Przed złożeniem wniosku, wykonaj symulację kredytu określając kwotę i okres kredytowania. Dopasuj ratę kredytu do Twoich potrzeb i możliwości późniejszej spłaty.
Przygotuj również skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Następnie złóż wniosek, podając dane osobowe, adres, dane kontaktowe, dane o Twoich dochodach, numer rachunku na który mają zostać wypłacone środki z kredytu.
Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, Bank dokona oceny Twojej zdolności kredytowej i natychmiast otrzymasz informację o wstępnej decyzji kredytowej oraz dalszych krokach.

Uwaga! Możesz otrzymać jeszcze tańszy kredyt. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na pobranie danych społecznościowych, a następnie zalogujesz się, aby bank mógł pobrać Twoje dane. Za jednorazowe zalogowanie do wskazanych portali, prowizja od Twojego kredytu zostanie obniżona o 1 punkt procentowy (za zalogowanie do każdego z portali).

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikującego na kwotę 1 zł. Szczegóły dotyczące realizacji tego przelewu otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku.

Po zawarciu umowy, nastąpi uruchomienie kredytu. Kredyt otrzymasz na rachunek z którego dokonałeś przelew weryfikacyjny.

Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu Bank nie pobierze opłat ani prowizji.
Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

RRSO dla promocyjnego kredytu gotówkowego bez ubezpieczenia w kwocie 10 000 zł, udzielonego na 36 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 10,00%, z prowizją 14,99% wynosi 23,80% Całkowita kwota do zapłaty: 13 664,52 zł, rata kredytu: 379,57 zł, całkowita kwota kredytu: 3 664,52 zł.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Getin Noble Bank SA infolinia 32 604 91 22 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania