Kredyty bankowe online

getin-bank

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,80 z 5)
Loading...

Getin Bank

Pierwsza pożyczka

500 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 3 lata

Rata

pożyczając 2000 zł na 12 m-cy rata: 206 zł - pożyczając 10 000 zł na 36 m-cy rata: 379 zł

RRSO

23,80%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka do 10 000 zł w pełni dostępna przez internet z przeznaczeniem na dowolny cel. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kwota kredytu: od 500 do 10 000 zł okres kredytowania: od 3 do 36 miesięcy (3 lat)

Zrzut strony Getin Bank Podgląd strony.

Do wyboru opcja z ubezpieczeniem
Wybierając kredyt z ubezpieczeniem, obniżysz oprocentowanie kredytu o 3%

Przykładowe wyliczenia rat:

Pożyczając 2 000 zł na 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie 206,84 zł
Pożyczając 5 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 271,41 zł
Pożyczając 10 000 zł na 3 lata, rata wyniesie 379,57 zł

(wyliczenia z dnia 08.06.2015)

Przed złożeniem wniosku, wykonaj symulację kredytu określając kwotę i okres kredytowania. Dopasuj ratę kredytu do Twoich potrzeb i możliwości późniejszej spłaty.
Przygotuj również skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Następnie złóż wniosek, podając dane osobowe, adres, dane kontaktowe, dane o Twoich dochodach, numer rachunku na który mają zostać wypłacone środki z kredytu.
Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, Bank dokona oceny Twojej zdolności kredytowej i natychmiast otrzymasz informację o wstępnej decyzji kredytowej oraz dalszych krokach.

Uwaga! Możesz otrzymać jeszcze tańszy kredyt. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na pobranie danych społecznościowych, a następnie zalogujesz się, aby bank mógł pobrać Twoje dane. Za jednorazowe zalogowanie do wskazanych portali, prowizja od Twojego kredytu zostanie obniżona o 1 punkt procentowy (za zalogowanie do każdego z portali).

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikującego na kwotę 1 zł. Szczegóły dotyczące realizacji tego przelewu otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku.

Po zawarciu umowy, nastąpi uruchomienie kredytu. Kredyt otrzymasz na rachunek z którego dokonałeś przelew weryfikacyjny.

Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu Bank nie pobierze opłat ani prowizji.
Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

RRSO dla promocyjnego kredytu gotówkowego bez ubezpieczenia w kwocie 10 000 zł, udzielonego na 36 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 10,00%, z prowizją 14,99% wynosi 23,80% Całkowita kwota do zapłaty: 13 664,52 zł, rata kredytu: 379,57 zł, całkowita kwota kredytu: 3 664,52 zł.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Getin Noble Bank SA infolinia 32 604 91 22 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.