Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

getin-bank

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 3,80 z 5)
loadingLoading...

Getin Bank

Pierwsza pożyczka

500 - 200000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

14,80%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Getin Bank kredyt możemy uzyskać w wysokości do 200 000 zł. Jest on w pełni dostępny przez internet z przeznaczeniem na dowolny cel. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Zrzut strony Getin Bank Podgląd strony.

Getin Bank opinie

Getin Bank kredyt gotówkowy skierowany jest do osób, które potrzebują zaciągnąć wysokiej kwoty pieniężnej. W kredycie gotówkowym dla Ciebie, firma przygotowała ofertę pożyczki w wysokości do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 10 lat od momentu podpisania umowy z kredytodawcą. Co ważne, klienci firmy nie muszą tłumaczyć się, na co chcą wydać uzyskane pieniądze. Kredyt gotówkowy Getin Bank możemy przeznaczyć na dowolny cel. Dużym plusem jest uzyskanie szybkiej decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Pożyczka bankowa w Getin Bank dostępna jest do uzyskania drogą internetową. Możemy również uzyskać pożyczkę w tradycyjny sposób, odwiedzając najbliższą placówkę instytucji. W Getin Bank infolinia dostępna jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Firma oprócz pożyczki gotówkowej posiada w swojej ofercie inne, ciekawe produkty. W Getin Bank możemy również założyć karty debetowe, kredytowe, wykonywać płatności BLIK, założyć lokatę (progresywna, mobilna, walutowa), skorzystać z bankowości elektronicznej, czy ubezpieczeń i inwestycji.

Getin Bank – o firmie

Kredyt Getin Bank dostępny jest dla osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, czy samorządów. Instytucja należy do Getin Noble Bank S.A. i jest jednym z największych banków działających na terenie Polski. Obecnie istnieje około 400 oddziałów banku. Instytucja stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów. Informuje o aktualnych ostrzeżeniach, m.in. ostrzega przed próbami włamania się na konto klienta, przed oszustwem związanym z wykonywaniem duplikatów kart SIM, czy również przed telefonami od osób podających się za pracowników Getin Banku. Ważne jest bezpieczeństwo w trakcie logowania się do systemu, za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak smartphony, tablety, czy komputery. Dodatkowo, Getin Bank oferuje pomoc finansową dla dzietnych rodzin, organizując program 500+. Co roku rodziny wielodzietne mogą składać wniosek o przyznanie pomocy finansowej.

Getin Bank opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: w wieku od 18 lat, z ważnym dowodem tożsamości, posiadających dobrą zdolność kredytową.


Opinie o Getin Bank znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Getin Bank online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Przed złożeniem wniosku, wykonaj symulację kredytu, określając kwotę i okres kredytowania. Dopasuj ratę kredytu do Twoich potrzeb i możliwości późniejszej spłaty. Przygotuj również skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Następnie złóż wniosek, podając dane osobowe, adres, dane kontaktowe, dane o Twoich dochodach, numer rachunku, na który mają zostać wypłacone środki z kredytu. Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, Bank dokona oceny Twojej zdolności kredytowej i natychmiast otrzymasz informację o wstępnej decyzji kredytowej oraz dalszych krokach.

Uwaga! Możesz otrzymać jeszcze tańszy kredyt. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na pobranie danych społecznościowych, a następnie zalogujesz się, aby bank mógł pobrać Twoje dane. Za jednorazowe zalogowanie do wskazanych portali, prowizja od Twojego kredytu zostanie obniżona o 1 punkt procentowy (za zalogowanie do każdego z portali).

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikującego na kwotę 1 zł. Szczegóły dotyczące realizacji tego przelewu otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku. Po zawarciu umowy nastąpi uruchomienie kredytu. Kredyt otrzymasz na rachunek, z którego dokonałeś przelew weryfikacyjny. Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu Bank nie pobierze opłat ani prowizji. Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

Getin Bank bez zaświadczeń

Żaden bank, działający na terenie Polski nie udziela kredytów bez zaświadczeń. W Getin Bank kredytobiorca będzie potrzebował przygotować dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający źródło dochodu. Jeżeli jesteśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, wystarczy, że przygotujemy zaświadczenie o dochodach o zarobkach i zatrudnieniu. W przypadku posiadania emerytury musimy dostarczyć, jeden z następujących dokumentów: ostatni odcinek emerytury, decyzję o przyznaniu emerytury, wyciąg z rachunku bankowego, potwierdzający wpływ na konto bankowe z ostatniej emerytury. Jesteś rencistą? Wystarczy, że przekażesz ostatni odcinek renty oraz decyzję o jej przyznaniu. Osoby zatrudnione na podstawie umowy cywilnoprawnej, czyli zlecenie lub o dzieło muszą przygotować np. rachunki potwierdzające uzyskanie dochodów za okres ostatnich 12 miesięcy, czy również potwierdzenie o dochodach i zatrudnieniu za okres ostatniego roku.

Getin Bank koszty

Pożyczkę gotówkową w Getin Bank otrzymamy w wysokości do 200 000 zł. Poniżej podajemy reprezentatywny przykład kosztów pożyczki gotówkowej:

Kredyt gotówkowy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 119 777,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 217143,00 zł, oprocentowanie zmienne 6,7%, całkowity koszt kredytu 97 366,00 zł (w tym: prowizja 14 232,51 zł, odsetki 57 227,12 zł, koszt ubezpieczenia 25 906,37 zł), 115 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 888,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.06.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

Getin Bank opinie

Firma Getin Bank organizuje różnego rodzaju programy dla swoich klientów. Możemy skorzystać z programu Dobry Start, gdzie jest szansa na uzyskanie jednorazowego wsparcia finansowego w wysokości 300 zł, które przeznaczamy na artykuły szkolne dla dzieci. Każda rodzina otrzymuje świadczenie, bez względu na uzyskany comiesięczny dochód. Getin Bank kredyt gotówkowy opinie znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę np. “kredyt w Getin Bank opinie”. Dzięki opiniom osób postronnych możemy z większą łatwością zdecydować, czy dana oferta będzie dla nas odpowiednia. Pożyczki bankowe w Getin Bank to dobre rozwiązanie dla osób szukających wysokiej kwoty pożyczki.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Getin Noble Bank SA infolinia 32 604 91 22 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania