Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

funeda

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

new_releases

nowość

Funeda

Pierwsza pożyczka

2000 - 12000 zł

Okres pożyczki

12 miesięcy do 4 lata

Wiek

20 - 70 lat

RRSO

57,54% - 152,71%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Funeda oferuje swoim pożyczkobiorcom szybkie pożyczki online do 12000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy.
Zrzut strony Funeda Podgląd strony.

Funeda Opinie

Funeda jest to polska spółka specjalizująca się w udzielaniu pozabankowych pożyczek ratalnych. Swoje produkty kieruje do osób, które prowadzą aktywny tryb życia, nie mają czasu na osobiste dopełnienie formalności w placówce. Maksymalna kwota, jaką oferuje pożyczkodawca 12000 złotych z możliwością rozłożenia rat nawet na 48 miesięcy.

Opinie Funeda – o firmie

Funeda stworzyła szybki i bezproblemowy system wspierania finansowego osób, które preferują tryb “bez wychodzenia z domu”. Cały proces ubiegania się o pożyczkę realizowany jest przez internet. Pożyczkobiorca może wypełnić odpowiedni formularz w dowolnym miejscu i czasie. Funeda to minimum formalności i maksimum korzyści. Ponadto gwarantuje niemal natychmiastowy dostęp do potrzebnych środków finansowych, dzięki pominięciu sesji ELIXIR, która wstrzymuje realizację przelewu do konkretnych godzin rozliczeniowych. Ostatecznie pieniądze pojawiają się na koncie klienta tuż po pozytywnym rozpatrzeniu jego prośby. Warunkiem jest wysłanie wniosku w czasie pracy pożyczkodawcy – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Funeda Opinie – pożyczki

Pożyczki ratalne znajdujące się w ofercie Funeda charakteryzuje szybki proces wnioskowania oraz krótki czas oczekiwania na decyzję i finalizację umowy. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, to 12000 złotych. Nie ma jednak możliwości uzyskania niższej pożyczki niż 2000 złotych. Termin spłaty może wynosić od 12 do 48 miesięcy. Jednak jego wybór ogranicza wartość należności do zwrócenia. Minimalna liczba rat jest dostępna przy kwocie od 2000 do 7000 złotych. Natomiast rozłożenie zobowiązania na najdłuższy okres spłaty umożliwia pożyczka w wysokości od 9000 złotych wzwyż.


Opinie o Funeda znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Opinie Funeda – pożyczki krok po kroku

Aby móc dokonać rejestracji wniosku w firmie Funeda, należy posiadać konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Pierwszym krokiem jest skorzystanie z wirtualnego kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Funeda oraz wskazanie za pomocą suwaków interesującej nas kwoty i liczby rat.

Po dokonaniu – dopasowanego do naszych potrzeb i możliwości – wyboru należy przejść do prostego formularza rejestracyjnego, który pokaże się po kliknięciu w przycisk “biorę pożyczkę”.

Kiedy wpiszemy adres e-mail oraz hasło, możemy przejść do kroku trzeciego.

Ostatnim etapem jest odpowiednie wypełnienie właściwego wniosku o pożyczkę. W tym celu będą nam potrzebne takie informacje, jak: dane osobowe (w tym stan cywilny oraz liczba osób na utrzymaniu), adres zameldowania, podstawowe informacje o zatrudnieniu oraz wydatkach (podział na wydatki miesięczne i te związane z ratami ewentualnego kredytu).

Należy pamiętać o konieczności zweryfikowania numeru konta bankowego za pomocą Instatora.

Po złożeniu odpowiednich formularzy należy liczyć się z koniecznością odbycia rozmowy telefonicznej z przedstawicielem Funedy w celu potwierdzenia danych.

W ten sposób kończy się procedura wnioskowania o pożyczkę. Teraz pozostaje tylko czekać na decyzję pożyczkodawcy, która powinna dotrzeć do klienta w ciągu 15 minut.

Kiedy decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy wnioskodawcy.

Jak spłacić zobowiązanie w Funeda?

Pożyczkę na raty Funeda możemy spłacić za pomocą aplikacji Instantor. Pewnie zastanawiasz się czym wyróżnia się Instantor? Otóż, polega ona na szybkiej weryfikacji właściciela rachunku bankowego, czyli w tym wypadku potencjalnego pożyczkobiorcy, który zdecydował się zaciągnąć pożyczkę w pożyczki Funeda. Aplikacja polega również na weryfikacji zdolności kredytowej klienta. Instantor wyróżnia się tym, że przelewy na konto wykonywany są w ekspresowym czasie. Metoda jest całkowicie bezpieczna. Właśnie pożyczkę w Funeda możemy spłacić za pośrednictwem aplikacji Instantor. Wystarczy zalogować się na konto klienta i potwierdzić transakcje. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie “spłać” i zostaniemy przekierowani do strony z wyborem banków. Wybieramy ten, w którym posiadamy własny rachunek bankowy. Co ważne, wszystkie dane będą uzupełniały się automatycznie. Spłata pożyczki w tym wypadku jest bardzo szybka i prosta.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy pożyczkobiorca ma możliwość odstąpienia od umowy pożyczki. Wystarczy wysłać odpowiedni wniosek do firmy i czekać na jego akceptację. Wzór takiego dokumentu znajdziemy w podpisanej umowie pożyczki. Jeżeli firma zgodzi się na zerwanie umowy, musimy natychmiastowo zwrócić uzyskane pieniądze od pożyczkodawcy. Na odstąpienie od umowy mamy 14 dni.

Koszty pożyczki – opinie Funeda

Na stronie internetowej pożyczkodawcy został udostępniony wirtualny kalkulator. Dzięki niemu osoba zainteresowana może za pomocą suwaków określić wysokość pożyczki, jakiej potrzebuje oraz termin spłaty adekwatny do możliwości finansowych. Jeśli wybierzemy kwotę 8000 złotych, wówczas zgodnie z preferencjami możemy zdecydować się na od 18 do 42 rat. W przypadku wyboru 18-miesięcznego okresu spłaty rata wynosi 787 zł, a koszt pożyczki – przy RRSO 120.86% – to 6166 zł. Natomiast jeśli klient zdecyduje się na 42 raty, to wartość comiesięcznej będzie równała się 417 zł, a koszt spłaty – przy RRSO 66.17% to 9514 zł.

Kwota pożyczki 8000 zł | Termin spłaty 18 miesięcy | Całkowity koszt spłaty 14 166.00 zł

Kwota pożyczki 8000 zł | Termin spłaty 24 miesiące | Całkowity koszt spłaty 15 528.00 zł

Kwota pożyczki 8000 zł | Termin spłaty 42 miesiące | Całkowity koszt spłaty 17 514.00 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 8000 zł, nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

Przykład reprezentatywny dla pożyczki bez warunków promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 241 zł. Kalkulacja na dzień 04.04.2018. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczki opinie Funeda

Funeda na forach internetowych ma dobre opinie. Pożyczkobiorcy zadowoleni są z szybkości uzyskania decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Funeda nie wymaga od klientów wykazania żadnych dodatkowych zaświadczeń ani dokumentów. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się sprawnie. Co ważne, firma nie oczekuje od pożyczkobiorców podania celu, na jaki chcą przeznaczyć zaciągnięte pieniądze. Kwota pożyczki jest wysoka, a okres kredytowania długi.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
FUNEDA Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, adres: ul. Henryka Sienkiewicza 85, 90-057. KRS 0000701262, NIP 9512448406, REGON 368609397.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania