Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

flexpozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnio: 2,40 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Flexpożyczka

Pierwsza pożyczka

100 - 12000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 2 lata

Wiek

od 18 lat

RRSO

0% - 59%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Flexpożyczka to pożyczka dopasowana do potrzeb każdego klienta. Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę w Flexpożyczka możesz to zrobić już od kwoty 100 zł. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 12000 zł. Spłata należności rozłożona jest na równe raty. Pożyczkę możemy spłacić nawet do 24 miesięcy od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą.
Zrzut strony Flexpożyczka Podgląd strony.

Flexpożyczka opinie

Flexpożyczka oferuje długoterminowe pożyczki dopasowane do potrzeb pożyczkobiorcy. Proces zaciągnięcia pożyczki jest bardzo prosty. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Wystarczy wejść na stronę firmy Flexpożyczka i tam wybrać odpowiadające nam parametry pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. Firma oferuje pożyczki na raty w wysokości od 100 zł do 12000 zł. Jako nowi klienci jesteśmy w stanie pożyczyć maksymalnie 1500 zł.  Spłatę zobowiązania rozkładamy na równe miesięczne raty. Maksymalny okres kredytowania wynosi 24 miesiące od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą.

Opinie Flexpożyczka – o firmie

Firma pożyczkowa Flexpożyczka należy do Pożycz Tu, której siedziba mieści się w Częstochowie, przy ulicy Dąbrowskiego 21/5. Procedura złożenia wniosku jest bardzo prosta i szybka. Firma weryfikuje potencjalnych klientów w bazach dłużników. Każdy pożyczkobiorca uzyskuje odpowiednią ocenę ryzyka kredytowego. Aby uzyskać pożyczkę w Flexpożyczka trzeba posiadać pozytywną historię kredytową. W przypadku wątpliwości i jakichkolwiek pytań odnośnie umowy pożyczki, możemy skontaktować się z pożyczkodawcą za pośrednictwem wiadomości, wysłanej poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie firmy. Tam zobowiązani jesteśmy podać, dane takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania w trakcie pracy biura, czyli w godzinach od 9.00 do 17.00.

Opinie – Flexpożyczka pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, mających dokument tożsamości lub paszport, oraz posiadających własny rachunek bankowy.


Opinie o Flexpożyczka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Flexpożyczka?

Wypełnienie formularzu na stronie pożyczkodawcy jest całkowicie bezpłatne.

Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić, jeżeli jesteśmy zainteresowani pożyczką w Flexpożyczka, jest odwiedzenie oficjalnej strony firmy. Procedura weryfikacyjna jest prosta i bezpieczna dla klienta.

Na stronie firmy znajdziemy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć. W Flexpożyczka jesteśmy w stanie uzyskać od 100 do 12000 zł, ze spłatą maksymalnie do 24 miesięcy.

Jeżeli wybraliśmy odpowiadające nas parametry pożyczki, wypełniamy wniosek następującymi danymi: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

Poniżej formularza znajduje się regulamin. Warto przeczytać go przed samym kliknięciem “złóż wniosek”.

Będziemy zobowiązani również podać nasz numer konta bankowego, na który zostaną przelane pieniądze z pożyczki.

Firma Flexpożyczka zastrzega sobie również, że podczas procesu rejestracji, może dojść do sytuacji, że pożyczkodawca poprosi o podanie innych danych lub dokumentów od wnioskującego.

Jeżeli wysłaliśmy wniosek, pozostaje nam czekać na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy.

Kiedy otrzymam pożyczkę w Flexpożyczka?

Jeżeli pożyczkodawca zaakceptuje wniosek od klienta, pieniądze pojawią się na koncie od kilkunastu minut, maksymalnie do 1 dnia roboczego.

Wszystko zależy, w jakim banku posiadamy rachunek. Warto dlatego zapoznać się z sesją wychodzącą Elixir.

Jeżeli złożymy wniosek w sobotę lub niedzielę, musimy pamiętać, że należności pojawią się na naszym koncie w kolejnym dniu roboczym.

Jak spłacić zobowiązanie w Flexpożyczka?

Zobowiązanie spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy, które uzyskamy na umowie pożyczki lub po zalogowaniu się na strefę klienta.

Pożyczkę spłacajmy zawsze w terminie wyznaczonym na umowie. Ochroni nas to przed dodatkowymi kosztami, czyli naliczonymi odsetkami za każdy dzień zwłoki. Po spłacie pożyczki będziemy mieli możliwość ze skorzystania z odnawialnej linii pożyczki. Oznacza to, że przy kolejnym zaciąganiu pożyczki, otrzymamy ją znacznie szybciej.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić zobowiązania w terminie, zadzwońmy do biura obsługi klienta i złóżmy wniosek o przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Niespłacenie pożyczki może skutkować rozpoczęciem działań upominawczych oraz windykacyjnych. W najgorszym przypadku sprawa może trafić do sądu. Za wszystkie powyższe działania, będzie musiał zapłacić pożyczkobiorca.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Jeżeli uznamy, że pieniądze, które uzyskaliśmy od pożyczkodawcy, nie są nam potrzebne, możemy w takim wypadku odstąpić od umowy pożyczki w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia.

Konieczne będzie wypełnienie odpowiedniego formularza i wysłanie go na adres pożyczkodawcy.

Odstąpienie od umowy również zobowiązuje nas do oddania całości należności, które uzyskaliśmy od firmy.

Biorąc pożyczkę w Flexpożyczka:

Biorąc pierwszą pożyczkę do 1500 zł na 30 dni, spłacasz 1500 zł – koszt 0% – RRSO 0%

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0,00% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 1000,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł); umowa na 1 miesiąc.

Koszty w Flexpożyczka:

Chcesz zaciągnąć pożyczkę w Flexpożyczka? Zapoznaj się pierwsze z jej kosztami. Pierwsza pożyczka do 1500 zł jest darmowa. Przykładowo zaciągając najwyższą możliwą kwotę 12000 zł, ze spłatą do 24 miesięcy, musimy doliczyć następujące koszty: RRSO – 36%, rata pożyczki – 925 zł, prowizja – 10200 zł, do spłaty – 22200 zł.

Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki ratalnej w Flexpożyczka:

1500 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 0,00 zł

2000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 1700,00 zł

3000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 2550,00 zł

4000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 3400,00 zł

5000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 4250,00 zł

6000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 5100,00 zł

7000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 5950,00 zł

8000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 6800,00 zł

9000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 7650,00 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 8500,00 zł

11000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 9350,00 zł

12000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Koszt pożyczki wynosi 10200,00 zł

Pierwsza pożyczka do 1500 zł tylko za 0 zł.

Pożyczki opinie Flexpożyczka:

Żeby uzyskać informację na temat pożyczkodawcy, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło “opinie flexpożyczka”. Znajdziemy różne ciekawe strony internetowe, m.in. tematyczne fora, na których byli pożyczkobiorcy wypowiadają się na temat kontaktu z firmą pożyczkową. Klienci firmy w większości są zadowoleni z oferty firmy Flexpożyczka. Główną zaletą, jaką oferuje firma, jest możliwość uzyskania przedłużenia spłaty należności oraz wysoka kwota pożyczki, jaką możemy zaciągnąć, jako stali klienci. Minusem są wysokie koszty pożyczki, w szczególności proponowana prowizja. Na stronie firmy nie ma również podanego numeru kontaktowego. Żeby skontaktować się z pracownikami firmy, możemy jedynie wysłać wiadomość w formularzu, który dostępny jest na stronie firmy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Flexpożyczka należy do firmy Pożycz Tu.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania