Darmowe chwilówki

0%
filarum

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 3,30 z 5)
Loading...

stars

polecane

Filarum

Pierwsza pożyczka

100 - 1000 zł

Okres pożyczki

1 dzień do 1 miesiąc

Wiek

20 - 76 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo w ciągu kilku minut. Pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu. Wygodna i szybka pożyczka przez Internet.

Pierwsza pożyczka: do 1000 zł na miesiąc.

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serie i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres email, hasło. Składając wniosek określasz kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty

Zrzut strony Filarum Podgląd strony.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po poprawnym zarejestrowaniu się należy potwierdzić numer rachunku bankowego przesyłając 1 gr z osobistego konta bankowego, potwierdzającego Imię i Nazwisko osoby ubiegającej się o pożyczkę. Na to samo konto zostanie przelana pożyczka.
Kwotę 1 gr można przelać na jedno z sześciu kont bankowych:

PEKAO SA, BZ WBK, BRE Bank, Alior Bank, PKO Bank, Millennium Bank

Jeśli masz swoje konto osobiste w którymś z powyższych banków, to wybierz konto do przelewu tego samego banku. Jeśli masz konto osobiste w innym banku, wybierz konto bankowe PEKAO SA
Tytuł przelewu: Przeczytałem i zgadzam się z warunkami umowy pożyczek okresowych FILARUM.PL

Filarum nie akceptuje przelewów z SKOK oraz dokonywanych poprzez bankowe systemy przyspieszające.

W przeciągu 10 min od wysłania wniosku przedzwoni do Ciebie konsultant Filarum (może to być z numeru 222668080) i poprosi o potwierdzenie danych osobowych i zada pytanie, czym Pan/ Pani obecnie się zajmuje.

Po rozmowie telefonicznej wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w przeciągu kilku minut.
O decyzji zostaniesz poinformowany przez sms i drogą mailową. W przypadku decyzji pozytywnej, pieniądze zostaną wysłane jak najszybciej na podany rachunek bankowy.
Wnioski o udzielenie pożyczki są rozpatrywane w godzinach 7:00-23:00. Przelewy bankowe są wykonywane w godzinach 8:00-21:00.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

7 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
30 dni – 0,00 %

Pożyczkę należy spłacić w terminie.
W razie wystąpienia problemów ze spłatą, niezwłocznie skontaktuj się z Biurem obsługi klienta Filarum

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 500 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO pierwszej pożyczki – 0% (stan na 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Rapid Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 30/63, tel. 22 266 80 80 Godziny pracy: 7.00 - 23.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Osobiste konto posiadam w BRE Banku więc pożyczkę otrzymałem ekspresowo do pół godziny od rozpoczęcia wypełniania wniosku. Polecam. MP

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.