Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Darmowe chwilówki

0%
filarum

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 19, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

stars

polecane

Filarum

Pierwsza pożyczka

100 - 5000 zł

Okres pożyczki

1 dzień do 1 miesiąc

Wiek

20 - 76 lat

RRSO

0%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo w ciągu kilku minut. Pożyczka dostępna przez 7 dni w tygodniu. Wygodna i szybka pożyczka przez Internet.

Pierwsza pożyczka: do 1000 zł na miesiąc.

We wniosku podajesz: Imię i Nazwisko, adres zameldowania i korespondencyjny, PESEL, serie i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, hasło. Składając wniosek, określasz kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty.

Zrzut strony Filarum Podgląd strony.

Filarum opinie

Firma należąca do spółki Rapid Finance Polska weszła na polski rynek pożyczek pozabankowych w 2013 roku. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, dzięki zakrojonej na szeroką skalę kampanii reklamowej, między innymi w mediach masowych. Filarum dba o zapewnienie klientowi sprawnego przebiegu procesu wnioskowania o środki finansowe oraz odpowiednią pomoc w przypadku problemów. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie firmy w 2014 i 2015 roku nagrodą Laur Klienta.

Opinie Filarum – o firmie

Firma Filarum w swoich działaniach kieruje się sześcioma wartościami. Pierwszą z nich jest elastyczność, czyli dostosowanie pożyczki do potrzeb klienta. Następnie przejrzystość – pożyczkodawca przedstawia w sposób jasny i uczciwy wszelkie koszty spłaty zadłużenia. Selekcja – każdy wnioskodawca zostaje sprawdzony Krajowym Rejestrze Długów, BigInfomonitor oraz bazie ERIF. Teminowość – firma kładzie nacisk na spłatę pożyczki w czasie określonym za pomocą umowy. Istnieje możliwość przedterminowego spłacenia zobowiązania w dowolnym dniu, co reguluje odpowiedni zapis w regulaminie. Rzetelność – warunki udzielania pożyczki oraz konsekwencje wiążące się z opóźnieniem w opłatach są dokładnie wyjaśniane pożyczkobiorcy. Reakcja – po zgłoszeniu wszelkich problemów lub reklamacji Filarum gwarantuje szybką pomoc i podjęcie działania w celu rozpatrzenia zgłoszenia.

Opinie Filarum – pożyczki

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Filarum nie znajdziemy zakładki z opiniami klientów. Jednak patrząc na komentarze zamieszczane w innych serwisach, można stwierdzić, że pożyczkodawca realizuje wszystkie swoje wartości. Oferowane usługi spełniają wymagania pożyczkobiorców. Procedura wnioskowania przebiega sprawnie, a w razie problemów  można się o pomoc zwrócić do konsultanta. Formularz zawiera tylko niezbędne pola do stworzenia umowy oraz określenia możliwości finansowych klienta. Informacjami potrzebnymi do wypełnienia wniosku są: dane z dowodu osobistego, dane adresowe (osobno adres zameldowanie i korespondencyjny), a także deklaracja dochodu.

Przejrzysta strona internetowa ułatwia pożyczkobiorcom sprawne ukończenie procedur wnioskowania, a także znalezienie wszystkich potrzebnych informacji. Ponadto długi czas pracy umożliwia nawiązanie kontaktu z konsultantem w godzinach 8:00-22:00. Jedną z zalet, którą podkreślają klienci Filarum, jest promocja na pierwszą darmową pożyczkę oraz brak ukrytych opłat.


Opinie o Filarum znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Filarum?

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowy rachunek internetowy w mBank

Po poprawnej rejestracji należy potwierdzić numer konta, przelewając na konto banku 1 grosz. Przelew powinien zostać nadany z osobistego rachunku bankowego pożyczkobiorcy, potwierdzającego jego Imię i Nazwisko. Należy pamiętać, że na to samo konto zostanie przelana pożyczka.
Przelewu weryfikacyjnego można dokonać na jedno z sześciu rachunków bankowych:

PEKAO SA, BZ WBK, BRE Bank, Alior Bank, PKO Bank, Millennium Bank

Jeśli posiadasz konto osobiste w jednej z powyższych instytucji, wykonaj przelew na konto należące do tego samego banku. Jednak kiedy Twoje konto zarejestrowane jest w innej placówce, wybierz numer rachunku PEKAO SA.
Tytuł przelewu: Przeczytałem i zgadzam się z warunkami umowy pożyczek okresowych FILARUM.PL

Firma nie akceptuje przelewów wykonanych przez SKOK oraz bankowe systemy przyspieszające.

W ciągu 10 minut od wysłania wniosku można spodziewać się telefonu od konsultanta Filarum, który poprosi o potwierdzenie danych osobowych, a następnie zapyta o obecną sytuację zawodową.

Wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ciągu kilku minut od zakończenia rozmowy telefonicznej.

O decyzji zostaniesz poinformowany zarówno wiadomością SMS, jak i drogą mailową. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze zostaną niezwłocznie wysłane na podany numer konta.

Firma rozpatruje wnioski o udzielenie pożyczki w godzinach 7:00-23:00. Natomiast transakcje wykonywane są w godzinach 8:00-21:00.

Biorąc pierwszą pożyczkę na:

7 dni – spłacasz więcej 0,00 %
15 dni – 0,00 %
30 dni – 0,00 %

Pożyczkę należy spłacić w terminie. W razie wystąpienia problemów ze spłatą niezwłocznie skontaktuj się z Biurem obsługi klienta Filarum!

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)

przykład pożyczki: 500 zł – kwota pożyczki, 500 zł całkowita kwota do zwrotu, 30 dni – okres pożyczkowania, RRSO pierwszej pożyczki – 0% (stan na 11.03.2016)

Jak spłacić pożyczkę w Filarum?

Istnieje możliwość dokonywania wpłat na jedno z kont pożyczkodawcy. Każdy rachunek zarejestrowano w innej placówce, aby przelewy były wykonywane sprawnie i bez dodatkowych opłat manipulacyjnych. Poniżej zostały podane dostępne opcje do wyboru:

PKO BP  

Alior  

Pekao S.A.  

BZ WBK  

mBank  

Millennium Bank  

Inny  

W tytule przelewu wpisujemy: Spłata pożyczki nr (wpisz numer pożyczki)

Koszty w Filarum

Korzystając z wirtualnego kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Filarum, można łatwo sprawdzić koszty pożyczki za pomocą suwaków. W przypadku wnioskowania o środki finansowe po raz pierwszy firma gwarantuje brak dodatkowych opłat do kwoty 1000 złotych na okres od 1 do 30 dni. Jeśli wysokość pożyczki określona przez klienta przekracza 1000 złotych, wówczas pojawiają się koszty spłaty oraz informacja, że oferta dostępna jest dla osób, które wnioskują po raz kolejny o środki finansowe. Całkowita kwota spłaty zadłużenia składa się z: pożyczki, prowizji i odsetek kapitałowych. Kiedy ubiegamy się o drugą pożyczkę w wysokości na przykład 4000 złotych na okres 30 dni, prowizja wynosi 1033.12 zł, odsetki 32.88, natomiast RSSO 1671.6%.

Kilka przykładów pożyczki w Filarum z kosztami:

Kwota 2500 złotych | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 3202.70 zł

Kwota 3500 złotych | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 4432.75 zł

Kwota 4000 złotych | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 5066.00 zł

Kwota 5000 złotych | Czas spłaty 30 dni | Całkowita kwota do zapłaty 6410.00 zł

Warunki pożyczki opinie Filarum

Osoba starająca się o udzielenie pożyczki Filarum musi posiadać polskie obywatelstwo oraz zameldowanie i stałe miejsce zamieszkania na terenach państwa. Wiek pożyczkobiorcy powinien mieścić się w przedziale od 20 do 76 lat.  Ponadto wymagane jest posiadanie stałego numeru telefonu komórkowego, a także osobistego rachunku bankowego.

Filarum opinie pożyczki

Wnioski przesłane do firmy Filarum rozpatrywane są niezwłocznie po ich rejestracji. Warto również wspomnieć, że termin dostarczenia środków finansowych na konto klienta wynosi  nie dłużej niż 1 dzień roboczy od podpisania umowy. Jednak pożyczkodawca informuje o możliwości opóźnień związanych z godzinami pracy poszczególnych banków oraz okresów realizacji transakcji. Najszybciej pieniądze zostaną dostarczone osobom posiadającym numer rachunku w tej samej placówce, co Filarum. Dodatkowo firma zastrzega prawo odmowy udzielenia pożyczki klientom, którzy obciążeni są innymi zobowiązaniami finansowymi na przykład nadal spłacają poprzednią pożyczkę Filarum.

Opinie Filarum – pomoc

W razie problemów firma Filarum kieruje pożyczkobiorcę do Działu Obsługi Klienta. Kontakt z doradcą można nawiązać drogą telefoniczną pod numerem podanym w odpowiedniej zakładce lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail. W przypadku potrzeby zmiany adresu poczty elektronicznej należy dokonać przelewu kwoty 0,01 zł z konta osobistego, natomiast nowy adres e-mail powinien zostać wpisany w tytule. Jeśli z różnych przyczyn zmienił się numer konta bankowego pożyczkobiorcy, należy wysłać przelew w wysokości 1 grosza z poprzedniego rachunku osobistego, w tytule podając aktualne dane.

 

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Rapid Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 30/63, tel. 22 266 80 80 Godziny pracy: 7.00 - 23.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

avatar
1. info@polecampozyczke.pl
Osobiste konto posiadam w BRE Banku więc pożyczkę otrzymałem ekspresowo do pół godziny od rozpoczęcia wypełniania wniosku. Polecam. MP

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania