Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Feniko

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 2,00 z 5)
loadingLoading...

Feniko

Pierwsza pożyczka

300 - 1000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące

Wiek

od 18 lat do 100 lat

RRSO

do 389.12 %

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Feniko to pożyczkodawca, który wyróżnia się na tle konkurencji połączeniem pożyczki ratalnej z niewielką maksymalną kwotą. Okres spłaty to 4 miesiące, a maksymalna kwota zobowiązania wynosi 1000 złotych.
Zrzut strony Feniko Podgląd strony.

Feniko opinie

Feniko jest to firma oferująca pozabankowe usługi finansowe. Jej produktem są pożyczki online o dłuższym terminie spłaty niż standardowe chwilówki. Kwota, o jaką można się ubiegać, nie jest wysoka – zaledwie 1000 złotych. Jednak możliwość rozłożenia jej na raty przyciąga klientów.

Opinie Feniko

Feniko to firma pożyczkowa należąca do spółki Nummus Finanse, której siedziba znajduje się w Tychach.Grupa zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek przez internet. Wszystkie wnioski analizowane są indywidualnie, aby umożliwić dopasowanie warunków umowy do potrzeb i możliwości każdego klienta. Feniko podkreśla, że nawet konsumenci, którzy nie mają dobrej historii kredytowej mogą liczyć na otrzymanie pożyczki. Jednak warunkiem jest posiadanie źródła utrzymania, które umożliwi spłatę zobowiązania według harmonogramu. Proces wnioskowania o środki finansowe przebiega całkowicie online, dzięki czemu zostaje skrócony okres oczekiwania na decyzję pożyczkodawcy. Wszystkie formalności są ograniczone do minimum. Feniko nie wymaga od pożyczkobiorców żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów.

Opinie Feniko pożyczki

Firma niewątpliwie wyróżnia się na tle konkurencji swoją ofertą. Łączy długi okres spłaty z niewielką kwotą zobowiązania. Umożliwia pożyczkobiorcy o niskich zarobkach otrzymanie wsparcia finansowego rozłożonego na raty, które nie obciążą za mocno budżetu domowego. Wartość pożyczki musi mieścić się w przedziale od 300 do 1000 złotych. Natomiast okres spłaty jest zawsze taki sam, bez względu na wysokość wnioskowanych środków finansowych, i wynosi 4 miesiące. Na decyzję pożyczkową nie trzeba długo czekać, a przyznawalność wsparcia finansowego przez Feniko jest wysoka.


Opinie o Feniko znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Feniko Opinie pożyczki – warunki

Wnioskując o pożyczkę do firmy, musisz wiedzieć, że jeśli nie posiadasz najlepszej historii kredytowej, to i tak masz szansę na akceptację wniosku. Wpisy w bazach dłużników Biura Informacji Kredytowej, Biura Informacji Gospodarczej itd.nie stanowią przeszkody w otrzymaniu pozytywnej decyzji od pożyczkodawcy. W przypadku tego pożyczkodawcy najistotniejsze pozostaje posiadanie stałego źródła dochodu. Feniko akceptuje nie tylko umowę o pracę, ale także umowę zlecenie, umowę o dzieło, rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne, działalność gospodarczą, działalność rolniczą i wiele innych.

Aby móc wnioskować o pożyczkę Feniko, należy posiadać obywatelstwo polskie oraz adres zameldowania na terenie Polski. Niezbędne jest otrzymanie pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej, ocenionej na podstawie źródła dochodu. Kiedy wnioskujemy o zobowiązanie, nie możemy posiadać innej niespłaconej pożyczki zaciągniętej w Feniko. Podkreśla się również, że osoba, która ogłosiła upadłość konsumencką lub jest przeciwko niej prowadzone  postępowanie upadłościowe, nie ma szans na pozytywną opinię. Warto zaznaczyć, że nie wymaga się od klienta podania celu, na który zostaną przeznaczone pieniędzy.

Pożyczki Feniko Opinie – wnioskowanie krok po kroku

Pierwszym krokiem będzie określenie interesującej nas kwoty za pomocą suwaka dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Po podjęciu decyzji przechodzimy do formularza. Musimy wpisać w odpowiednie pola wniosku dane osobowe, informacje o miejscu zatrudnienia oraz dochodach.

Podczas wypełniania danych musimy zweryfikować swój adres e-mail oraz numeru telefonu.

Następnie należy wysłać wniosek, ale przed tym zaleca się jego dokładne sprawdzenie.

Po odesłaniu dokumentu pozostaje nam tylko czekać na pozytywną lub negatywną decyzję.

W przypadku akceptacji należy potwierdzić wszystko przelewem w wysokości 1 grosz.

Ostatnim krokiem będzie finalizacja umowy w formie przelewu wnioskowanych środków na konto pożyczkobiorcy.

Koszty spłaty pożyczki Feniko

Pożyczkodawca udostępnia na swojej stronie internetowej wirtualny kalkulator, który umożliwia wstępne określenie kosztów spłaty dla wybranej kwoty. Za pomocą suwaka możemy z łatwością wskazać wartość pożyczki. Czas spłaty pozostaje bez zmian.

Reprezentatywny przykład pożyczki: 389,12%. Całkowita kwota pożyczki (bez dodatkowych kosztów): 1 000 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt pożyczki: 376,81 zł (w tym prowizja 348,36 zł, odsetki 28,45 zł). Całkowita kwota do zapłaty 1 376,81 zł, płatna w  4 miesięcznych ratach (1 rata w kwocie 344,39 zł, pozostałe 3 raty płatne w kwocie 344,14 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 13.01.2017 r.

Pożyczki opinie Feniko – kontakt

Firma udostępnia dla swoich pożyczkobiorców dwa kanały komunikacji. Pierwszym z nich jest infolinia, z którą można się skontaktować za pomocą numeru podanego na stronie internetowej firmy. Natomiast drugą możliwością jest wymiana wiadomości e-mail z przedstawicielem firmy. Konsultanci pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest Nummus Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000516793, o nr NIP: 646-293-41-77, REGON: 243587103, z kapitałem zakładowym w wysokości 200. 000,- złotych.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania