Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Fellow Finance - polecampozyczke.pl

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,67 z 5)
loadingLoading...

Fellow Finance

Pierwsza pożyczka

1000 - 12000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące do 2 lata

Wiek

od 20 do 75 lat

RRSO

144,55%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Fellow Finance to długoterminowe pożyczki online. Jesteśmy w stanie zaciągnąć od 1000 zł do 12000 zł ze spłatą do 24 miesięcy. Wniosek składamy na stronie firmy i czekamy na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Fellow Finance oferuje pożyczki bez poręczycieli.
Zrzut strony Fellow Finance Podgląd strony.

Pożyczka Fellow Finance przeznaczona dla osób pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości oraz aktywny numer telefonu. Firma posiada również ofertę skierowaną do przedsiębiorców.

Fellow Finance opinie

Fellow Finance jest to platforma pożyczek społecznościowych oraz crowdfundingowych. Oferuje pozabankowe usługi finansowe zarówno inwestorom, jak i pożyczkobiorców. Firmy mogą zyskać dodatkowe przychody z odsetek, a osoby fizyczne mają szansę na uzyskanie potrzebnej sumy pieniędzy na dogodnych warunkach. Platforma pożyczkowa powstała w 2013 roku i należy do grupy Taaleri Oyj – fińska instytucja z licencją instytucji płatniczej.

Opinie Fellow Finance – o firmie

Misja firmy to zmiana tradycyjnego modelu udzielania środków finansowych, gdzie pośrednikiem jest bank, na usługi finansowanie społecznościowego – pożyczanie bezpośrednie. Firma pomagając osobie fizycznej finansowo, jako pożyczkodawca zarabia na odsetkach pochodzących ze zwrotu należności – model peer-to-peer. Fellow Finance chce być liderem finansowania społecznościowego, dlatego swoimi działaniami oddaje cztery swoje wartości.

Pierwsza z nich to pionierskość – wprowadzenie do sektora finansowego nowych rozwiązań z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jedyna firma działająca wyłącznie w strefie euro jako platforma oferująca usługi finansowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Następna to wydajność – dzięki otwartości na innowacyjne technologie wzrasta efektywność działań. Trzecia to przejrzystość – firma gwarantuje brak ukrytych kosztów, wszystkie informacje są widoczne i dostępne dla każdego klienta. Czwarta, równie istotna wartość to jakość – rozwojowi podlega nie tylko usługa, ale także obsługa. Dzięki profesjonalnej kadrze wzrasta satysfakcja i zadowolenie pożyczkobiorców.

Opinie Fellow Finance – pożyczki

Fellow Finance w swojej ofercie proponuje pożyczki ratalne dla osób fizycznych oraz możliwość inwestycji przedsiębiorcom. Minimalna suma, jaką może pożyczyć klient indywidualny to 1000 złotych, zaś najwyższa wynosi 12000 złotych. Wnioskodawca może również wybrać termin spłaty zobowiązania z przedziału od 4 do 24 miesięcy. Koszt pożyczki zależy od indywidualnych warunków pożyczkobiorcy.  

Pożyczki Fellow Finance gwarantują brak ukrytych kosztów, darmowe wnioskowanie o wysokie kwoty, możliwość otrzymania środków finansowych bez poręczycieli. Ponadto pożyczkodawca zapewnia stałe oprocentowanie, dzięki czemu każda rata ma stałą wartość.


Opinie o Fellow Finance znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak wygląda proces zaciągnięcia pożyczki w Fellow Finance?

Pożyczka w Fellow Finance możliwa jest już od 1000 do 12000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 24 miesiące.

Oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klienta, a pożyczkodawca nie oczekuje od wnioskującego żadnych poręczycieli.

Kwotę pożyczki możemy zwiększać co 4 miesiące.

O pożyczkę w Fellow Finance można ubiegać się za pośrednictwem strony internetowej, wysyłając wniosek o pożyczkę długoterminową, jak również krótkoterminową.

Firma nie oczekuje od klienta podania celu, na jaki przeznaczy pożyczkę.

Fellow Finance to pożyczki społecznościowe. Możemy zostać pożyczkodawcą, jak również pożyczkobiorcą.
Na głównej stronie Fellow Finance widzimy wirtualny kalkulator, na którym wybieramy kwotę pożyczki i okres kredytowania.

Kolejno przechodzimy do formularza, w którym podajemy nasze dane osobowe oraz kontaktowe.
Poniżej znajdują się zgody, z którymi warto się zapoznać.

Dalej podajemy numer konta bankowego, na który zostaną wysłane pieniądze od pożyczkodawcy.
Pożyczkę w Fellow Finance możemy spłacić przed terminem, nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów.

Fellow Finance Opinie pożyczki – warunki

Aby obywatel Polski mógł uzyskać pożyczkę społecznościową w Fellow Finance, należy mieć ukończone 20 lat, ale mniej niż 75. Konieczne jest posiadanie konta w polskim banku z dostępem do bankowości elektronicznej. Warto pamiętać, że wymaga się konta istniejącego od co najmniej 3 miesięcy w momencie wnioskowania. Firma sprawdza swoich wnioskodawców w bazach informacji gospodarczej w celu uniknięcia ryzyka i ewentualnych zaległości w spłacie należności. Pożyczkodawca weryfikuje w serwisie Kontomatik wszystkie dane podane przez osobę starającą się o wsparcie finansowe.

Koszty spłaty w Fellow Finance – opinie

Po kliknięciu w przycisk “weź pożyczkę” zostaniemy przekierowani do wirtualnego kalkulatora. Za pomocą suwaków możemy ustalić interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Następnie otrzymamy szacowaną wysokość raty na podstawie średniego oprocentowania proponowanego przez inwestorów. Przykładowo wybierając 6500 złotych na 14 miesięcy, rata obliczona na podstawie danych zebranych przez firmę będzie wynosiła 648 złotych.

Kwota pożyczki   2500 zł | Termin spłaty  12 miesięcy | Rata miesięczna 280 zł

Kwota pożyczki   4000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna 447 zł

Kwota pożyczki   8000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna 894 zł

Kwota pożyczki 12000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna 1340 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 2500 zł, 4000 zł, 8000 zł, 12000 zł  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 23.07.2018)

Reprezentatywny przykład dla pożyczki od Fellow Finance:

Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł; okres pożyczkowania – 12 miesięcy; opłata wstępna – 120 zł; opłata administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/m-c (łącznie: 199,20 zł); oprocentowanie w stosunku rocznym – 10%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; wysokość comiesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 144,55%

Spłata pożyczki – opinie Fellow Finance

Fellow Finance gwarantuje swoim pożyczkobiorcom stałe oprocentowanie wynoszące 10% w skali roku. Może to pomóc w zaplanowaniu swojego budżetu i utrzymaniu płynności finansowej, która pozwoli na terminową spłatę zobowiązania. Do pozaodsetkowych kosztów pożyczki zalicza się jednorazowa opłata wstępna oraz comiesięczne koszty prowadzenia konta, które zostają wliczone w ratę. Więcej informacji na temat aktualnych wartości opłat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Fellow Finance.

Pożyczka dla inwestorów – na czym polega w Fellow Finance?

Fellow Finance oferuje również pożyczki dla inwestorów, dzięki którym możemy uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu.

Jeżeli firma chce zostać inwestorem, musi uzyskać wysoką ocenę wiarygodności kredytowej na podstawie analizy finansowej.

Pożyczki dla firm mają nie tylko osobiste zabezpieczenie przedsiębiorstwa, ale również rzeczowe m.in hipotekę czy aktywa.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy pożyczki.

Oświadczenie wysyłamy na adres e-mail: bok@fellowfinance.pl lub w formie zdjęcia/skanu.

W tytule wiadomości wystarczy wpisać “odstąpienie od umowy”. Nie zapomnijmy o podpisaniu się.

Opinie Fellow Finance – kontakt

Firma udostępnia swoim klientom możliwość kontaktowania się osobno z działem obsługi klienta oraz windykacji. W przypadku osób mających pytanie dotyczące oferty dostępny jest zarówno numer telefonu, jak i adres e-mail. Konsultanci w BOK pozostają do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-15.00. Natomiast w przypadku działu należności godziny otwarcia w dni robocze są wydłużone – od 8.00 do 16.00. W weekendy kontakt jest niemożliwy. Dodatkowo klienci mają możliwości kontaktowania się z Fellow Finance za pomocą mediów społecznościowych. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Właścicielem Serwisu jest FELLOW FINANCE POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68, piętro II, Warszawa 00-672.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania