Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Euroloan

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 8, średnio: 2,50 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Euroloan

Pierwsza pożyczka

300 - 40000 zł

Okres pożyczki

5 miesięcy do 60 miesięcy 25 dni

Wiek

18

RRSO

47.15% - 154,14%

Kiedy udzielana: w dni robocze od 8.00 do 18.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Euroloan oferuje pożyczki do 40 000 zł z limitem odnawialnym. Minimalna kwota pożyczki, o którą możemy wnioskować, wynosi 300 zł. Dzięki skorzystaniu z odnawialnego limitu możesz korzystać ze środków pieniężnych bez koniecznego wnioskowania po raz kolejny o pożyczkę. Spłatę możemy rozpocząć nawet do 100 dni od zawarcia umowy, a okres kredytowania przy najwyższych kwotach wynosi nawet 60 miesięcy.
Zrzut strony Euroloan Podgląd strony.

Euroloan opinie

Firma Euroloan jest jedną z nielicznych firm udzielających pożyczek online, posiadających w swojej ofercie tzw. limit odnawialny. Czy wiesz, jak działa pożyczka z limitem odnawialnym? Możemy porównać działanie limitu odnawialnego do karty kredytowej. Uzyskujemy na karcie pewną sumę pieniędzy, która możemy wydać na dowolny cel. Sami decydujemy o tym, ile chcemy wydać pieniędzy z karty. W przypadku spłaty jesteśmy zobowiązani do uregulowania pożyczki we wcześniej wyznaczonych terminach. Na stronie Euroloan po zalogowaniu się na strefę klienta, będziemy mogli sprawdzać stan konta, który znajduje się na uzyskanej karcie.

Opinie Euroloan – o firmie

Właścicielem serwisu Euroloan jest firma Mash Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 172. Pożyczkodawca proponuje swoim klientom pożyczkę z limitem odnawialnym. Wysokość pożyczki w Euroloan waha się pomiędzy 300 zł a 40 000 zł. Maksymalna spłata zobowiązania wynosi 60 miesięcy. Dodatkowo rozpoczęcie spłaty możemy przesunąć nawet do 100 dni od zawarcia umowy.  Uzyskane pieniądze z pożyczki możemy wydać na dowolny cel: remont mieszkania, zakup samochodu, wakacji, czy pokrycie w części przyjęcia weselnego. Pożyczkodawca nie oczekuje od pożyczkodawcy żadnych wyjaśnień. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką w Euroloan, konsultanci z chęcią pomogą dopasować pożyczkę do Twoich potrzeb i możliwości. Infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8.00 do 20.00, natomiast biuro obsługi klienta funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Opinie – Euroloan pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: które ukończyły 18 lat i posiadają stałe zameldowanie na terenie Polski. Konieczne jest również, aby nie figurowały w bazach dłużników, ponieważ firma weryfikuje swoich potencjalnych pożyczkobiorców przed udzieleniem decyzji dotyczącej przyznania pożyczki w Euroloan.


Opinie o Euroloan znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Euroloan?

Idealną ofertą dla osób potrzebujących uzyskać sporą ilość gotówki jest zaciągnięcie pożyczki w Euroloan. Wystarczy parę prostych kroków, ponieważ cały proces odbywa się online. Limit na karcie ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta firmy pożyczkowej Euroloan. Pożyczka jest całkowicie dopasowana do potrzeb klienta, jak również do jego możliwości finansowych. Firma chce uniknąć sytuacji, w której pożyczkobiorca nie radzi sobie ze spłatą zobowiązania.

Wniosek o pożyczkę znajdziemy na stronie firmy Euroloan. Podajemy swoje dane osobowe, wypełniając prawdziwymi danymi wszystkie puste pola. Podajemy kwotę pożyczki, jaką chcemy zaciągnąć oraz czas jej spłaty.

Jeżeli wypełnimy cały formularz, automatycznie rejestrujemy również konto klienta.

Kolejnym krokiem będzie wykonanie weryfikacji naszego konta bankowego. W tym celu przelewamy na konto pożyczkodawcy kwotę w wysokości 1 zł. Możemy wykonać to również za pomocą aplikacji Blue Media. Warto również wspomnieć, że firma akceptuje różne dokumenty wykazujące stałe źródło dochodu.

Kiedy otrzymam pożyczkę w Euroloan?

Odpowiedź odnośnie decyzji przyznania pożyczki w Euroloan otrzymamy kilkanaście minut po wysłaniu zgłoszenia. Zobowiązani będziemy wykonać przelew weryfikacyjny, aby firma mogła ustalić, czy na pewno konto bankowe, które podaliśmy w formularzu, należy do nas. Rachunek bankowy musi być przypisany na nasze nazwisko. Pożyczkę w Euroloan otrzymamy po zaakceptowaniu naszego wniosku przez pożyczkodawcę. Pieniądze na koncie pożyczkobiorcy pojawią się najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego.

Jak spłacić zobowiązanie w Euroloan?

Termin spłaty pożyczki klient wybiera sam po otrzymaniu decyzji przyznania pożyczki w Euroloan. Maksymalnie możemy zaciągnąć pożyczkę na 48 miesięcy.

W przypadku problemów ze spłatą możliwe będzie przedłużenie terminu, za wcześniejszym dokonaniem opłaty za tę usługę. Jeżeli jesteśmy zainteresowani przedłużeniem terminu spłaty zobowiązania, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Konsultanci dostępni są pod numerem telefonu: +48 22 1 333 111.

Pożyczkę w Euroloan spłacamy na przypisany nam numer konta pożyczkobiorcy, nie później niż w wyznaczonym na umowie terminie. Brak spłaty skutkuje naliczeniem dodatkowych kosztów.

Czy mogę odstąpić od umowy o pożyczkę?

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy do 14 dni od momentu jej zawarcia.

Wypowiedzenie umowy musimy wysłać na poniższy adres korespondencyjny:

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Centrum Obsługi Klienta

Al. Jerozolimskie 172

02-486 Warszawa

Jeżeli zdecydujemy się na odstąpienie od umowy, musimy liczyć się na spłatę odsetek za okres wypłacenia przez pożyczkodawcę pieniędzy na nasze konto, do dnia zwrócenia ich na konto firmy.

Koszty w Euroloan:

Aby zapoznać się z dokładnymi kosztami pożyczki z limitem odnawialnym w Euroloan, odwiedźmy stronę firmy. Tam znajdziemy wirtualny kalkulator kosztów, który pomoże nam rozeznać się z wszystkimi wątpliwościami co do wysokości kosztów pożyczki. Warto ponownie wspomnieć, że rozpoczęcie spłaty możemy przesunąć na 100 dni od zawarcia umowy.

 

Poniżej przedstawiamy koszty pożyczki w Euroloan:

300 zł | Czas spłaty 5 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 99,00 zł

1000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 180,00 zł

2000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 260,00 zł

3000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 390,00 zł

5000 zł | Czas spłaty 18 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 400,00 zł

10000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 420,00 zł

16000 zł | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 512,00 zł

20000 zł | Czas spłaty 48 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 640,00 zł

30000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 789,00 zł

40000 zł | Czas spłaty 60 m-cy | Miesięczna rata wyniesie 1035,00 zł

 

Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 60 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania – 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2350 złotych, całkowita kwota do zapłaty 9850 złotych. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Pożyczki opinie Euroloan:

Zaletą pożyczkodawcy jest możliwość uzyskania pożyczki z limitem odnawialnym. Kwota, jaką możemy uzyskać, jest bardzo wysoka i wynosi 40 000 zł. Sprawdziliśmy na forach internetowych, jakie opinie posiada firma Euroloan wśród byłych pożyczkobiorców. Klienci firmy zadowoleni się z kompleksowej obsługi konsultantów, którzy dostępni są w dni robocze w godzinach od 8.00 do 18.00. Jednak sporo osób wspominało, że koszty pożyczki w Euroloan są dość wysokie a przyznawalność pożyczki jest stosunkowo do innych pożyczkodawców niska.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Mash Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000422999, NIP 5252532791, kapitał zakładowy 200 000 złotych.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania