Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Euroexpert

Pierwsza pożyczka

500 - 5000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 1 rok

RRSO

od 171.91% do 534.69%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

W Euroexpert pożyczysz bez zbędnych formalności nawet do 5000 zł na 12 miesięcy. Jeżeli to dla Ciebie za dużo, musisz wiedzieć, że minimalny okres kredytowania to 3 miesiące, a najniższa kwota pożyczki wynosi 500 zł. Więcej informacji na temat ekspresowej pożyczki w Euroexpert znajdziesz w naszej opinii.
Zrzut strony Euroexpert Podgląd strony.

Euroexpert opinie

Euroexpert oferuje swoim klientom nowoczesne pożyczki, dzięki którym można otrzymać potrzebną gotówkę nawet w kilkanaście minut. Pożyczkodawca gwarantuje ekspresową decyzję kredytową. Jednak w przypadku wątpliwości, co do zdolności kredytowej klienta, czas ten zostanie wydłużony. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne do 5 000 zł z okresem kredytowania wynoszącym do 12 miesięcy. 

Euroexpert – o firmie

Euroexpert to firma proponująca swoim klientom nowoczesne pożyczki całkowicie online. Dzięki temu skraca się czas oczekiwania zarówno na decyzję, jak i przelew. Ponadto formularze są dostępne na stronie internetowej pożyczkodawcy całodobowo. Oznacza to, że możemy dokonać wszelkich formalności w dowolnym miejscu i czasie. Do złożenia wniosku będzie nam potrzebne jedynie urządzenie podpięte do internetu oraz dowód osobisty. Euroexpert nie wymaga od swoich pożyczkobiorców potwierdzenia dochodów przez zaświadczenia z miejsca pracy czy inne dokumenty. Warunek jest jeden. Należy potwierdzić swoje zarobki przez konto bankowe. Jeżeli nie chcemy skorzystać z tej możliwości, zawsze możemy poprosić o inne rozwiązanie. Informacje na ten temat otrzymamy na adres e–mail.

Euroexpert udziela pożyczek od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17. Dlatego też osoby, które złożą wniosek w weekend, muszą liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na decyzję. 


Opinie o Euroexpert znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


 

Koszt pożyczki – opinie Euroexpert

Jeżeli przejdziemy przez cały proces wnioskowania opisany poniżej i spełnimy wszystkie warunki stawiane klientom, otrzymamy pieniądze na konto. Jednak każde zobowiązanie finansowe należy spłacić. Dlatego też przed podjęciem decyzji powinniśmy zapoznać się z kosztami wprowadzonymi przez danego pożyczkodawcę. W przypadku Euroexpert pożyczki całkowita kwota do spłaty składa się z odsetek, prowizji za udzielenie pożyczki oraz prowizji operacyjnej. Jeżeli chodzi o ostatnią opłatę, jest to zapłata dla pożyczkodawcy za obsługę zobowiązania, przykładowo monitorowanie wpłat.  

Spłaty dokonujemy w równych comiesięcznych ratach według harmonogramu dołączonego do umowy pożyczki. Każdy klient otrzymuje indywidualne konto do spłaty w Alior Banku. Ważne, aby pamiętać o odpowiednim tytule: Spłata raty pożyczki nr… . 

Dodatkowo w przypadku nieterminowej spłaty będziemy zobowiązani do pokrycia odsetek za zwłokę oraz opłat związanych z dochodzenie zwrotu zadłużenia.

Reprezentatywny przykład:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 171,91 %, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 1650,00 zł płatna w 12 miesięcznych ratach równych w wysokości 137,50 zł, całkowity koszt kredytu 650,00 zł;(w tym: suma miesięcznych prowizji 300,00, opłata przygotowawcza 250,00 zł, odsetki 100,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 23.01.2017 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Przykładowe koszty:

Kwota pożyczki   2 000 zł | Okres spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna: 275.00 zł

Kwota pożyczki   3 000 zł | Okres spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna: 412.50 zł

Kwota pożyczki   5 000 zł | Okres spłaty 12 miesięcy | Rata miesięczna: 687.50 zł

Euroexpert opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę Euroexpert, musimy przejść na stronę pożyczkodawcy. Można to zrobić, klikając powyższy przycisk “Zgłoś wniosek”. Następnie na stronie głównej wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania. Euroexpert oferuje kwoty od 500 do 5000 zł na czas od 3 do 12 miesięcy. Po sprawdzeniu kosztów pożyczki możemy przejść do wypełniania formularza rejestracyjnego, klikając “Biorę pożyczkę”. W tym momencie zostaniemy poproszeni o podanie kilku podstawowych informacji dotyczących nas oraz naszych finansów. W dalszej kolejności po zatwierdzeniu formularza musimy potwierdzić swoją tożsamość oraz wysokość zarobków, łącząc się ze swoim kontem bankowym. Jeżeli chcemy skorzystać z innego rozwiązania, informacje o dostępnych możliwościach otrzymasz na adres e–mail. Następnie pożyczkodawca Euroexpert sprawdzi informacje o Twojej historii kredytowej i podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki online lub odrzuceniu wniosku.  Odpowiedź otrzymamy w formie wiadomości e–mail. 

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pozostaje nam jedynie złożenie elektronicznego podpisu pod umową i czekanie na przelew. Pieniądze zostaną wysłane od razu po podpisaniu umowy. Euroexpert pożyczki nie czeka na zwrot umowy w formie papierowej. 

Warunki – Opinie Euroexpert pożyczki

Jakie warunki należy spełniać? Euroexpert pożyczki to odpowiedzialny pożyczkodawca, który wymaga od swoich klientów:

  • posiadania obywatelstwa Polski oraz stałego miejsca zamieszkania na jej terenie, 
  • pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • ważnego dowodu osobistego,
  • indywidualnego konta bankowego, adresu e–mail oraz numeru telefonu,
  • wieku od 25 do 79 lat,
  • stałego dochodu bez zajęć egzekucyjnych,
  • aktywnego profilu klient,
  • zdolności do spłaty zobowiązania,
  • pozytywnej historii kredytowej (bez negatywnych wpisów).

Pożyczki Euroexpert – kontakt

Euroexpert oferuje swoim klientom trzy drogi nawiązania kontaktu. Pierwsza z nich to rozmowa telefoniczna pod wskazanym na stronie internetowej numerem +48 52 511 95 00  w godzinach 9–17 w dni robocze. Natomiast druga to wysłanie wiadomości e–mail pod adres bok@euroexpert.org.pl. Ostatnią z możliwości jest wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego na stronie pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Euroexpert Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4, 85-231 Bydgoszcz, telefon 22 52 511 95 00(dla połączeń z telefonów stacjonarnych i komórkowych, koszt połączenia według stawki operatora) adres e-mail bok@euroexpert.org.pl, NIP: 9671361882, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000531523. Kapitał zakładowy spółki 505 000,00 złotych opłacony w całości.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania