Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Eurocent

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnio: 2,91 z 5)
loadingLoading...

Eurocent

Pierwsza pożyczka

100 - 10000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące 27 dni do 1 rok 5 miesięcy 15 dni

Wiek

od 18 lat do 80 lat

RRSO

od 81.60%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Eurocent udziela pożyczek w systemie spłat comiesięcznych lub cotygodniowych. Maksymalna kwota pożyczki to 100 złotych, zaś minimalna to 10000 złotych. Okres spłat w zależności od częstotliwości opłat waha się od 21 tygodni do 24 miesięcy.
Zrzut strony Eurocent Podgląd strony.

Eurocent opinie

Eurocent jest to firma istniejąca na polskim pozabankowym rynku finansowym od 2004 roku, prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju. Jest to pożyczka gotówkowa, którą można zaciągnąć w pełni przez internet. Wszystkie formalności załatwiane są bez konieczności wizyt w oddziałach stacjonarnych, jednak wsparcie finansowe udzielane jest dopiero po spotkaniu z przedstawicielem firmy.

Opinie Eurocent – o firmie

Eurocent prezentuje wartości charakterystyczne dla odpowiedzialnych pożyczkodawców. Produkty firmy są elastyczne, to znaczy, że mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Pożyczkobiorca ma dostęp do oferty, w której umieszczone są zarówno produkty krótkoterminowe – chwilówki, jak i długoterminowe – ratalne. Klient samodzielnie może dopasować do swoich finansów wszystkie parametry. Firma oferuje również różnorodność w metodach dopełnienia formalności. Każdy pożyczkobiorca znajdzie dogodne dla siebie rozwiązanie.

Można udać się do jednego z oddziałów Eurocent, które znajdują się w Krakowie i we Wrocławiu. Innym wyjściem jest obsługa domowa, to znaczy, że konsultant przyjdzie do domu klienta osobiście. Z tej możliwości mogą skorzystać mieszkańcy województwa lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego.

Dostępność doradców klienta w oddziałach ogranicza się do dni roboczych w godzinach 9.00-17.00. W siedzibie firmy można dokonać wszelkich formalności od wypełnienia wniosku po zawarcie umowy. W przypadku wizyt domowych należy kontaktować się z indywidualnym opiekunem klienta.

Opinie Eurocent pożyczki

Dostępna kwota pożyczki gotówkowej wynosi od 100 do 10000 złotych. Czas kredytowania może trwać od 21 tygodni do maksymalnie 75. Jednak wybranie konkretnego okresu spłaty nie jest całkowicie swobodne. Mamy możliwość zdecydowania się na 21, 30, 60 lub 75 tygodni, nie ma możliwości wnioskowania o pośredni termin. Natomiast w przypadku pożyczki ratalnej mamy możliwość zaciągnięcia od 600 do 1900 złotych. Maksymalny termin spłaty wynosi wówczas 24 miesiące. Wniosek można wypełnić online, jednak do dopełnienia formalności konieczne jest spotkanie z doradcą, dlatego proces pożyczkowania może trwać nawet do 2 dni.


Opinie o Eurocent znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Eurocent Opinie pożyczki – warunki

Ograniczeniem, które zostaje podstawą selekcji klientów firmy Eurocent, jest wiek. Pożyczka ratalna z systematyczną spłatą raz w miesiącu dotyczy osób, które ukończyły co najmniej 30 lat. Jeśli nie spełniamy tego warunku, możemy ubiegać się o zobowiązanie z cotygodniowymi ratami. Mianowicie w tym przypadku wystarczy mieć 18 lat, czyli być pełnoletnim oraz nie przekroczyć 80 roku życia. Pozostałymi wymogami jest udokumentowanie swojego źródła dochodu, na przykład umowa o pracę, umowa zlecenie, renta lub emerytura. Jeśli chodzi o pożyczkę ratalną ze spłatą raz w tygodniu możliwa jest akceptacja również dochodów z innego źródła. Ponadto wymagany jest również dowód osobisty oraz drugi dokument, który może potwierdzić naszą tożsamość.

Pożyczki opinie Eurocent – wnioskowanie krok po kroku

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę internetową pożyczkodawcy, a następnie znalezienie formularza kontaktowego. Należy go wypełnić, aby konsultant mógł z nami porozmawiać na temat spotkania. W czasie tej wizyty dostaniemy szansę na dokładniejsze poznanie warunków umowy. W ustalonym dniu przyjedzie do nas przedstawiciel firmy, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, dopełnimy wszystkich formalności. Na finalizację umowy należy czekać do 48 godzin od zawarcia umowy.

Koszty spłaty pożyczki Eurocent

Po przejściu na stronę internetową pożyczkodawcy otrzymamy możliwość skorzystania z wirtualnego kalkulatora, który umożliwi nam zapoznanie się z wstępnymi wartościami kosztów pożyczki. Za pomocą suwaków możemy dopasować parametry do swoich preferencji. Wybierając kwotę 1000 złotych na 30 tygodni, całkowita kwota zwracanych należności wyniesie 1187.40 złotych. Jedna rata wyniesie 39.85 złotych.

Kwota pożyczki 2000 zł | Termin spłaty 45 tygodni | Całkowita kwota spłaty 2697.35 zł

Kwota pożyczki 5000 zł | Termin spłaty 75 tygodni | Całkowita kwota spłaty 8123.00 zł

Reprezentatywny przykład zaciągnięcia pożyczki w Eurcent: kwota pożyczki 900 zł; czas spłaty zobowiązania 12 miesięcy; RRSO 156,99%; oprocentowanie 10%; koszty dodatkowe (odsetki, opłaty, prowizje i marże, ubezpieczenie) 544,49 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 444,49 zł, rata kredytu 120,37 zł miesięcznie.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania