Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

eurobank kredyt gotówkowy

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Eurobank kredyt gotówkowy

Pierwsza pożyczka

500 - 12000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 109 miesięcy 17 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

25,51%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Eurobank to jeden z największych europejskich firm świadczących usługi finansowe. Instytucja jest częścią grupy Societe Generale. Kredyt bankowy można uzyskać online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zrzut strony Eurobank kredyt gotówkowy Podgląd strony.

Eurobank kredyt gotówkowy opinie

Eurobank kredyt gotówkowy dostępny jest od kwoty 500 zł do 120000 zł. Kredytodawca nie oczekuje od klienta żadnych wyjaśnień, na jaki cel będzie chciał przeznaczyć zaciągnięte pieniądze. Firma Eurobank gwarantuje stałe oprocentowanie kredytu. Obecne RRSO wynosi 25,51%. Spłatę zobowiązania można rozłożyć na dogodne raty. Długość spłaty wynosi od 3 do 108 miesięcy. Jeżeli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę kredytu, nie będziemy ponosili za to opłat w postaci prowizji. Posiadając konto w Eurobanku, możemy również zaoszczędzić swoje pieniądze. Jeżeli zdecydujemy się na kredyt, który zostanie przelany na rachunek bankowy w Eurobanku, zostanie obniżone automatycznie oprocentowanie kredytu o 1,50 p.p. Co ciekawe, jeżeli uznamy, że kwota 120000 zł jest dla nas niewystarczająca, możemy zaciągnąć większą kwotę pożyczki, łącząc swoje dochody, z dochodami bliskich nam osób. Jeżeli przejdziemy cały proces zaciągnięcia pożyczki pomyślnie i na naszym koncie pojawią się pieniądze, a uznamy, że jednak nie jest nam potrzebna pożyczka, tp możemy skorzystać z wypowiedzenia umowy kredytu. Dokumenty związane z odstąpieniem od umowy muszą zostać złożone do 14 dni od momentu podpisania umowy z bankiem. Zainteresowany kredytem w Eurobank? Nie zapomnij o pobraniu odpowiednich dokumentów, które znajdziesz na stronie internetowej instytucji.

Eurobank kredyt gotówkowy – o firmie

Eurobank to jeden z renomowanych banków, działających na terenie międzynarodowym. Bank udostępnia swoim kredytobiorcom różnego rodzaju produkty. Kredyt gotówkowy Eurobank prowadzi również lokaty terminowe, konta osobiste, czy udostępnia karty płatnicze i kredytowe. Udostępniony również przez firmę Eurobank kredyt konsolidacyjny dostępny jest dla szerokiego grona klientów. Żeby uzyskać jeden z wymienionych produktów, należy wypełnić formularz na stronie kredytodawcy lub skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi klienta. Z usług możemy również skorzystać w sposób tradycyjny, odwiedzając biuro stacjonarne w pobliskiej placówce banku. Eurobank kontakt udostępnia na stronie głównej, w lewym górnym rogu. Udzielenie kredytu w dużej mierze zależne jest od oceny zdolności kredytowej klienta.

Eurobank kredyt gotówkowy opinie – warunki

Kredyt Eurobank przeznaczony jest dla osób: z obywatelstwem polskim oraz posiadających stałe zameldowanie na terenie RP. Kredytobiorca podczas procesu zaciągnięcia kredytu zostanie poproszony o wysłanie odpowiednich dokumentów. Decyzja będzie przyznana na podstawie oceny zdolności kredytowej, którą kredytodawca zaczerpnie z baz dłużników.


Opinie o Eurobank kredyt gotówkowy znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Eurobank kredyt gotówkowy – jak zaciągnąć kredyt w banku?

W Eurobank kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć na dwa sposoby. Pożyczka bankowa dostępna jest w placówce banku lub poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza znajdującego się na stronie internetowej firmy.

Jeżeli wybierzemy opcję pierwszą, czyli tradycyjne odwiedzenie najbliższego oddziału banku, warto przygotować wcześniej ważny dowód osobisty oraz dokument potwierdzający otrzymywany dochód. Podczas wizyty w banku konsultant zbada naszą zdolność kredytową, która będzie podstawą do podjęcia decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o kredyt. Otrzymałeś pozytywną odpowiedź ze strony agenta firmy? Podpisz umowę i czekaj, aż pieniądze wpłyną na Twoje konto bankowe.

Druga opcja, jaka została zaproponowana przez firmę, jest możliwość skorzystania z zaciągnięcia kredytu za pośrednictwem bankowości internetowej, dzięki której możemy zaoszczędzić sporo czasu. Jeżeli jesteś nowym klientem, zarejestruj swoje konto na stronie banku. Po zalogowaniu się na strefę klienta wypełnij krótki wniosek online i otrzymaj ofertę od Eurobanku. Podaj liczbę rat oraz kwotę, jaką chcesz uzyskać. Po wybraniu odpowiednich parametrów kredytu zatwierdź umowę tokenem lub hasłem SMS. Uzyskaj środki pieniężne na swoje konto i wydaj je na dowolny cel.

Każdy produkt dostępny na stronie Eurobanku, klient ma prawo spłacić we wcześniejszym terminie. Spłatę zobowiązania można wykonać w dowolnym momencie przed wyznaczonym terminem na umowie. Jeżeli zdecydujesz się na wcześniejsze uregulowanie należności, pamiętaj, że nie będzie wiązało się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Eurobank kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Żaden bank w Polsce nie udziela kredytu bez zabezpieczenia. Oferowane pożyczki bankowe posiadają zazwyczaj bardzo wysokie kwoty pieniężne, aby kredytodawca mógł bez zabezpieczenia się udzielić je klientowi. Wnioskujący o kredyt sprawdzany jest w bazach dłużników. Ocena zdolności kredytowej wpływa w głównej mierze na decyzję odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pieniądze. Firma Eurobank oczekuje również od swoich klientów wykazania obecnego źródła dochodu. Akceptowane źródła dochodu to m.in.: umowa o pracę, umowy cywilnoprawne lub kontrakty, emerytura, umowa najmu, dzierżawy, renta rodzinna, zasiłek przedemerytalny, renta inna od rodzinnej, renta strukturalna, działalność gospodarcza.

Eurobank kredyt gotówkowy koszty

Kredytobiorca ma możliwość otrzymania w firmie Eurobank od 500 zł do 120000 zł, z maksymalną spłatą do 108 miesięcy. Poniżej przedstawiamy przykładowy reprezentatywny przykład kredytu w Eurobank:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 25,51%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 363,36 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 7463,36 zł (w tym: opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 1568,84 zł, odsetki 3815,07 zł, ubezpieczenie podstawowe 1979,45 zł), 48 miesięcznych równych rat w wysokości 445,07 zł.

Eurobank kredyt gotówkowy opinie

Na dzień dzisiejszy Eurobank kredyt gotówkowy opinie od kredytobiorców zyskał w większości pozytywne. Firma umożliwia uzyskanie kredytu, nawet ze spłatą do 9 lat. Czy Eurobank jest bezpieczny? Z pewnością możemy powiedzieć, że posiada renomę wśród byłych i obecnych kredytobiorców. Firma powstała już kilkanaście lat temu i działa prężnie do dziś. O firmie Eurobank opinie znajdziemy na forach tematycznych, związanych z finansami, oraz pod opiniami ekspertów np. tworzących popularne porównywarki firm bankowych, czy pozabankowych. Zaletami, jakie można wymienić w firmie Eurobank, to stałe oprocentowanie kredytu, czy możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. Jak każda instytucja firma również ma swoje wady, do której możemy zaliczyć np. przeciętną akceptowalność wniosków.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania