Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

euro providus

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 25, średnio: 3,52 z 5)
loadingLoading...

Euro Providus

Pierwsza pożyczka

1000 - 5000 zł

Okres pożyczki

9 miesięcy 3 dni do 12 miesięcy 4 dni

Wiek

od 18 do 70 lat

RRSO

128,42%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka w Euro Providus dostępna jest do kwoty 5000 zł. 
Zrzut strony Euro Providus Podgląd strony.

Euro Providus opinie

Euro Providus udziela pożyczek ratalnych do kwoty 5000 zł. Najniższa kwota pożyczki, jaką możemy uzyskać to 1000 zł. Zobowiązanie spłacamy w tygodniowych ratach wynoszących odpowiednio 39 lub 52 tygodnie. Pożyczki Euro Providus dostarczane są osobiście przez agenta firmy do domu klienta. Pożyczki ratalne udzielane są bez zbędnych formalności.

Opinie Euro Providus – o firmie

Firma powstała w 2006 roku i udziela pożyczek z dostawą do domu. Pierwsze biura stacjonarne powstały w Zawierciu oraz w Częstochowie. Na chwilę obecną istnieje 9 oddziałów na terenie Polski. Dlatego tylko w niektórych miastach mamy możliwość uzyskania pożyczki ratalnej w Euro Providus. Firma obecnie posiada biura stacjonarne w: Katowicach, Skawinie, Częstochowie, Zawierciu, Opolu, Chrzanowie, Kaliszu, Krotoszynie oraz Piotrkowie Trybunalski. Kontakt do każdej z firm podany jest na serwisie w zakładce “kontakt”. Możemy bezpośrednio zadzwonić do wybranego biura stacjonarnego firmy i ustalić proces zaciągnięcia pożyczki oraz dopytać się o wszystkie szczegóły umowy pożyczki. Spłata pożyczki odbywa się również w domu klienta i jest ona wykonywana w okresie cotygodniowym.

Opinie – Euro Providus pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających ważny dowód tożsamości. Górna granica wnioskującego wynosi 70 lat. Euro Providus nie wymaga od pożyczkobiorcy żadnych żyrantów oraz zaświadczeń. Pożyczkę zaciągamy na dowolny cel. Co ważne, pożyczkodawca działa na terenie wybranych miast w Polsce i na tym terenie udziela pożyczek ratalnych do 5000 zł.


Opinie Euro Providus znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Euro Providus?

Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w mieszkaniu wnioskującego. Jednakże, aby do tego doszło, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta w mieście, w którym obecnie mieszkamy. Dzwoniąc do przedstawiciela firmy umawiamy datę spotkania, ale również wcześniej możemy zadać pytania odnośnie pożyczki ratalnej w Euro Providus. Jeżeli ustalimy już termin spotkania, do naszych drzwi zapuka agent firmy, który przedstawi nam ofertę pożyczki. Podczas spotkania zobowiązani będziemy wypełnić odpowiednio wniosek, prawidziwymy danymi. Na weryfikację formularza czekamy maksymalnie do 24 godzin. Jeżeli uzyskamy pozytywną odpowiedź, będziemy musieli umówić się na kolejną wizytę, podczas której podpiszemy wszystkie dokumenty. Pamiętajmy, aby przed złożeniem podpisu na umowie, zapoznać się z nią szczegółowo. Po podpisaniu umowy czekamy na pieniądze, które również uzyskamy od agenta firmy w naszym domu.

Jak spłacić pożyczkę w Euro Providus?

Pożyczkę spłacamy w wyznaczonym terminie na umowie. Pamiętajmy, aby spłacać pożyczkę w terminie. Uchroni nas to przed doliczeniem dodatkowych kosztów. Firma również, z powodu braku otrzymania spłaty zobowiązania moze wszcząć działania windykacyjne oraz sądowe.

Koszty w Euro Providus

Pożyczkodawca udziela pożyczek ratalnych z dostawą do domu. Możemy zaciągnąć od 1000 zł do 5000 zł. Istnieją obecnie 39 lub 52 tygodniowe terminy spłaty należności. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w domu klienta, w wyznaczonym wcześniej terminie.

 

Reprezentatywny przykład pożyczki w Euro Providus: RRSO: 128,42 %, całkowita kwota kredytu 2000 zł ( bez kredytowanych kosztów), całkowita kwota do zapłaty 2961,66 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 961,66 zł. (w tym: prowizja 400 zł, opłata za ryzyko 358,36 zł, odsetki 103,30 zł, opcjonalna usługa „Dostawa do domu” 100 zł), 52 tygodniowe równe raty w wysokości po 56,96 zł., ostatnia rata w kwocie 56,70 zł.

Pożyczki opinie w Euro Providus

Koszty pożyczki w Euro Providus są znacznie wyższe od konkurencyjnych na rynku. Musimy pamiętać, że pożyczki z dostawą do domu są zawsze dodatkowo płatne. Jednakże, dla niektórych osób taka forma pożyczki będzie z pewnością zaletą, ponieważ nie każdy z nas ma możliwość skorzystania z dostępu do internetu i wypełnieniu wniosku online. Niektórzy z nas są również tradycjonalistami, dlatego wolą twarzą w twarz spotkać się z przedstawicielem firmy i uzyskać pieniądze do ręki. Minusem jest również to, że firma działa tylko w wybranych miastach w Polsce. Dlatego też nie każdy ma możliwość uzyskania pożyczki w Euro Providus.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania