Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

ekredycik

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 2,00 z 5)
loadingLoading...

ekredycik

Pierwsza pożyczka

2000 - 7000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 2 lata 6 miesięcy

Wiek

od 25 do 80 lat

RRSO

97,01%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

ekredycik oferuje pożyczki ratalne online do 7000 zł! 
Zrzut strony ekredycik Podgląd strony.

ekredycik opinie

Firma ekredycik w swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki online. Możemy zaciągnąć od 2000 zł do 7000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 30 miesięcy. Aby zaciągnąć pożyczkę ratalną w ekredycik musimy wykonać 4 następujące proste kroki: wypełnić formularz o pożyczkę, zaczekać na decyzję SMS, podpisać umowę i cieszyć się z uzyskanej gotówki. Pożyczka w ekredycik może zostać przeznaczona na dowolny cel. Pożyczkodawca oferuje wsparcie finansowe, które możemy uzyskać w bardzo szybkim okresie czasowym.

Opinie ekredycik – o firmie

Pożyczkodawcą serwisu ekredycik jest firma SMS Kredyt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Św. Mikołaja 8-11. Natomiast Właścicielem ekredycik.pl jest firma Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pożyczki w ekredycik udzielane są wyłącznie osobom zamieszkującym teren Polski. Pożyczkobiorca ma możliwość odstąpienia od umowy pożyczki do 14 dni od momentu podpisania umowy z firmą pożyczkową. W takim wypadku musimy pamiętać, że jesteśmy zobowiązani do zwrotu całych uzyskanych należności na rachunek bankowy pożyczkodawcy maksymalnie do 30 dni. Pożyczkodawca podkreśla, że odstąpienie od umowy nie wpłynie w żadnym wypadku na uzyskanie kolejnej pożyczki w ekredycik.

Opinie – ekredycik pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: mieszczących się w przedziale wiekowym od 25 do 80 lat, posiadających stałe źródło dochodu oraz pozytywną historię kredytową.


Opinie ekredycik znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w ekredycik?

Pożyczkę w ekredycik zaciągamy w 100% online. Do tego będziemy potrzebowali stałego łącza do internetu oraz urządzenia, z którego będziemy mogli wypełnić wniosek znajdujący się na stronie firmy ekredycik. Na początku na wirtualnym kalkulatorze, wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Firma oferuje nam pożyczki rozłożone na równe raty w wysokości od 2000 zł do 7000 zł. Zobowiązanie spłacamy maksymalnie do 30 miesięcy od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Zobowiązani będziemy podać wszystkie podstawowe dane, jak np. imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Jeżeli wypełnimy wszystkie informacje poprawnie, czekamy na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy.

Firma ekredycik po otrzymaniu zgłoszenia, zweryfikuje Twoje dane osobowe i sprawdzi historię kredytową. Jeżeli jest ona pozytywna, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby uzyskać pieniądze na konto bankowe. Pożyczkodawca poinformuje o decyzji drogą telefoniczną lub e-mailową. Ostatnim krokiem będzie uzyskanie umowy, którą przed otrzymaniem gotówki na konto, będziemy musieli podpisać.

Jak spłacić pożyczkę w ekredycik?

Spłatę pożyczki należy dokonywać na rachunek bankowy pożyczkodawcy poprzez przelew internetowy lub w dowolnej placówce swojego banku. Numer bankowy, na który zobowiązani będziemy spłacać pożyczkę, znajdziemy na umowie pożyczki lub po zalogowaniu się na konto klienta.

Pamiętajmy o terminowej spłacie zobowiązania. Firma nie umożliwia przedłużenia lub refinansowania pożyczki. Jeżeli nie spłacimy pożyczki w terminie, pożyczkodawca naliczy nam dodatkowe opłaty w postaci odsetek.

Koszty w ekredycik

Pożyczkodawca udziela nam pożyczek ratalnych w wysokości od 2000 zł do 7000 zł. Spłata zobowiązania waha się między 6 a 30 miesiącami. Pożyczka w ekredycik udzielana jest całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty w ekredycik:

2000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 142,27 zł

2500 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 177,83 zł

3000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 213,40 zł

3500 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 248,97 zł

4000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 284,52 zł

4500 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 320,09 zł

5000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 355,66 zł

5500 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 391,22 zł

6000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 426,79 zł

6500 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 462,36 zł

7000 zł | Czas spłaty 30 m-cy | Wysokość raty 497,92 zł

 

Reprezentatywny przykład pożyczki w ekredycik: pożyczka w wysokości 4000 zł na okres 30 miesięcy, RRSO 97,01%, rata pożyczki w wysokości 284,52 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 535,15 zł oraz prowizją w wysokości 4000,00 zł. Całkowita kwota do spłaty: 8535,15 zł.

Pożyczki opinie w ekredycik

Firma ekredycik oferuje wysoką kwotę pożyczki, bo aż 7000 zł. Okres kredytowania również jest zaletą firmy, ponieważ wynosi 30 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki w ekredycik zachodzi całkowicie online. Pożyczka dopasowana jest do potrzeb klienta. Koszty pożyczki są stosunkowo wysokie w porównaniu z konkurencją na rynku. W sytuacji, gdy nurtują nas jakieś pytania, można śmiało dzwonić do biura obsługi klienta. Namiary na kontakt dostępne są na stronie firmy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawcą jest SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Św. Mikołaja 8-11. KRS 0000610035, NIP: 8971731029, nr REGON 020558301.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania