Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

Efiraty

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 25, średnio: 3,44 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

Efiraty

Pierwsza pożyczka

1000 - 20000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 4 lata

Wiek

od 24 lat

RRSO

47,84% - 59,81%

Kiedy udzielana: poniedziałek - piątek

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Firma efiraty.pl specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online. Pożyczkobiorca może uzyskać nawet 20 000 zł, a całą kwotę rozłożyć na maksymalnie 48 miesięcznych rat. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki ratalnej zapoznajmy się z ofertą firmy efiraty.pl i dowiedz się, jak krok po kroku zaciągnąć taką pożyczkę!
Zrzut strony Efiraty Podgląd strony.

Efiraty opinie

Efiraty to nowa firma na rynku pożyczek pozabankowych, w której możemy uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel. Na ten moment, w ofercie pożyczkodawcy znajdziemy jedynie pożyczkę ratalną do 20 000 zł. Spłata zobowiązania odbywa się w równych, miesięcznych ratach – maksymalnie 48 rat.

Opinie Efiraty – o firmie

Pożyczkodawcą jest Efimea Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (53-314) przy Pl. Powstańców Śląskich 16. Czołowym produktem firmy jest szybka pożyczka ratalna do 20 000 zł. Firma stawia na szybkość działania i na swojej oficjalnej stronie obiecuje, że decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu pożyczki, możemy uzyskać w ciągu kilku minut.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z procesem udzielania pożyczki albo warunkami jej przyznania, możemy kontaktować się z firmą, za pośrednictwem wysłania wiadomości e-mail na adres: cok@efiraty.pl, albo dzwoniąc pod numer: 71 88 98 600.

Opinie – Efiraty pożyczki

O pożyczkę w Efiraty mogą ubiegać się tylko osoby pełnoletnie, będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Należy jednak wiedzieć, że pożyczka dedykowana jest dla osób, które ukończyły 24 rok życia. Swoją tożsamość muszą potwierdzić odpowiednim dokumentem – najlepiej ważnym dowodem osobistym. Dodatkowo osoby starające się o pożyczkę muszą mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadać własny rachunek bankowy. Przy składaniu wniosku, będzie potrzebne podanie podstawowych danych do kontaktu, czyli numer telefonu oraz adres e-mail. Ze względu na to, że jest to oferta online, o pożyczkę możemy wnioskować w każdej chwili – o każdej porze dnia i nocy.

Firma jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw finansowych w Polsce i raz do roku przechodzi Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki KPF, sprawdzającą stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Dzięki temu, mamy pewną gwarancję jakości działania oraz ochrony naszych danych.


Opinie o Efiraty znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Efiraty?

Aby zaciągnąć pożyczkę w Efiraty, potrzebujemy urządzenia z dostępem do Internetu oraz telefonu z aktywnym numerem. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu, a jedyne czego potrzebujemy w trakcie wypełniania wniosku to ważny dowód osobisty.

Cały proces związany z zaciągnięciem pożyczki w Efiraty, zaczynamy od odwiedzenia strony internetowej pożyczkodawcy. Na stronie głównej widnieje wirtualny kalkulator, dzięki któremu po zaznaczeniu interesującej nas kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty, zapoznamy się z informacją, ile będzie wynosić nasza przyszła miesięczna rata oraz Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).

Następnie klikamy w duży zielony przycisk z napisem “wypełnij wniosek online”, dzięki któremu zostaniemy przekierowani do wniosku pożyczkowego. W formularzu zostaniemy poproszeni o

  • zaznaczenie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty,
  • wpisanie dany identyfikacyjnych,
  • podanie danych adresowych / adresu zameldowania,
  • przekazanie informacji dotyczących zatrudnienia i dochodów,
  • przeczytanie i wyrażenie zgód niezbędnych do przygotowania oferty pożyczki oraz zgód marketingowych,
  • utworzenie konta pożyczkobiorcy w serwisie efiraty.pl.

Potem przechodzimy do następnego kroku, którym jest weryfikacja naszych danych przy pomocy bezpiecznej usługi Kontomatik. Jeśli wszystkie dane okażą się poprawne, pozostaje nam jeszcze raz sprawdzić wszystkie warunki umowy i wysłać wniosek. Jeśli po analizie naszej zdolności kredytowej okaże się, że przyznano nam pożyczkę, otrzymamy wiadomość z potwierdzeniem na nasz e-mail podany we wniosku. W tym samym momencie firma wyśle przelew z pieniędzmi na nasze konto bankowe.

Jak spłacić pożyczkę w Efiraty?

Zaciągnięte zobowiązanie spłacamy w równych miesięcznych ratach za pośrednictwem przelewu internetowego. Numer rachunku do spłaty zobowiązania będzie umieszczony w Umowie Pożyczki.

Pożyczkę online spłacamy wg harmonogramu wskazanego przez pożyczkodawcę. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy w Umowie Pożyczki, jaką otrzymamy na nasz adres e-mail w momencie jej udzielenia.

W razie jakichkolwiek problemów ze spłatą, powinniśmy o takim fakcie poinformować firmę, najlepiej dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta na numer: 71 88 98 600.

Koszty w Efiraty

Pożyczkę ratalną w Efiraty możemy wziąć na kwotę od 1 000 – 20 000 zł i spłacać ją w maksymalnie 48 równych, miesięcznych ratach. Natomiast szczegółowe warunki i koszty zostaną ustalone po uwzględnieniu indywidualnej sytuacji finansowej danego klienta.

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 49,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 9.135,10 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 3.935,10 zł (w tym: prowizja 3.182,40 zł, odsetki 752,70 zł), 36 miesięcznych rat równych po 253,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.01.2019r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczki opinie Efiraty

Efiraty jest nową firmą na rynku pożyczkowym w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła się w styczniu 2019 r. Jest to instytucja udzielająca pozabankowych pożyczek ratalnych ze 100% polskim kapitałem. Firma została założona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Dzięki temu, ma w przyszłości oferować atrakcyjną ofertę opartą na prostych i zrozumiałych warunkach.

Na dzień dzisiejszy możemy skorzystać z pożyczki ratalnej na dowolny cel. Oznacza to, że pożyczone pieniądze mogą zostać przeznaczone np. na wakacje, remont, własne hobby albo niespodziewane wydatki. Firma deklaruje, że kieruje się uczciwością oraz profesjonalizmem, a także zrozumieniem dla potrzeb swoich klientów. Prawdziwość tych obietnic sprawdzą klienci w najbliższych miesiącach.

Jeżeli masz już doświadczenie z firmą Efiraty, zachęcamy do podzielenia się opinią na jej temat. Dzięki temu pomożesz podjąć decyzję innym osobom, które szukają pomocy finansowej.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawca: Efimea Spółka Akcyjna; Adres: Pl. Powstańców Śląskich 16, 53-314 Wrocław; NIP: 899-284-82-74, REGON: 380872412, KRS 0000741343; Numer telefonu: 71 88 98 600; Poczta elektroniczna: cok@efiraty.pl; Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: brak informacji. Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólnodostępnych informacji na stronie internetowej firmy efiraty.pl w dniu 29.01.2019.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania