Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

dziesiątka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Dziesiątka Finanse

Pierwsza pożyczka

500 - 15000 zł

Okres pożyczki

2 miesiące 10 dni do 1 rok 363 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

do 1425.93%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczka z obsługą domową Dziesiątka Finanse to gwarancja bezpieczeństwa, zadowolenia oraz ekspresowego wnioskowania. Czas oczekiwania na pieniądze zależy w dużej mierze od klienta i jego dyspozycyjności. Gotówka jest przekazywana podczas spotkania w domu wnioskodawcy. O ile można wnioskować? Kwoty wahają się od 500 do 15000 zł. Na ile? Termin spłaty może wynosić od 10 do 104 tygodni, a pożyczkę oddajemy w równych cotygodniowych ratach.
Zrzut strony Dziesiątka Finanse Podgląd strony.

Dziesiątka opinie

Dziesiątka Finanse to firma, która gwarantuje swoim klientom, że wybór tej oferty jest trafną decyzją. Dlaczego? Dzięki tej pożyczce możesz sfinansować zarówno mniejsze, jak i większe cele. Maksymalna wsparcia w Dziesiątce wynosi 15 000 zł, co z pewnością wystarczy na remont pokoju czy nowy sprzęt RTV i AGD. Z kolei najniższa kwota w ofercie wynosi 500 zł. Warto również wspomnieć na początku o terminach spłaty. Okres spłaty może się wahać od 10 do 104 tygodni. To ty decydujesz, jaką kwotę przeznaczysz na ratę. Jednak dostępność terminów zależy również od wysokości pożyczki. 

Dziesiątka Finanse – o firmie

Pożyczka Dziesiątka to gwarancja otrzymania szybkiej gotówki, nie wychodząc z domu. Wniosek składasz przez internet, a pieniądze przywozi Ci przedstawiciel firmy. Warto zaznaczyć, że podczas tego spotkania podpisujesz również umowę. W tym przypadku czas oczekiwania na wsparcie finansowe zależy od dyspozycyjności klienta. Jeżeli szybko odbierzemy telefon i będziemy w stanie umówić szybkie spotkanie z doradcą w najbliższym czasie, gotówka może być nasza nawet w ciągu 24 godzin. Informacje o kosztach spłaty znajdują się na stronie głównej. Nie musimy martwić się ukrytymi opłatami. Dodatkowo w zakładce “Dokumenty” znajdziemy wzór kwestionariusza klienta, umowę pożyczki, harmonogram oraz formularz informacyjny. Wszystkie informacje są na wyciągnięcie ręki i to od nas zależy, czy z nich skorzystamy. 

Dziesiątka Finanse kieruje się przede wszystkim wygodą klienta. Dlatego też nie musimy chodzić po oddziałach stacjonarnych, aby złożyć wniosek. Wystarczy wejść na stronę internetową i wykonać kilka niżej wymienionych kroków. Drugą z wartości jest zaufanie. Dziesiątka kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania oraz ufa, że klient wywiąże się ze swojego zobowiązania. Na trzecim miejscu, ale równie istotne, znajdziemy bezpieczeństwo. Podczas wnioskowania przez internet nasze dane są odpowiednio zabezpieczone i nie trafią w niepowołane ręce. 


Opinie o Dziesiątka Finanse znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


 

Koszt pożyczki – opinie Dziesiątka Finanse

Jeżeli pożyczamy pieniądze, zobowiązujemy się do ich zwrotu w wyznaczonym w umowie terminie. Samodzielnie wybieramy kwotę oraz termin spłaty. Dlatego też powinniśmy skorzystać z tej możliwości i dopasować parametry do swojej aktualnej sytuacji finansowej. Oznacza to, że wysokość raty nie może przekroczyć kwoty, która pozostaje w naszym budżecie domowym po opłaceniu wszystkich zobowiązań. Jednak podczas wnioskowania w Dziesiątce powinniśmy zwrócić uwagę, że raty są tygodniowe. W każdym miesiącu będziemy zobowiązani do wpłacenia pożyczkodawcy czterech rat. Dodatkowo po pieniądze będzie przyjeżdżał pracownik firmy Dziesiątka. Nic więc dziwnego, że musimy koniecznie posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Całkowita kwota do spłaty składa się z opłaty przygotowawczej prowizji i odsetek. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki oraz przykładowe koszty.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 213,56%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 1300 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 673,60 zł (w tym: opłata przygotowawcza prowizja 536,88 zł, odsetki 51,72 zł); całkowita kwota do zapłaty 1973,60 zł, płatna w 40 równych ratach w wysokości po 76,95 zł każda; z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 39 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 17.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 1300 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 104 tygodni..

 

Kwota pożyczki   2 500 zł | Okres spłaty 70 tygodni   | Rata tygodniowa:  61.46 zł

Kwota pożyczki   5 000 zł | Okres spłaty 104 tygodni | Rata miesięczna:  93.85 zł

Kwota pożyczki   7 500 zł | Okres spłaty 104 tygodni | Rata miesięczna: 140.77 zł

Kwota pożyczki 10 000 zł | Okres spłaty 104 tygodni  | Rata miesięczna: 187.69 zł

Kwota pożyczki 15 000 zł | Okres spłaty 104 tygodni  | Rata miesięczna: 280.96 zł

Dziesiątka Opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Dziesiątka gwarantuje swoim klientom możliwość wnioskowania na trzy sposoby: formularz online, rozmowa telefoniczna lub wysłanie wiadomości SMS i czekanie na kontakt ze strony pożyczkodawcy. Jednak my skupmy się na ubieganiu się o pożyczkę przez internet.

Po pierwsze należy przejść na stronę pożyczkodawcy (klikając “Zgłoś wniosek”), a następnie za pomocą suwaków znajdujących się na stronie głównej wybrać odpowiednią kwotę od 500 do 15 000 zł oraz okres kredytowania od 10 do 104 tygodni.

Jeżeli zapoznaliśmy się z kosztami pożyczki i wszystko nam odpowiada, klikamy “Weź pożyczkę”. W tym momencie zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza składającego się z rubryk dotyczących danych osobowych, adresowych oraz kontaktowych. 

Następnie należy zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody i zatwierdzić wypełniony formularz. Teraz pozostaje nam czekać aż konsultant nawiąże z nami kontakt oraz umówi się na spotkanie w sprawie podpisania umowy i przekazania pieniędzy. Pamiętaj o przygotowaniu dowodu osobistego!

Warunki – Opinie Dziesiątka pożyczki

Kto ma szansę na otrzymanie pożyczki Dziesiątki? Podstawowym wymaganiem jest ukończenie co najmniej 18 lat, obywatelstwa Polski oraz ważnego dowodu osobistego. Podczas wnioskowania dowiemy się również, że niezbędne będzie posiadanie stałego miejsca zamieszkania, ponieważ tam zostanie podpisana umowa. Pod ten adres przyjedzie również pożyczkodawca po odbiór kolejnych rat. Dziesiątka Finanse informuje, że jej oferta przeznaczona jest dla każdej osoby fizycznej, która otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Tak więc wniosek może złożyć uczeń, student, rolnik czy emeryt. 

Pożyczki Dziesiątka – kontakt

Z Dziesiątka Finanse możemy się skontaktować poprzez znajdujący się na stronie internetowej formularz kontaktowy. Ponadto do dyspozycji klientów oddaje się również numer telefonu na Infolinię. Jeżeli zdecydujemy się na kontakt mailowy, możemy napisać wiadomość do wybranego sektora: w sprawach płatności, dział windykacji lub Biuro Obsługi Klienta.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkodawca Dziesiątka Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Królewska 18 (00-103 Warszawa), NIP: 7842426890, REGON: 300976329, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS Nr 0000069320, kapitał zakładowy w wysokości 9 600 000,00 zł (słownie: dziewięć milionów sześćset tysięcy zł 00/100);

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania