Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

duetkasa

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 5,00 z 5)
loadingLoading...

new_releases

nowość

DuetKasa

Pierwsza pożyczka

2500 - 25000 zł

Okres pożyczki

1 rok do 4 lata

Wiek

25 - 70 lat

RRSO

97,3%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

DuetKasa to pożyczkodawca, który zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych, za pośrednictwem internetu. Pożyczki w DuetKasa dostępne są dla osób posiadających gwaranta. Chcesz uzyskać pożyczkę na już? Zaciągnij do 25000 zł w DuetKasa! Sprawdź, jakie warunki musi spełnić wnioskujący, aby mógł otrzymać pożyczkę na swoje konto bankowe.
Zrzut strony DuetKasa Podgląd strony.

DuetKasa opinie

Pożyczkodawca udziela pożyczek na raty w wysokości od 2500 zł do 25000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 12 do maksymalnie 48 miesięcy. Pożyczkę w DuetKasa możemy zaciągnąć całkowicie online. Koszty pożyczki dostępne są na stronie głównej, po wybraniu odpowiednich parametrów na wirtualnym kalkulatorze pożyczki. Trzy proste kroki dzielą pożyczkobiorcę od zaciągnięcia pożyczki. Wystarczy, że osoba zainteresowana pożyczką, wypełni formularz prawdziwymi danymi osobowymi, a konsultant oddzwoni, aby ustalić wszystkie szczegóły pożyczki oraz potwierdzi nasze dane osobowe. Jeżeli jestesmy zainteresowani pożyczką w DuetKasa, musimy pamiętać, że warunkiem koniecznym będzie posiadanie osoby, która zostanie naszym gwarantem. Daje to pewność firmie pożyczkowej, że pieniądze z zaciągniętego zobowiązania zostaną na pewno uregulowane w terminie. Jeżeli pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki w wyznaczonym czasie, firma pozabankowa zwróci się w tej sprawie właśnie do gwaranta. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z zaciągniętej pożyczki.

Opinie DuetKasa – o firmie

Właścicielem serwisu jest firma Salelifter Sp. z o.o. Siedziba firmy DuetKasa mieści się w Rybniku, przy ulicy Raciborska 35A. Pożyczka z gwarantem daje zarówno pożyczkobiorcy, jak i firmie pozabankowej pewność, że pieniądze z pożyczki zostaną uregulowane na czas. Gwarant musi spełniać następujące warunki: posiadać dobrą historię kredytową, mieć własne konto bankowe, oraz aktywny numer telefonu, oraz powinien mieścić się w przedziale wiekowym od 25 do 75 lat. Stały dochód również będzie brany pod uwagę. W zależności od stabilności finansowej gwaranta będzie istotne, jak wysoką kwotę pożyczki będzie mógł otrzymać pożyczkobiorca. Przelew na konto bankowe jako pierwszy otrzymuje gwarant, który później ma obowiązek przekazać pieniądze osobie wnioskującej o pożyczkę. Jest to kolejne zabezpieczenie dla firmy pożyczkowej, przed jakimikolwiek próbami oszustwa.


Opinie o DuetKasa znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Opinie – DuetKasa pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: pożyczkę w DuetKasa mogą otrzymać osoby pełnoletnie, będące obywatelami Polski. Wnioskujący musi posiadać ważny dowód osobisty, oraz udokumentowany comiesięczny dochód. Granica wiekowa pożyczkobiorcy wynosi od 25 do 75 lat. Pożyczki dostępne są tylko i wyłącznie dla osób posiadających gwaranta, którym może zostać np. członek rodziny.

Jak zaciągnąć pożyczkę w DuetKasa?

Wypełnienie wniosku o pożyczkę odbywa się online i trwa zaledwie kilka minut. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony pożyczkodawcy i określenie wysokości kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty, jaka nas interesuje. Pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 2500 zł do 25000 zł, ze spłatą do 48 miesięcy.

Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczkodawca poprosi nas o wypełnienie krótkiego formularza, w którym jesteśmy zobowiązani podać: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL, oraz kod pocztowy.

Poniżej formularza znajdują się wszystkie zgody odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach handlowych oraz marketingowych. Jeżeli zapoznamy się z nimi i je akceptujemy, możemy przejść dalej klikając “chcę pożyczkę”.

Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę konsultant oddzwoni na nasz numer telefonu, który podaliśmy właśnie w formularzu. W trakcie procesu zaciągnięcia pożyczki, pożyczkobiorca otrzyma specjalny link, który zobowiązany będzie wypełnić i podpisać. Gwarant również otrzyma odpowiedni link.

Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie i pożyczkodawca zgodzi się na udzielenie pożyczki, na konto bankowe gwaranta zostaną przelane pieniądze z pożyczki.

Koszty w DuetKasa

Pożyczkodawca udostępnia na głównej stronie wirtualny kalkulator, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawdzić raty, jakie czekają nas przy spłacie zobowiązania. Wszystkie szczegółowe koszty pożyczki, zostaną wysłane w umowie pożyczkowej. Poniżej podajemy przykład kosztów w DuetKasa:

2500 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 295,36 zł

10000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 1181,45 zł

10000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 791,32 zł

10000 zł | Czas spłaty 36 m-cy | Rata pożyczki wynosi 620,39 zł

20000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Rata pożyczki wynosi 2362,87 zł

20000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 1582,64 zł

20000 zł | Czas spłaty 48 m-cy | Rata pożyczki wynosi 963,30 zł

25000 zł | Czas spłaty 12 m-cy| Rata pożyczki wynosi 2953,59 zł

25000 zł | Czas spłaty 24 m-ce | Rata pożyczki wynosi 1978,30 zł

25000 zł | Czas spłaty 48 m-cy | Rata pożyczki wynosi 1204,12 zł

Pożyczki opinie w DuetKasa

Pożyczki dla osób zadłużonych znajdziemy w DuetKasa. Firma oczekuje od pożyczkobiorcy, żeby posiadał on gwaranta, czyli osobę odpowiedzialną za spłacenie pożyczki, w sytuacji, gdy klient nie będzie w stanie spłacić swojego zobowiązania w wyznaczonym terminie. Gwarant bierze na siebie całą odpowiedzialność, ponieważ zobowiązuje się również do spłacenia pożyczki, w przypadku ciężkiej choroby lub śmierci pożyczkobiorcy. Jeżeli pożyczkodawca nie uzyska należności w wyznaczonym terminie, pierwsze kontaktuje się z klientem, dopiero później z gwarantem, którego poprosi o uregulowanie długu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania