Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

dopozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 23, średnio: 3,26 z 5)
loadingLoading...

Dopożyczka

Pierwsza pożyczka

100 - 6000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 12 miesięcy

Wiek

21 - 70 lat

RRSO

633.8 %

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Dopożyczka oferuje pożyczki ratalne online do 6000 zł, ze spłatą do 12 miesięcy. Pożyczkę możemy spłacić całkowicie online, za pośrednictwem internetu. 
Zrzut strony Dopożyczka Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Dopożyczka?

Suwakami wybierz kwotę i okres pożyczki.
Zaznacz pole (to moja pierwsza pożyczka)
Wpisz imię, nazwisko, adres email i nr telefonu a następnie kliknij „złóż wniosek”
W celu weryfikacji numeru telefonu, w wiadomości sms otrzymasz PIN weryfikacyjny. Wprowadź go i uzupełnij wniosek.
Składając pierwszy wniosek, należy podać podstawowe dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i zobowiązaniach oraz informacje o dochodach i koncie bankowym.
Złożenie wniosku zajmuje kilka minut.

Aby Twoje dane zostały zweryfikowane, powinieneś ze swojego konta bankowego przelać 1 grosz.
Numer rachunku zostanie Ci podany w zależności w jakim banku posiadasz konto.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Po zakończonej weryfikacji i utworzeniu profilu użytkownika, przedzwoni do Ciebie pracownik z dopozyczka.pl.
W przypadku decyzji pozytywnej, kwota pożyczki zostanie przelana na Twój rachunek bankowy w ciągu 15 minut.

Co zrobić, gdy nie jestem w stanie spłacić pożyczki w Dopożyczka?

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w ustalonym terminie to jest możliwe przedłużenie pożyczki.
Przed końcem terminu spłaty należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@dopozyczka.pl
Przedłużenie jest usługą płatną.

Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczyć tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić i na najdłuższy okres spłaty.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Companier Sp. z o.o. Kontakt: ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa email: kontakt@dopozyczka.pl Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017 Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania