Darmowe chwilówki

0%
dopozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 21, średnio: 3,14 z 5)
Loading...

dopożyczka

Pierwsza pożyczka

100 - 2000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 2 miesiące

Wiek

21 -60 lat

Koszt

0%

RRSO

0,00%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Darmowa ratalna pożyczka. Pierwszą pożyczkę do 2000 zł otrzymasz za darmo, bez kosztów ze spłatą rozłożoną na 2 miesiące. Pożyczka dostępna dla osób w wieku od 21 do 60 lat i bez aktualnych wpisów o zaległościach w bazach BIG

Pierwsza pożyczka: 100 – 2000 zł na okres od 1 do 2 miesięcy

Kolejne pożyczki: do 6000 zł w ratach do 12 miesięcy

Jak złożyć wniosek w dopozyczka.pl? Suwakami wybierz kwotę i okres pożyczki. Zaznacz pole (to moja pierwsza pożyczka) Wpisz imię, nazwisko, adres email i nr telefonu a następnie kliknij „złóż wniosek” W celu weryfikacji numeru telefonu, w wiadomości sms otrzymasz PIN weryfikacyjny. Wprowadź go i uzupełnij wniosek. Składając pierwszy wniosek, należy podać podstawowe dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i zobowiązaniach oraz informacje o dochodach i koncie bankowym. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut.

Zrzut strony dopożyczka Podgląd strony.

Aby Twoje dane zostały zweryfikowane, powinieneś ze swojego konta bankowego przelać 1 grosz.
Numer rachunku zostanie Ci podany w zależności w jakim banku posiadasz konto.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Po zakończonej weryfikacji i utworzeniu profilu użytkownika, przedzwoni do Ciebie pracownik z dopozyczka.pl.
W przypadku decyzji pozytywnej, kwota pożyczki zostanie przelana na Twój rachunek bankowy w ciągu 15 minut.

Przykładowa pierwsza pożyczka:
pożyczając 500 zł na 1 miesiąc, spłacasz 500 zł – RRSO 0,00%
pożyczając 1000 zł na 2 miesiące, spłacasz w dwóch ratach po 500 zł – RRSO 0,00%

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w ustalonym terminie to jest możliwe przedłużenie pożyczki.
Przed końcem terminu spłaty należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@dopozyczka.pl
Przedłużenie jest usługą płatną.

Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczyć tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić i na najdłuższy okres spłaty.

Przy kolejnych pożyczkach, otrzymasz oferty na promocyjnych zasadach.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Companier Sp. z o.o. Kontakt: ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa email: kontakt@dopozyczka.pl Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017 Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.