Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

dopozyczka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 29, średnio: 3,31 z 5)
loadingLoading...

Dopożyczka

Pierwsza pożyczka

100 - 6000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 12 miesięcy

Wiek

20 - 78 lat

RRSO

633.8 %

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Dopożyczka oferuje pożyczki ratalne online do 6000 zł ze spłatą do 12 miesięcy. Pożyczkę możemy spłacić całkowicie online – za pośrednictwem internetu. 
Zrzut strony Dopożyczka Podgląd strony.

Dopożyczka opinie

Dopożyczka jako firma z sektora pozabankowych instytucji finansowych oferuje pożyczki długoterminowe z możliwością rozłożenia nawet na 12 miesięcznych rat. Serwis należy do spółki Mini Money, której siedziba znajduje się w Warszawie. Pożyczkodawca prowadzi swoją działalność na polskim rynku od 2013 roku.

Opinie Dopożyczka – o firmie

Dopożyczka została stworzona przez specjalistów z zakresu dziedzin, takich jak internet, finanse czy technologia. Dzięki temu oferowane przez firmę produkty są dostosowane do aktualnych zmian rynkowych, a także potrzeb i możliwości klientów. Każdy formularz rozpatrywany jest indywidualnie przez system, który bierze pod uwagę wartości wszystkich parametrów. Dopożyczka dba o bezpieczeństwo klientów oraz zminimalizowanie ryzyka braku terminowej spłaty zobowiązania.

Ponadto dbając o komfort i wygodę pożyczkobiorców, dostosowali stronę internetową tak, aby użytkownicy mogli z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu. Umieszczenie formularza na stronie pożyczkodawcy umożliwia całodobowy dostęp do procedury wnioskowania. Dodatkowo w serwisie zostają udostępniane wpisy na temat odpowiedzialnego pożyczkowania, wyborem chwilówek.

Opinie Dopożyczka pożyczki

Cały proces pożyczkowania odbywa się na trzech etapach. Pierwszy z nich to aplikacja, czyli wypełnienie oraz wysłanie wniosku do pożyczkodawcy zajmuje zaledwie kilka minut. Drugi etap to weryfikacja, która gwarantuje szybkie potwierdzenie tożsamości. Ostatnim z kroków jest finalizacja umowy, czyli dostarczenie pieniędzy na konto osobiste pożyczkobiorcy.  

Dopożyczka w swojej ofercie posiada długoterminowe pożyczki online na termin od 1 miesiąca do 12. Natomiast wysokość środków finansowych, o które można wnioskować musi mieścić się w przedziale od 100 do 6000 złotych. Podczas pierwszego wnioskowania wartości te zostają ograniczone do 2000 złotych oraz dwóch miesięcy.


Opinie o Dopożyczka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Dopożyczka?

Suwakami wybierz kwotę i okres pożyczki.
Zaznacz pole (to moja pierwsza pożyczka)
Wpisz imię, nazwisko, adres email i nr telefonu a następnie kliknij „złóż wniosek”
W celu weryfikacji numeru telefonu, w wiadomości sms otrzymasz PIN weryfikacyjny. Wprowadź go i uzupełnij wniosek.
Składając pierwszy wniosek, należy podać podstawowe dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i zobowiązaniach oraz informacje o dochodach i koncie bankowym.
Złożenie wniosku zajmuje kilka minut.

Aby Twoje dane zostały zweryfikowane, powinieneś ze swojego konta bankowego przelać 1 grosz.
Numer rachunku zostanie Ci podany w zależności w jakim banku posiadasz konto.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto w mBank

Po zakończonej weryfikacji i utworzeniu profilu użytkownika, przedzwoni do Ciebie pracownik z dopozyczka.pl.
W przypadku decyzji pozytywnej, kwota pożyczki zostanie przelana na Twój rachunek bankowy w ciągu 15 minut.

Koszty spłaty Dopożyczka

Na stronie pożyczkodawcy udostępniony został wirtualny kalkulator, który pozwala konsumentowi sprawdzić wartość miesięcznej raty, prowizji oraz ostatecznej kwoty do spłaty. Za pomocą suwaków ustalamy kwotę oraz okres pożyczkowania. Przykładowo wybierając 1000 złotych na 2 miesiące, otrzymujemy dane szczegółowe, takie jak: prowizja 256 zł, kwota do spłaty 1256 zł, rata miesięczna 628 zł przy RRSO 300.1%.

Kwota pożyczki   500 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Całkowity koszt    968 zł

Kwota pożyczki 2500 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Całkowity koszt 4840 zł

Kwota pożyczki 4000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Całkowity koszt 7744 zł

Kwota pożyczki 6000 zł | Termin spłaty 12 miesięcy | Całkowity koszt 11616 zł

 

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł, 2500 zł, 4000 zł, 6000 zł  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 24.07.2018)

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Opinie Dopożyczka – promocje

W przypadku składania pierwszego wniosku maksymalna dostępna kwota wynosi 2000 złotych, a termin spłaty to 2 miesiące. Wówczas dodatkowe opłaty związane ze spłatą pożyczki w postaci prowizji są równe 0 złotych.

Co zrobić, gdy nie jestem w stanie spłacić pożyczki w Dopożyczka?

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w ustalonym terminie to jest możliwe przedłużenie pożyczki.
Przed końcem terminu spłaty należy skontaktować się z działem obsługi klienta: kontakt@dopozyczka.pl
Przedłużenie jest usługą płatną.

Aby uchronić się przed niekontrolowanym zadłużeniem, polecamy pożyczyć tylko taką kwotę, jaką jesteś w stanie spłacić i na najdłuższy okres spłaty.

Pożyczki opinie Dopożyczka – warunki

Pożyczkę w Dopożyczka może otrzymać osoba pomiędzy 20 a 78 rokiem życia. Konieczny do uzyskania wnioskowanej sumy pieniędzy jest posiadanie rachunku bankowego, zarejestrowanego w placówce na terenie Polski. Pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w bazach rejestrujących historię kredytową, dlatego istotna jest terminowość spłat innych zobowiązań. Dzięki temu firma minimalizuje ryzyko niewypłacalności pożyczkobiorców.

Opinie Dopożyczka – dodatkowe informacje

Pożyczkodawca podkreśla, że jednocześnie można mieć tylko jedno zobowiązanie wobec Dopożyczka. Natomiast o kolejną pożyczkę można wnioskować tuż po zwrocie poprzedniej. Prośba może zostać odrzucona w sytuacji, kiedy dane osobowe okażą się fałszywe lub wnioskodawca nie posiada wymaganego źródła dochodu, przez co nie będzie w stanie spłacić długu.

Opinie Dopożyczka – rostrzyganie sporów

W przypadku wystąpienia konfliktu pomiędzy pożyczkodawcą a konsumentem można skorzystać z usług ODR. To platforma zajmująca się internetowym rozstrzyganiem sporów. Po przejściu na stronę internetową mamy możliwość złożenia skargi. Następnie wybrany przez klienta organ bezstronnie rozpatrzy zgłoszenie. Formularz można wysłać w swoim imieniu lub osoby trzeciej. ODR zajmuje się rozstrzyganiem sporów dotyczących wyłącznie produktów zakupionych internetowo. Pierwszym krokiem jest uzupełnienie danych na temat sprzedającego, następnie informacje dotyczące zakupu, a na koniec podajemy swoje dane adresowe oraz osobowe.

Dopożyczka Opinie pożyczki – kontakt

Z serwisem Dopożyczka potencjalni pożyczkobiorcy mogą się skontaktować, wypełniając krótki formularz kontaktowy dostępny na oficjalnej stronie firmy. W wybrane pola należy wpisać: Imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i treść zapytania. W przypadku problemów ze zwrotem należności w wyznaczonym w umowie czasie można kontaktować się również drogą elektroniczną poprzez podany w sekcji FAQ adres e-mail działu obsługi klienta.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Kredytodawca: Companier Sp. z o.o. Kontakt: ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa email: kontakt@dopozyczka.pl Powyższe dane zostały opracowane na podstawie ogólno dostępnych informacji na stronie internetowej pośrednika w dniu 27.01.2017 Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania