Pożyczki chwilówki z prowizją

creditstar

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,80 z 5)
Loading...

Creditstar

Pierwsza pożyczka

100 - 1500 zł

Okres pożyczki

5 dni do 3 miesiące

Wiek

od 18 lat >

Koszt

4,50% - 34,20%

RRSO

1732,08%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz w CreditStar otrzymasz krótkoterminową pożyczkę w wysokości od 100 do 1500 zł na okres od 5 dni do 3 miesięcy. Koszt obsługi pożyczki to 4,50-34,20%. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 18 lat, posiadające regularne dochody.

Zaciąganie pożyczki w Creditstar jest szybkie i proste. Złożenie wniosku zajmuje 10 minut.

Zrzut strony Creditstar Podgląd strony.

Na początku określ kwotę pożyczki i okres spłaty.
Masz do wyboru kwotę od 100 do 1500 zł na okres od 5 do 90 dni

Następnie załóż konto użytkownika.
Zakładając konto, poproszony zostaniesz o podanie danych osobowych, numeru telefonu komórkowego, numeru konta bankowego i adresu email.
Po zaakceptowaniu regulaminu i pozwoleń, do wglądu otrzymasz Ramową Umowę Pożyczki w formie elektronicznej.

Następnie poproszony zostaniesz o zweryfikowanie Twojego konta bankowego.
W tym celu należy przelać 1 grosz na dowolny rachunek Creditstar.

Do wyboru masz 6 kont bankowych:
AliorBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski.

Jeżeli osobiste konto posiadasz w jednym z wyżej wymienionym banków. Twoja weryfikacja przebiegnie szybko.
Przy przelewie z innego banku, weryfikacja konta zajmie więcej czasu.

W ostatnim kroku wypełniania wniosku, poproszony zostaniesz o podanie informacji o Twoich dochodach i wydatkach.
Na koniec należy zatwierdzić i wysłać wniosek.

Na Twój adres email, otrzymasz wiadomość z linkiem weryfikacyjnym i informacją o zakończeniu rejestracji konta użytkownika.

Informację o decyzji, otrzymasz w wiadomości email, zaraz po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej.
Jeżeli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie, przelew pieniędzy powinien być zrealizowany w przeciągu 15 minut

Pożyczając 500 zł na:
14 dni – oddajesz 564,92 zł
3 miesiące – oddajesz po 223,71 zł w 3 ratach

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 100 – 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 1732,08% zgodnie z następującym przykładem: 1 000 zł na okres 30 dni, koszt pożyczki wynosi 27% od kwoty pożyczki.(stan na 13.01.2017)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Creditstar Poland sp. z o. o. Obsługa klienta czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:00 telefon: 22 307 51 53 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.