Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Chwilówki

creditstar

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 16, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

Creditstar

Pierwsza pożyczka

100 - 5000 zł

Okres pożyczki

5 dni do 3 miesiące

Wiek

od 18 lat

RRSO

512,99%

Kiedy udzielana: przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Teraz w CreditStar otrzymasz krótkoterminową pożyczkę w wysokości od 100 do 1500 zł na okres od 5 dni do 3 miesięcy.

O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 18 lat, posiadające regularne dochody.

Zaciąganie pożyczki w Creditstar jest szybkie i proste. Złożenie wniosku zajmuje 10 minut.

Zrzut strony Creditstar Podgląd strony.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Creditstar?

Na początku określ kwotę pożyczki i okres spłaty. Jako nowy klient masz do wyboru kwotę od 100 do 1500 zł na okres od 5 do 90 dni. Stali klienci mogą zaciągnąć do 5000 zł.

Następnie załóż konto użytkownika. Zakładając konto, poproszony zostaniesz o podanie danych osobowych, numeru telefonu komórkowego, numeru konta bankowego i adresu email.
Po zaakceptowaniu regulaminu i pozwoleń, do wglądu otrzymasz Ramową Umowę Pożyczki w formie elektronicznej.

Następnie poproszony zostaniesz o zweryfikowanie Twojego konta bankowego. W tym celu należy przelać 1 grosz na dowolny rachunek Creditstar.

Do wyboru masz 6 kont bankowych:
AliorBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski.

Jeżeli osobiste konto posiadasz w jednym z wyżej wymienionym banków. Twoja weryfikacja przebiegnie szybko.
Przy przelewie z innego banku, weryfikacja konta zajmie więcej czasu.

W ostatnim kroku wypełniania wniosku, poproszony zostaniesz o podanie informacji o Twoich dochodach i wydatkach.

Na koniec należy zatwierdzić i wysłać wniosek.

Na Twój adres email, otrzymasz wiadomość z linkiem weryfikacyjnym i informacją o zakończeniu rejestracji konta użytkownika.

Informację o decyzji, otrzymasz w wiadomości email, zaraz po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej.
Jeżeli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie, przelew pieniędzy powinien być zrealizowany w przeciągu 15 minut

Pożyczając 500 zł na:
14 dni – oddajesz 564,92 zł
3 miesiące – oddajesz po 223,71 zł w 3 ratach

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 100 – 1000 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną w momencie składania wniosku  na stronie pożyczkodawcy)
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 1732,08% zgodnie z następującym przykładem: 1 000 zł na okres 30 dni, koszt pożyczki wynosi 27% od kwoty pożyczki.(stan na 13.01.2017)

Kiedy otrzymam pożyczkę w Creditstar?

Pożyczkę otrzymamy po otrzymaniu pozytywnej decyzji odnośnie przyznania pożyczki.

Aby dowiedzieć się, kiedy otrzymamy pożyczkę w Creditstar musimy zapoznać się z sesją wychodzącą Elixir. Creditstar posiada rachunki we wszystkich bankach.

Jak spłacić pożyczkę w Creditstar?

Wszystkie informacje dotyczące spłaty zobowiązania znajdziemy po zalogowaniu się na konto klienta lub w samej umowie pożyczki.

Jeżeli nie uda nam się spłacić pożyczki w terminie, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 307 51 53.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Creditstar Poland sp. z o. o. Obsługa klienta czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:00 telefon: 22 307 51 53 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania