Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

credit agricole

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Credit Agricole

Pierwsza pożyczka

1000 - 150000 zł

Okres pożyczki

1 miesiąc do 121 miesięcy 22 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

19,80%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Credit Agricole umożliwia swoim klientom różnego rodzaju produkty, w tym kredyt gotówkowy. Pożyczkobiorcy mają szansę na uzyskanie aż 150 000 zł.
Zrzut strony Credit Agricole Podgląd strony.

Credit Agricole opinie

Credit Agricole kredyt gotówkowy to jeden z produktów, które dostępne są w ofercie dla klientów indywidualnych oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Klienci firmy mają szansę na uzyskanie od 1000 zł do 150 000 zł, ze spłatą od miesiąca do 120 miesięcy. Na stronie internetowej banku, znajdziemy kalkulator kredytowy, na którym możemy zobaczyć, jak będą kształtowały się koszty kredytu w momencie jej spłaty. Dodatkowo znajdziemy w Credit Agricole kredyt konsolidacyjny, ubezpieczenia, kredyt hipoteczny, czy np. karty kredytowe. Możemy również założyć konto oszczędnościowe, czy uzyskać ubezpieczenia na dom, życie i zdrowie, podróż. Decyzję odnośnie przyznania kredytu uzyskamy do 15 minut od momentu wysłania wniosku. Credit Agricole kredyt udostępnił możliwość zarządzania zaciągniętym kredytem online. Za pomocą aplikacji CA24 Mobile uzyskujemy wszystkie potrzebne nam informacje. Wystarczy pobrać aplikację na telefon komórkowy. Wypełnienie wniosku o pożyczkę gotówkową zajmuje kilka minut. Parę kroków dzieli pożyczkobiorcę od uzyskania pieniędzy na swoje konto bankowe. Na stronie firmy znajdziemy wszystkie dokumenty, z którymi warto się zapoznać przed podpisaniem umowy z firmą bankową.

Credit Agricole  – o firmie

Firma bankowa Credit Agricole działa na terenie międzynarodowym w 49 krajach, obsługując około 52 miliony klientów. Do dyspozycji kredytobiorców są osoby pracujące w dziale obsługi klienta, które pomogą rozwiązać każdy problem. Credit Agricole kontakt dostępny jest na stronie głównej firmy bankowej w zakładce “kontakt”. Możemy również odwiedzić najbliższą placówkę firmy, wysłać wiadomość SMS, czy e-mail. Serwis telefoniczny dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W Polsce kredyt gotówkowy Credit Agricole możemy uzyskać aż w 400 placówkach w każdym większym mieście. Firma skupia największą uwagę na ludzi i stawia na bezpieczeństwo przekazywanych danych osobowych swoich klientów.

Credit Agricole opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób, które: ukończyły 18 lat,  posiadają ważny dowód osobisty, oraz dodatkowe dokumenty o uzyskaniu comiesięcznych, stałych dochodów.


Opinie o Credit Agricole znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Credit Agricole online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Kredyt Credit Agricole możemy zaciągnąć zarówno w stacjonarnym biurze w najbliższej placówce banku, jak i za pośrednictwem internetu.

Pożyczka bankowa w Credit Agricole dostępna jest w maksymalnej wysokości do 150 000 zł, ze spłatą należności do 120 miesięcy. Aby uzyskać kredyt gotówkowy, należy odwiedzić stronę kredytodawcy. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza i czekanie na telefon ze strony konsultanta firmy. Jeżeli zdecydujemy się na ofertę firmy Credit Agricole i firma przyjmie pozytywnie nasz wniosek, będziemy mogli podpisać umowę i cieszyć się z uzyskanych pieniędzy, które wpłyną na nasze konto bankowe.

Credit Agricole bez zaświadczeń

Żaden bank nie udziela kredytów gotówkowych bez wykazania dodatkowych zaświadczeń.  W każdym z przypadków musimy przedstawiać następujące dokumenty. Jeżeli jesteśmy osobami pracującymi na podstawie umowy o pracę, musimy przygotować dowód tożsamości, oraz zaświadczenie o aktualnych zarobkach i dokument potwierdzający wysokość średniego, miesięcznego wynagrodzenia uzyskanego za ostatnie 3 miesiące. Od emerytów i rencistów wymagane są następująco: ostatni dowód wpłaty świadczenia i kserokopia ostatniej waloryzacji. Osoby prowadzące własną działalność powinny posiadać kserokopię wpisu do ewidencji gospodarczej i zaświadczenie z ZUSu. Dokładny spis dokumentów, jakie kredytobiorca musi przygotować przed podpisaniem umowy, znajdziemy na stronie internetowej firmy Credit Agricole.

Credit Agricole koszty

Koszty kredytu dostępne są do wstępnego wglądu na stronie kredytodawcy. Każdy klient jest w stanie sprawdzić m.in. wysokość comiesięcznej raty, czy RRSO. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład kosztów kredytu gotówkowego w Credit Agricole:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 23 725,09 zł, oprocentowanie stałe 8,70%, całkowity koszt kredytu 8 225,09 zł (w tym: prowizja 2 700,10 zł, odsetki 4 542,18 zł, koszt ubezpieczenia 982,81 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 395,42 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 395,31 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.08.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Credit Agricole opinie

Firma bankowa Credit Agricole opinie ma w większości pozytywne. Kredytodawca posiada obecnie wiele wyróżnień i nagród m.in. został wyróżniony w rankingu “Przyjazny Bank Neewsweeka 2017, w którym zajął 2 miejsce w kategorii “bankowość hipoteczna”, oraz został nagrodzony Złotym Liderem Jakości 2017, przez swoich konsumentów. Credit Agricole kredyt gotówkowy opinie wśród pożyczkobiorców możemy znaleźć na forach tematycznych, które warto odwiedzić przed zaciągnięciem kredytu w firmach bankowych i pozabankowych. W ofercie Credit Agricole możemy znaleźć liczne konkursy, promocje, bonusy oraz premie dla nowych i stałych klientów firmy. Kredyt w Credit Agricole opinie możemy znaleźć na stronach internetowych, gdzie eksperci opisują oferty firmy na porównywarkach internetowych. Przed zaciągnięciem kredytu warto zapoznać się z ofertą firmy, regulaminem oraz wszystkimi ważnymi dokumentami, które kredytobiorca musi podpisać wraz z umową kredytu.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania