Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

cashalot

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 10, średnio: 2,60 z 5)
loadingLoading...

Cashalot

Pierwsza pożyczka

2000 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 12 miesięcy

Wiek

od 20 do 72 lat

RRSO

156,14% - 510,45%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pożyczkodawca udziela pożyczek ratalnych do 10000 zł, ze spłatą do 12 miesięcy.
Zrzut strony Cashalot Podgląd strony.

Cashalot opinie

W ofercie firmy pozabankowej Cashalot znajdziemy pożyczki ratalne w wysokości od 2000 zł do 10000 zł. Dzięki pożyczce w Cashalot mamy możliwość spłacenia wszystkich pozostałych zaległych zobowiązań, które aktualnie posiadamy. Pożyczkodawca udziela pożyczek online bez oczekiwania na wyjaśnienia, na jaki cel chcemy przeznaczyć pieniądze. Cashalot wyróżnia minimum formalności i szybki czas otrzymania gotówki na rachunek bankowy. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste i wypełnienie wniosku o pożyczkę trwa zaledwie parę minut. Firma Cashalot korzysta z usługi Instantor, która dostępna jest na profilu klienta. Dzięki tej usłudze firma jest w stanie szybko zweryfikować wnioskującego i w skutek czego podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki w ekspresowym czasie.

Opinie Cashalot – o firmie

Właścicielem serwisu Cashalot jest firma Via SMS Group, która powstała już w 2009 roku. Obecnie firma ta działa na terenie międzynarodowym, świadcząc usługi w 7 zagranicznych krajach. Via SMS Group to profesjonalna firma, posiadająca doświadczenie w sektorze finansowym. Swoje początki rozpoczęła w Litwie. Cashalot oferuje pożyczki ratalne do 10000 zł. Konsultanci biura obsługi klienta w Cashalot pracują w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00. Możemy w tych godzinach dzwonić do firmy, pod numer telefonu, który znajdziemy na stronie firmy w zakładce “kontakt”. Mamy możliwość również wysłania wiadomości e-mail.

Opinie – Cashalot pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: posiadających obywatelstwo polskie, mieszczących się w przedziale wiekowym od 20 do 72 lat. Wnioskujący musi również posiadać ważny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail.


Opinie Cashalot znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Cashalot?

Jeżeli zainteresowała Cię pożyczka w Cashalot postępuj według następujących kroków. Aby uzyskać pożyczkę, musimy wejść na stronę firmy i tam na wirtualnym kalkulatorze wybrać odpowiednią kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Możemy zaciągnąć od 2000 zł do 10000 zł, ze spłatą do 12 miesięcy. Jeżeli wybierzemy już odpowiednie parametry pożyczki na raty w Cashalot, klikamy “weź pożyczkę”.

Zostaniemy przekierowani do formularza, który musimy wypełnić prawdziwymi danymi. Podajemy nasze dane osobowe: imię i nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu, obywatelstwo, numer telefonu, adres e-mail oraz dane dotyczące naszego obecnego zameldowania. Po rejestracji otrzymamy wiadomość SMS z kodem, który musimy wprowadzić w okno na stronie internetowej.

Na koniec zostanie zweryfikowany nasz rachunek bankowy. Weryfikacja będzie wykonywana za pośrednictwem usługi Instantor.

Po zakończeniu rejestracji firma Cashalot wyśle informację czy pożyczka została nam przyznana. Jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, na naszym koncie bankowym otrzymamy pieniądze z pożyczki. Posiadasz rachunek bankowy w Alior Banku? Pieniądze zostaną przelane na twoje konto do 15 minut.

Jak spłacić pożyczkę w Cashalot?

Pożyczkę ratalną w Cashalot spłacamy w terminie zgodnym w tym, który znajdziemy w harmonogramie spłaty pożyczki. Pożyczkę spłacamy na jedno z kont bankowych pożyczkodawcy:

Alior Bank/T-mobile/Bank BPH 49 2490 0005 0000 4600 4997 1034

mBank/Orange Finanse 34 1140 1010 0000 4977 0200 1001

 

Dane do przelewu są następujące:

Odbiorca: Cashalot

Adres: Al. Jerozolimskie 123A; 02-017 Warszawa

 

Pamiętajmy o terminowej spłacie płatności. W przypadku braku zaksięgowania płatności na rachunku pożyczkodawcy, firma naliczy nam dodatkowe odsetki, które również będziemy zobowiązani uregulować. Opóźnienie w spłacie zobowiązania może wpłynąć negatywnie na naszą historię kredytową.

Koszty w Cashalot

Pożyczka w Cashalot dostępna jest w kwocie od 2000 zł do 10000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić do 12 miesięcy.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty w Cashalot:

2000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 3209,88 zł

3000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 4814,88 zł

4000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 6419,88 zł

5000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 8024,88 zł

6000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 9629,88 zł

7000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 11234,88 zł

8000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 12839,88 zł

9000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 14444,88 zł

10000 zł | Czas spłaty 12 m-cy | Całkowita kwota do spłaty 16049,88 zł

Pożyczki opinie w Cashalot

Koszty pożyczki w Cashalot są stosunkowo wysokie w porównaniu z konkurencją na rynku finansowym w Polsce. Firma oferuje wysoką kwotę pożyczki, bo możemy uzyskać aż 10000 zł, ze spłatą do 12 miesięcy. Pożyczka jest udzielana całkowicie online. Posiadając rachunek bankowy w Alior Bank uzyskamy pieniądze w szybkim czasie. Konsultanci pracują w dni robocze od godziny 9.00 do 17.00 i w tym czasie również udziela odpowiedzi odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Właścicielem serwisu Cashalot jest firma Via SMS Group.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania