Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 5,00 z 5)
loadingLoading...

Cardina

Pierwsza pożyczka

600 - 3000 zł

Okres pożyczki

1 rok

Wiek

od 20 do 75 lat

RRSO

144%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do niedzieli

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Cardina to jedna z pierwszych firm pozabankowych udostępniająca swoim klientom możliwość otrzymania karty kredytowej. Jako nowi klienci możemy wnioskować o limit kredytowy wynoszący nawet 1 500 zł. Minimalny czas kredytowania to 12 miesięcy przy regularnych wpłatach zostanie on automatycznie odnowiony.
Zrzut strony Cardina Podgląd strony.

Cardina opinie

Cardina to jedna z firm pożyczkowych prowadzących swoją działalność w sektorze kart kredytowych. Po akceptacji wniosku otrzymujemy dostęp do odnawialnego limitu kredytowego, z którego możemy korzystać nie tylko na terenie Polski, ale również pozostałych krajów. Kredytodawca posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej.

Opinie Cardina o firmie

Cardina oferuje klientom korzystną alternatywę dla usług bankowych. Możemy wnioskować o potrzebne pieniądze całkowicie przez internet. Dodatkowo nie musimy czekać na kartę, środki zostaną dostarczone bezpośrednio na konto tuż po zaakceptowaniu wniosku i przyznaniu wsparcia finansowego przez Cardina. Jeśli posiadamy konto bankowe w tej samej instytucji, możemy cieszyć się pieniędzmi nawet do 15 minut od wydania decyzji. Dzięki współpracy z Mastercard oraz Santander Consumer Bank gwarantuje wykonywanie bezpiecznych i stabilnych transakcji.

Warto również zaznaczyć, że firma podlega nadzorowi KNF. Oznacza to, że działa ona zgodnie z wszelkimi normami i zapewnia klientom dostęp do wszystkich ważnych informacji na temat opłat, procesu wnioskowania, konsekwencji nieterminowej spłaty itd. Jak w przypadku pożyczek ratalnych i chwilówek, otrzymujemy gwarancję formalności ograniczonych do minimum. Wniosek kredytowy wymaga od nas jedynie niezbędnych danych.


Opinie o Cardina znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Opinie Cardina pożyczki

Karta kredytowa Cardina umożliwia klientom korzystanie z odnawialnego limitu kredytowego o wartości od 600 nawet do 3 000 zł. Maksymalna kwota dla nowych klientów to 1 500 zł. O wyższe kwoty możemy się starać dopiero przy kolejnych wnioskach. Ostateczna suma, jaką zdecyduje się nam udzielić kredytodawca zależy od naszej zdolności kredytowej. Każdy wniosek zostanie rozpatrzony indywidualnie, a nasze dane zostaną sprawdzone w bazach dłużników. Jednak dzięki nowym technologiom wstępną decyzję otrzymam tuż po wysłaniu formularza.

Okres kredytowania wynosi 12 miesięcy. Kiedy nasze spłaty będą regularne, zostanie on przedłużony o kolejny rok. Warto pamiętać, że dostęp do środków bez karty będzie możliwy dopiero po złożeniu odpowiedniej dyspozycji przelewu. Jeśli wykonamy zlecenie, wówczas możemy otrzymać na konto osobiste do 80% kwoty. Czas oczekiwania na transakcje wynosi maksymalnie do 24 godzin. Karta kredytowa Cardina posiada funkcję płatności zbliżeniowej, dzięki temu możemy wykonywać płatności bezgotówkowe do 50 zł bez konieczności wpisywania kodu PIN. Dodatkowe możemy wypłacać z niej gotówkę w miejscach, gdzie znajduje się odpowiednie logo MasterCard.

Pożyczki opinie Cardina – warunki

Warunki stawiane wnioskodawcom firmy Cardina są mniej rygorystyczne niż w przypadku produktów bankowych. Aby mieć szansę na przyznanie Karty Cardina Mastercard, należy spełniać kilka poniższych warunków.

  1. Usługa przeznaczona jest jedynie dla osób posiadających obywatelstwo Polski. Dlatego należy również pamiętać o ważnym dowodzie osobistym. Będzie on potrzebny również na etapie aktywacji karty kredytowej.
  2. Musimy znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat.
  3. Niezbędne będzie również posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego. Ułatwi to nawiązanie kontaktu pożyczkodawcy z klientem.

Cardina opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

Wnioskowanie o kartę kredytową Cardina jest bardzo proste. Nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że posiadamy urządzenie podpięte do sieci i spełniamy powyższe warunki. Jak skorzystać z usługi Cardina?

Pierwszym krokiem będzie wyznaczenie potrzebnej kwoty od 600 do 1 500 zł dla nowych klientów. Wszystkie dane na temat kosztów zostaną umieszczone poniżej suwaka. Następnie przechodzimy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego. Zostaniemy poproszeni o wpisanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Po akceptacji wszystkich zgód możemy przejść dalej.

Teraz zostaniemy przekierowani do właściwego formularza wniosku o kartę kredytową. Będziemy poproszeni o podanie bardziej szczegółowych danych, które są niezbędne do weryfikacji tożsamości, sporządzenia odpowiedniej dokumentacji oraz sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Znajdą się tam pola dotyczące naszych danych osobowych, adresowych, kontaktowych czy podstawowych informacji na temat sytuacji finansowej.

Kolejnym krokiem po uzupełnieniu formularza będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Umożliwi to nie tylko potwierdzenie numeru konta bankowego, ale również naszej tożsamości. Innym rozwiązaniem będzie natychmiastowy przelew weryfikacyjny za pośrednictwem BlueMedia. Dzięki temu pominiemy sesje międzybankowe i nie będziemy musieli czekać na zaksięgowanie wpłaty.

Numer konta: 68 1090 1056 0000 0001 3739 5344

Dane odbiorcy: Cardina Sp. z o.o.

Następnie czekamy na decyzję kredytową. Jeśli będzie ona pozytywna, otrzymamy niemal natychmiastowy przelew pieniędzy na konto, a karta zostanie do nas wysłana pocztą. Warto dodatkowo zaznaczyć, że aby móc z niej skorzystać wymagana jest aktywacja. W tym celu będzie nam potrzebny dowód osobisty oraz wykonanie telefonu na infolinię czynną przez 24h od poniedziałku do niedzieli.

Koszty pożyczki Cardina

Warto zaznaczyć, że w przypadku karty kredytowej Cardina nie jest wymagane od nas comiesięczne spłacenie całego zadłużenia. Minimalna kwota, jaka musi znaleźć się na koncie pożyczkodawcy to 15% wykorzystanego limitu. Oznacza to, że kiedy nie skorzystamy ze środków, zostaniemy zwolnieni z obowiązku spłaty. Szczegółowe informacje na ten temat minimalnej miesięcznej spłaty zadłużenia dostaniemy w zestawieniu dostarczonym na nasz adres e-mail lub pocztą tradycyjną pod koniec okresu rozliczeniowego. Od otrzymania tego dokumentu będziemy mieli zawsze równo 14 dni na wywiązanie się ze swoich zobowiązań.  

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, została wyliczona przy następujących założeniu, że Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości przez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania.

Opinie Cardina kontakt

Cardina udostępnia nam możliwość nawiązania kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail lub numeru telefonu. Możemy również zajrzeć na media społecznościowe firmy, które zostały podane w stopce strony internetowej pożyczkodawcy. Infolinia jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-22.00 oraz weekendy od 10.00 do 18.00. Istnieje również możliwość rozmowy na czacie. Funkcję tę znajdziemy w zakładce Kontakt na stronie Cardina. Kiedy chcemy zastrzec lub aktywować kartę należy kontaktować się z innymi infoliniami. Więcej informacji znajdziemy na platformie Cardina.  

Karta kredytowa Cardina limit

Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość zmiany wysokości przyznanego limitu kredytowego. Można go zwiększyć w dowolnym momencie, jednak wcześniej należy złożyć odpowiedni wniosek. Jak to zrobić? Mamy kilka rozwiązań. Można tego dokonać:

  • po przejściu do panelu klienta,
  • podczas rozmowy telefonicznej z BOK,
  • za pośrednictwem wiadomości e-mail,
  • w siedzibie firmy Cardina po złożeniu odpowiedniego formularza (znajdziemy go na stronie internetowej),
  • listem tradycyjnym.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Cardina Sp. z o.o. Adres: Wołoska 5, 02-675 Warszawa KRS: 623659 NIP: 521 373 88 21

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania