Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

bocian pożyczki logo

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnio: 3,83 z 5)
loadingLoading...

Bocian Pożyczki

Pierwsza pożyczka

600 - 10000 zł

Okres pożyczki

8 miesięcy 5 dni do 1 rok 20 dni

Wiek

18 - 75 lat

RRSO

178 %

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Bocian Pożyczki to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych, z dostawą do domu klienta. 
Zrzut strony Bocian Pożyczki Podgląd strony.

Bocian Pożyczki opinie

Firma Bocian Pożyczki w swojej ofercie posiada pożyczki ratalnych w domu klienta. Pożyczkodawca udziela pożyczek indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta. Najniższa kwota, jaką możemy uzyskać, wynosi 600 zł. W zależności od zdolności kredytowej klienta agent firmy przedstawia ofertę z propozycją maksymalnej kwoty pożyczki, jaką pożyczkobiorca może uzyskać. Umowa stworzona jest na przejrzystych, jak również uczciwych warunkach. Spłatę zobowiązania możemy uiścić do 35, 44 lub 52 tygodni od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. Obecnie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w firmie Bocian Pożyczki wynosi 178%.

Opinie Bocian Pożyczki – o firmie

Bocian Pożyczki należy do znanej firmy Everest Finanse Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Poznaniu przy ulicy Stary Rynek 88. Firma istnieje od 2000 roku i działa do dnia dzisiejszego. Firma Bocian Pożyczki może pochwalić się uzyskaniem medalu “Dobra Marka 2015”, Laurem Eksperta 2015/2016 oraz odznaczeniami otrzymanymi od Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego. Pożyczkodawca należy do KPF (Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce). Obsługa klienta w Bocian Pożyczki cieszy się dobrą renomą, ponieważ wykonywana jest na wysokim poziomie. Mimo że Bocian Pożyczki udziela pożyczek w domu klienta, możemy kontaktować się również telefonicznie z konsultantami, którzy pomogą rozwiązać nam każdy problem lub odpowiedzą na nurtujące nas pytanie. Kontakt do biura obsługi klienta znajdziemy na serwisie Bocian Pożyczki, w zakładce “kontakt”, który umieszczony jest na samym dole portalu. Oprócz dzwonienia do agenta firmy możemy wysłać wiadomość SMS i czekać aż zadzwoni on na nasz numer telefonu.

Opinie – Bocian Pożyczki

Pożyczka przeznaczona dla osób: mieszczących się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat, posiadających ważny dokument tożsamości. Pożyczkobiorcy muszą również wykazać stałe źródło dochodu oraz mieć stałe zameldowanie na terenie Polski.


Opinie o Bocian Pożyczki znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki w Bocian Pożyczki, jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy. Możemy zrobić to za pośrednictwem serwisu internetowego, telefonu komórkowego (telefonicznie lub wysyłając wiadomość SMS). Kontakt z konsultantem firmy jest konieczny, ponieważ podczas rozmowy pożyczkodawca będzie mógł ustalić, jakie parametry pożyczki nas interesują. W trakcie rozmowy będziemy musieli odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących naszej osoby. Pytania będą dotyczyły podania naszych danych osobowych, jak również źródła dochodu, które jest podstawą do otrzymania pożyczki w Bocian Pożyczki. Agent firmy przedstawi nam wstępne warunki pożyczki, jak również koszty pożyczki, jakie musimy ponieść za zaciągniętą pożyczkę.

Po rozmowie z konsultantem musimy czekać na kolejny telefon maksymalnie do 48 godzin. Podczas drugiej rozmowy telefonicznej uzyskamy odpowiedź czy nasz wniosek został odrzucony, czy zaakceptowany. Jeżeli firma dała pozytywną decyzję odnośnie przyznania pożyczki, musimy umówić się z agentem firmy na spotkanie, które odbędzie się w naszym mieszkaniu. W trakcie spotkania będziemy zobowiązani do podpisania umowy z pożyczkodawcą. Pożyczka w Bocian Pożyczki może być przeznaczona na dowolny cel.

Jak spłacić pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Pożyczkę w Bocian Pożyczki musimy spłacić w wyznaczonym terminie, który również znajdziemy na umowie pożyczki. Terminy spłaty są trzy. Wpłatę możemy uregulować do 35, 44 lub 52 tygodni. Pożyczkę spłacamy do rąk własnych pożyczkodawcy. Oznacza to, że agenci firmy przyjeżdżają do naszego domu po odpowiednią ilość gotówki.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie, konieczne będzie skontaktowanie się z biurem obsługi klienta. Doradca w Bocian Pożyczki postara się zaproponować rozwiązanie zaistniałego problemu.

Istnieje również możliwość spłaty pożyczki przed wyznaczonym terminem.

Pożyczki opinie w Bocian Pożyczki

Firma Bocian Pożyczki udziela nie tylko pożyczek dla osób indywidualnych, ale również w ofercie możemy znaleźć pożyczki ratalne dla firm. Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia finansowego, warto zapoznać się z ofertą firmy Bocian Pożyczki.

Podczas spotkania z przedstawicielem firmy, będziesz musiał wykazać następujące dokumenty:

  • kserokopię wpisu w Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej
  • 3 ostatnie odcinku z ZUS-u
  • kserokopię: dowodu osobistego, prawa jazdy lub rachunku wystawionego na twoje nazwisko
  • PIT rozliczeniowy za poprzedni rok

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Właścicielem serwisu jest Everest Finanse S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 88, kod pocztowy 61-772. KRS 0000541824, NIP 7831722320, REGON 360730596.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania