Kredyty bankowe online

bgzbnpparibas

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 1, średnio: 5,00 z 5)
Loading...

BGŻ BNP Paribas

Pierwsza pożyczka

1000 - 120000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 84 miesięcy

Rata

pożyczając 2100 zł na 12 m-cy rata: 210 zł - pożyczając 10 100 zł na 36 m-cy rata: 366 zł

RRSO

16,89%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kredyt on-line z przeznaczeniem na dowolny cel, bez wychodzenia z domu, pożyczkę otrzymasz prosto i szybko. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kwota kredytu: od 1000 do 120 000 zł okres kredytowania: od 6 do 60 miesięcy (5 lat) a nawet na 84 miesiące (7 lat)

Zrzut strony BGŻ BNP Paribas Podgląd strony.

Kredyt gotówkowy do 20 000 zł jest dostępny w pełni przez internet z możliwością wyboru opcji ubezpieczenia.
W kredycie iGotówka otrzymasz oprocentowanie stałe już od 5,9%
Prowizja za udzielenie kredytu wyniesie od 2,99%
Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest zawarcie umowy ubezpieczenia.

Przy kredycie pow. 20 000 zł, wymagane jest ubezpieczenie kredytu.
Umowę kredytową podpisujesz w wybranym oddziale banku.
Promocyjne oprocentowanie kredytu otrzymasz, jeżeli wraz z kredytem założysz konto osobiste ROR „Dobrze Dobrane”

Przykładowe wyliczenia rat:

Pożyczając 2 100 zł na 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie 210,00 zł
Pożyczając 5 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 253,00 zł
Pożyczając 10 100 zł na 3 lata, rata wyniesie 366,00 zł
Pożyczając 10 100 zł na 4 lata, rata wyniesie 288,00 zł
Pożyczając 20 000 zł na 5 lat, rata wyniesie 477,00 zł
Pożyczając 29 100 zł na 7 lat, rata wyniesie 518,00 zł

(wyliczenia z dnia 30.06.2015 dla pożyczki z ubezpieczeniem)

Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wystarczy wypełnić i przesłać formularz kredytowy dostępny na stronie.
Na formularzu online, podajesz podstawowe dane osobowe, dane kontaktowe, numer telefonu komórkowego, adres email, dane o źródłach dochodu oraz miesięczne zobowiązania i wydatki.
Następnie należy podać nr konta do wypłaty kredytu i wybrać sposób podpisania umowy.

Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, otrzymasz wstępną decyzję kredytową.
Następnie zostaniesz poproszony/na o podpisanie wniosku podpisem elektronicznym, wysłanie skanów odpowiednich dokumentów potwierdzających dane wprowadzone we wniosku i wykonanie weryfikacyjnego przelewu 1 zł.
O dalszych krokach w udzieleniu pożyczki, zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.

Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu (częściową lub całkowitą) Bank nie pobiera opłat ani prowizji. Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

RRSO dla promocyjnego kredytu gotówkowego w kwocie 4400 zł, udzielonego na 39 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 9,90%, z prowizją 4,99% oraz ubezpieczeniem 7,99% od raty kredytu – na dzień 26.06.2015 r. wynosi 19,55%. Całkowita kwota do zapłaty: 5865,69 zł, rata kredytu: 150,41 zł, całkowita kwota kredytu: 4400 zł.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Bank BGŻ BNP Paribas SA infolinia 801 101 102, 22 778 52 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.