Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

bgzbnpparibas

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 5,00 z 5)
loadingLoading...

BGŻ BNP Paribas

Pierwsza pożyczka

1000 - 120000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 84 miesięcy

Rata

pożyczając 2100 zł na 12 m-cy rata: 210 zł - pożyczając 10 100 zł na 36 m-cy rata: 366 zł

RRSO

16,89%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kredyt on-line z przeznaczeniem na dowolny cel, bez wychodzenia z domu, pożyczkę otrzymasz prosto i szybko. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Kwota kredytu: od 1000 do 120 000 zł okres kredytowania: od 6 do 120 miesięcy.
Zrzut strony BGŻ BNP Paribas Podgląd strony.

BGŻ Paribas opinie

BGŻ Paribas kredyt gotówkowy do 20 000 zł jest dostępny w pełni przez internet z możliwością wyboru opcji ubezpieczenia. Umowę kredytową podpisujesz w wybranym oddziale banku. BGŻ Paribas kredyt otrzymamy w wysokości od 1000 zł do 20 000 zł, gdzie oprocentowanie kredytu będzie bardzo korzystne dla klientów firmy. Pożyczkę gotówkową spłacamy w okresie od 6 do 120 miesięcy. Dostępny na stronie BGŻ Paribas kredyt gotówkowy kalkulator pozwoli wszystkim kredytobiorcom na wcześniejsze zapoznanie się z kosztami zaciągniętego kredytu gotówkowego. Jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki, musimy skontaktować się z działem obsługi klienta, lub odwiedzić najbliższą placówkę banku BGŻ Paribas. Wstępną rozmowę możemy zamówić poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej banku. Pamiętajmy, że jeżeli posiadamy wspólność majątkową z małżonkiem, będziemy potrzebowali jego zgody podczas zaciągnięcia kredytu w banku w wysokości ponad 30 tysięcy złotych. O kredyt gotówkowy może wnioskować maksymalnie dwóch klientów.

BGŻ Paribas – o firmie

Kredyt BGŻ Paribas dostępny jest w wysokości do 120 000 zł. Firma bankowa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Siedziba firmy BGŻ Paribas znajduje się w Warszawie, przy ulicy Kasprzaka 10/16. W ofercie dla klientów indywidualnych znajdziemy szeroki wybór produktów bankowych m.in. kredyty mieszkaniowe, konsumenckie. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą również liczyć na wsparcie finansowe ze strony banku. Kredyt gotówkowy BGŻ Paribas skierowany jest również do sektora rolno-spożywczego, gdzie specjalizuje się finansowaniu gospodarki żywnościowej, czy rolnictwa. Obecnie firma zanotowała, że zostało obsłużonych ponad 3 600 000 klientów. BGŻ Paribas opinie są dobre, ponieważ działa na rynku od kilkunastu lat i wiele osób zaufało instytucji, zwracając się o pomoc finansową do przedsiębiorstwa. Masz pytania do konsultantów firmy? Na stronie BGŻ Paribas telefon podany jest w prawym dolnym rogu. Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

BGŻ Paribas opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości. Klientem banku BGŻ Paribas mogą być osoby, które posiadają zdolność do czynności prawnych. Podczas zaciągania kredytu wymagane będzie wykazanie odpowiednich dokumentów, które będą wpływały na decyzję przyznania pożyczki gotówkowej w firmie.


Opinie o BGŻ Paribas znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


BGŻ Paribas online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wystarczy wypełnić i przesłać formularz kredytowy dostępny na stronie. Na formularzu online, podajesz podstawowe dane osobowe, dane kontaktowe, numer telefonu komórkowego, adres email, dane o źródłach dochodu oraz miesięczne zobowiązania i wydatki. Następnie należy podać numer konta do wypłaty kredytu i wybrać sposób podpisania umowy. Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, otrzymasz wstępną decyzję kredytową.

Następnie zostaniesz poproszony/na o podpisanie wniosku podpisem elektronicznym, wysłanie skanów odpowiednich dokumentów potwierdzających dane wprowadzone we wniosku i wykonanie weryfikacyjnego przelewu 1 zł. O dalszych krokach w udzieleniu pożyczki, zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.

Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu (częściową lub całkowitą) Bank nie pobiera opłat ani prowizji. Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

Pożyczka bankowa w BGŻ Paribas dostępna jest do kwoty 120 000 zł, z maksymalną spłatą do 120 miesięcy od momentu podpisania umowy z bankiem.

BGŻ Paribas bez zaświadczeń

BGŻ Paribas, jak i każdy inny bank w Polsce wymaga od wnioskujących o kredyt bankowy wykazania odpowiednich dokumentów, które będą decydowały o przyznaniu pożyczki. O kredyt gotówkowy w banku mogą starać się osoby, które są pełnoletnie i otrzymują regularne dochodu z następujących źródeł: umowa o pracę na czas nieokreślony, określony, działalność gospodarcza, emerytura, renta, gospodarstwo rolne, umowa zlecenie, dochody otrzymywane z zagranicy. Na stronie internetowej Banku BGŻ Paribas, znajdziemy wszystkie potrzebne dokumenty, z którymi należy się zapoznać i je pobrać. Jest to m.in. zaświadczenia pracodawcy o zatrudnieniu i zarobkach, czy również regulamin promocji kredytów gotówkowych z kontem osobistym.

BGŻ Paribas koszty

Pożyczka gotówkowa w banku BGŻ Paribas dostępna jest do kwoty 120 000 zł, na okres 120 miesięcy. Poniżej przedstawiamy przykładowe wyliczenia rat:

Pożyczając 2 100 zł na 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie 208,43 zł

Pożyczając 5 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 260,46 zł

Pożyczając 10 100 zł na 3 lata, rata wyniesie 361,98 zł

Pożyczając 10 100 zł na 4 lata, rata wyniesie 283,89 zł

Pożyczając 20 000 zł na 5 lat, rata wyniesie 450,85 zł

Pożyczając 29 100 zł na 7 lat, rata wyniesie 514,38 zł

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,70%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39 314 zł, całkowita kwota do zapłaty 53 751,55 zł, oprocentowanie stałe 6,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 14 437,55 zł (w tym: prowizja 3892,09 zł, odsetki 10 545,46 zł), 77 miesięcznych rat 76 równych po 698,07 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 698,23 zł.

BGŻ Paribas opinie

BGŻ Paribas skierował swoją ofertę do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kredyt w BGŻ Paribas opinie ma dobre i jest to jedna z wiodących banków na terenie Polski. Pożyczki bankowe możemy uzyskać w biurze stacjonarnych w najbliższej placówce banku. Każdy klient ma prawo do rezerwacji rozmowy z konsultantem. Wystarczy, że wyśle odpowiedni wniosek i poczeka na telefon ze strony firmy. Firma może pochwalić się licznymi nagrodami.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Bank BGŻ BNP Paribas SA infolinia 801 101 102, 22 778 52 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania