Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

bgzbnpparibas

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 2, średnio: 5,00 z 5)
loadingLoading...

BGŻ BNP Paribas

Pierwsza pożyczka

1000 - 120000 zł

Okres pożyczki

6 miesięcy do 84 miesięcy

Rata

pożyczając 2100 zł na 12 m-cy rata: 210 zł - pożyczając 10 100 zł na 36 m-cy rata: 366 zł

RRSO

16,89%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Kredyt on-line z przeznaczeniem na dowolny cel, bez wychodzenia z domu, pożyczkę otrzymasz prosto i szybko. Pożyczka dla osób ze stałym dochodem i bez negatywnych wpisów w BIK i BIG Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kwota kredytu: od 1000 do 120 000 zł okres kredytowania: od 6 do 60 miesięcy (5 lat) a nawet na 84 miesiące (7 lat)

Zrzut strony BGŻ BNP Paribas Podgląd strony.

Kredyt gotówkowy do 20 000 zł jest dostępny w pełni przez internet z możliwością wyboru opcji ubezpieczenia.
W kredycie iGotówka otrzymasz oprocentowanie stałe już od 5,9%
Prowizja za udzielenie kredytu wyniesie od 2,99%
Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest zawarcie umowy ubezpieczenia.

Przy kredycie pow. 20 000 zł, wymagane jest ubezpieczenie kredytu.
Umowę kredytową podpisujesz w wybranym oddziale banku.
Promocyjne oprocentowanie kredytu otrzymasz, jeżeli wraz z kredytem założysz konto osobiste ROR „Dobrze Dobrane”

Przykładowe wyliczenia rat:

Pożyczając 2 100 zł na 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie 210,00 zł
Pożyczając 5 000 zł na 24 miesiące, rata wyniesie 253,00 zł
Pożyczając 10 100 zł na 3 lata, rata wyniesie 366,00 zł
Pożyczając 10 100 zł na 4 lata, rata wyniesie 288,00 zł
Pożyczając 20 000 zł na 5 lat, rata wyniesie 477,00 zł
Pożyczając 29 100 zł na 7 lat, rata wyniesie 518,00 zł

(wyliczenia z dnia 30.06.2015 dla pożyczki z ubezpieczeniem)

Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wystarczy wypełnić i przesłać formularz kredytowy dostępny na stronie.
Na formularzu online, podajesz podstawowe dane osobowe, dane kontaktowe, numer telefonu komórkowego, adres email, dane o źródłach dochodu oraz miesięczne zobowiązania i wydatki.
Następnie należy podać nr konta do wypłaty kredytu i wybrać sposób podpisania umowy.

Zaraz po wysłaniu wniosku i na podstawie przekazanych danych, otrzymasz wstępną decyzję kredytową.
Następnie zostaniesz poproszony/na o podpisanie wniosku podpisem elektronicznym, wysłanie skanów odpowiednich dokumentów potwierdzających dane wprowadzone we wniosku i wykonanie weryfikacyjnego przelewu 1 zł.
O dalszych krokach w udzieleniu pożyczki, zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.

Kredyt możesz częściowo lub całkowicie spłacić w dowolnym momencie. Za przedterminową spłatę kredytu (częściową lub całkowitą) Bank nie pobiera opłat ani prowizji. Masz prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

RRSO dla promocyjnego kredytu gotówkowego w kwocie 4400 zł, udzielonego na 39 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 9,90%, z prowizją 4,99% oraz ubezpieczeniem 7,99% od raty kredytu – na dzień 26.06.2015 r. wynosi 19,55%. Całkowita kwota do zapłaty: 5865,69 zł, rata kredytu: 150,41 zł, całkowita kwota kredytu: 4400 zł.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Bank BGŻ BNP Paribas SA infolinia 801 101 102, 22 778 52 00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania