Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

banknot

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 34, średnio: 3,29 z 5)
loadingLoading...

Banknot.pl

Pierwsza pożyczka

500 - 5000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące

Wiek

21 - 70 lat

Koszt

ok 23,00%

RRSO

192,50%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Linia kredytowa na 4 miesiące, przeznaczona dla osób w wieku 18-70 lat. Aby otrzymać linię kredytową, wystarczy być obywatelem Polski, posiadać własne konto bankowe i nie posiadać zaległości w BIG. Limit kredytowy może być uruchomiony w przeciągu kilku minut od złożenia wniosku. Linię kredytową uruchamiasz bez żadnych opłat. Dzięki usłudze szybkich przelewów pieniądze można otrzymać ekspresowo w ciągu 5 minut. W linii kredytowej Banknot, sam decydujesz, ile w danej chwili środków chcesz wypłacić. Koszt linii kredytowej zależy od kwoty którą pożyczysz. W banknot.pl nie wymagają przelewu weryfikacyjnego. Nie stosują weryfikacji telefonicznej.

Jak uruchomić linię kredytową w Banknot.pl

Na sam początek określ wartość linii kredytowej. Masz do dyspozycji kwotę od 500 do 5000 zł. Na stronie otrzymasz wyliczony koszt miesięcznej raty a klikając w link „formularz informacyjny” otrzymasz wyliczenie kosztów pożyczki i ogólne zasady udzielenia linii kredytowej.

Zrzut strony Banknot.pl Podgląd strony.

Banknot.pl opinie

Banknot.pl to jeden z serwisów działających na rynku pozabankowych usług finansowych. Udziela szybkich pożyczek online w formie odnawialnej linii kredytowej. Marka należy do firmy Yes Finance Spółka Akcyjna. Jej siedziba znajduje się w Warszawie. Proces wnioskowania odbywa się w pełni drogą internetową i jest dostępny dla klientów całodobowo 7 dni w tygodniu.

Opinie Banknot.pl – o firmie

Banknot.pl proponuje swoim klientom pożyczkę w formie odnawialnej linii kredytowej. To stosunkowo nowy produkt udostępniany przez instytucje pozabankowe. Stanowi on odpowiedź na potrzeby pożyczkobiorców, którzy nie potrafią określić dokładnej potrzebnej im sumy. Do dyspozycji wnioskodawcy zostaje udostępniona pewna kwota, z której w dowolnym momencie można pobrać część, a później ją spłacić. Odnawialna linia pożyczkowa to elastyczna forma pożyczkowania. Pożyczkobiorca samodzielnie określa ile pobiera pieniędzy i na jaki okres spłaty. Po zwrocie wybranych środków finansowych na koncie pozostaje ta sama suma do naszej dyspozycji. Serwis jako odpowiedzialny pożyczkodawca umożliwia użytkownikom swobodny wgląd do przydatnych dokumentów oraz informacji na temat ewentualnych dodatkowych opłat. Tabelę opłat i prowizji klient otrzyma w wiadomości e-mail jeszcze przed zaakceptowaniem linii kredytowej.

Opinie Banknot.pl – pożyczki

Produkt Banknot.pl to połączenie trzech – najbardziej poszukiwanych przez pożyczkobiorców w ofertach – właściwości. Pierwsza z nich to elastyczność, dzięki wirtualnemu kalkulatorowi pożyczkobiorca sam określa potrzebną sumę, a forma pożyczki umożliwia wypłatę w dowolnym momencie. Druga to niski koszt, płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz z przyznanego wsparcia finansowego. Trzecia to dostępność, możliwość wielokrotnych wypłat w czasie trwania umowy.

Firma oferuje swoim wnioskodawcom samodzielny wybór kwoty z przedziału od 500 do 5000 złotych. Jej otrzymanie jest zależne od wysokości innych parametrów, takich jak dochód, wydatki. Jeśli zdolność pożyczkowa nie da pewności pożyczkodawcy o możliwości spłaty danej sumy, wówczas klient otrzymuje ofertę z najwyższym limitem zbliżonym do wcześniej wybranej kwoty. Może zostać ona podwyższona w przypadku terminowych zwrotów należności zobowiązań wobec Banknot.pl. Okres spłaty pożyczki wynosi zawsze 4 miesiące, bez względu na wysokość zobowiązania. Po upłynięciu tego terminu pożyczkobiorca może wnioskować o kolejną linię pożyczkową.


Opinie o Banknot.pl znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Jak zaciągnąć pożyczkę w Banknot.pl?

Następnie należy złożyć wniosek i założyć konto klienta.
Przy zakładaniu konta, podajesz imię i nazwisko oraz adres e-mail.
Na adres e-mail otrzymasz hasło, które należy wprowadzić we wniosku.
W kolejnym kroku ostaniesz poproszony o utworzenie własnego hasła dostępu oraz zaakceptowanie wymaganych zgód.

Następnie należy podać dane osobowe, adres zameldowania, numer telefonu komórkowego, informacje o dochodach i wydatkach, wpisać numer rachunku bankowego.
Po zaakceptowaniu zgody na sprawdzenie w bazach BIG i BIK przejdziesz na podstronę z weryfikacją konta.

W Banknot.pl możesz wybrać weryfikację własnego konta bankowego poprzez szybką bezpłatną identyfikację lub poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł.
Szybką weryfikację konta dokonasz z 24 Banków.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

W tym momencie proces składania wniosku zostanie zakończony i oczekuj na wiadomość sms oraz email z informacją o decyzji.

Jeżeli zostanie przyznana linia kredytowa, możesz ją zaakceptować.
W zależności od Twojej zdolności kredytowej, do dyspozycji możesz otrzymać oczekiwaną lub mniejszą kwotę. Później zawsze możesz wnioskować o powiększenie limitu.

Po zaakceptowaniu linii kredytowej, możesz dokonać wypłaty całej lub części przyznanej kwoty.
Dzięki usłudze szybkich przelewów, pieniądze na konto otrzymasz ekspresowo w przeciągu paru minut.

Banknot.pl Opinie pożyczki – warunki

Serwis Banknot.pl udziela pożyczek pełnoletnim osobom posiadającym polskie obywatelstwo, którzy nie mają więcej niż 70 lat. Niezbędne jest również posiadanie zameldowania na terenie Polski. Aby móc otrzymać wybraną sumę, koniecznie należy posiadać osobiste konto bankowe. Nieprawidłowo wypełnione wnioski zostają odrzucone, dlatego warto skorzystać z dostępnych dokumentów, co pozwoli uniknąć pomyłek i usprawni procedurę wnioskowania. Banknot.pl sprawdza swoich klientów w następujących bazach danych: Biuro Informacji Kredytowej, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor i Krajowy Rejestr Długów oraz Rejestr Dłużników ERIF. Dlatego ważne jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej.
Pamiętaj, że również w Banknot.pl możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.

Koszty spłaty w Banknot.pl – opinie

Rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki – bezpłatnie
Weryfikacja konta – 0,00 lub 1,00 zł
Roczna Stopa oprocentowania – 10,00 %
Opłata administracyjna prowadzenia linii kredytowej – 0,00 lub 5,00 zł miesięcznie w zależności od salda rachunku.
(Jeżeli założysz linię kredytową i przez jakiś czas nie będziesz z niej korzystał, opłata administracyjna wyniesie 5 zł /miesięcznie)
Prowizja dzienna – uzależniona od pożyczonej kwoty (wartości salda)
Każda pierwsza wypłata w jednym okresie rozliczeniowym jest bezpłatna.

Wirtualny kalkulator to narzędzie, dzięki któremu każdy użytkownik serwisu Banknot.pl ma możliwość sprawdzenia kosztów spłaty. Przykładowo wybierając kwotę 2000 złotych, dodatkowe miesięczne opłaty wynoszą 190.59 złotych.

Kwota pożyczki 500 zł | Okres trwania 4 miesiące   | Koszt miesięczny    47.65 zł

Kwota pożyczki 1000 zł | Okres trwania 4 miesiące | Koszt miesięczny    95.29 zł

Kwota pożyczki 2000 zł | Okres trwania 4 miesiące | Koszt miesięczny 190.59 zł

Kwota pożyczki 5000 zł | Okres trwania 4 miesiące | Koszt miesięczny 476.47 zł

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 500 zł, 1000 zł, 2000 zł, 5000 zł  i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 23.07.2018)

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, prowizja: 210,00 zł, łączna kwota odsetek: 20,52 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 192,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 230,52 zł, całkowity koszt pożyczki: 230,52 zł (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Pożyczki opinie Banknot.pl – kontakt

Na stronie serwisu Banknot.pl w stopce kontaktowej lub odpowiedniej sekcji można znaleźć dane potrzebne do skontaktowania się z pożyczkodawcą. Pożyczkobiorca może skorzystać z infolinii, gdzie w trakcie rozmowy na jego pytania odpowie doradca klienta. Alternatywą może być wysłanie zapytania drogą e-mailową, jednak w tym przypadku należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź. Serwis proponuje również trzecie rozwiązanie, którym jest wypełnienie formularza kontaktowego z imieniem, nazwiskiem, tematem, adres e-mail oraz treścią pytania.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela YES Finance S.A. Infolinia: 22 213 89 10 (godziny pracy konsultantów 9.00-18.00 w dni robocze) Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania