Pożyczki pozabankowe ratalne online

banknot

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 23, średnio: 3,30 z 5)
Loading...

Banknot.pl

Pierwsza pożyczka

500 - 5000 zł

Okres pożyczki

4 miesiące

Wiek

21 - 70 lat

Koszt

ok 23,00%

RRSO

192,50%

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Linia kredytowa na 4 miesiące, przeznaczona dla osób w wieku 21-70 lat. Aby otrzymać linię kredytową, wystarczy być obywatelem Polski, posiadać własne konto bankowe i nie posiadać zaległości w BIG. Limit kredytowy może być uruchomiony w przeciągu kilku minut od złożenia wniosku. Linię kredytową uruchamiasz bez żadnych opłat. Dzięki usłudze szybkich przelewów, pieniądze można otrzymać ekspresowo w przeciągu 5 minut. W linii kredytowej Banknot, sam decydujesz, ile w danej chwili środków chcesz wypłacić. Koszt linii kredytowej zależy od kwoty którą pożyczysz. W banknot.pl nie wymagają przelewu weryfikacyjnego. Nie stosują weryfikacji telefonicznej.

Jak uruchomić linię kredytową w Banknot.pl

Na sam początek określ wartość linii kredytowej. Masz do dyspozycji kwotę od 500 do 5000 zł. Na stronie otrzymasz wyliczony koszt miesięcznej raty a klikając w link „formularz informacyjny” otrzymasz wyliczenie kosztów pożyczki i ogólne zasady udzielenia linii kredytowej.

Zrzut strony Banknot.pl Podgląd strony.

Następnie należy złożyć wniosek i założyć konto klienta.
Przy zakładaniu konta, podajesz imię i nazwisko oraz adres email.
Na adres email otrzymasz hasło które należy wprowadzić we wniosku.
Po wprowadzeniu hasła, zostaniesz poproszony o utworzenie własnego hasła dostępu oraz zaakceptowanie wymaganych zgód.

Następnie należy podać dane osobowe, adres zameldowania, numer telefonu komórkowego, informacje o dochodach i wydatkach, wpisać numer rachunku bankowego.
Po zaakceptowaniu zgody na sprawdzenie w bazach BIG i BIK przejdziesz na podstronę z weryfikacją konta.

W Banknot.pl możesz wybrać weryfikację własnego konta bankowego poprzez szybką bezpłatną identyfikację lub poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł.
Szybką weryfikację konta dokonasz z 24 Banków.
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

W tym momencie proces składania wniosku zostanie zakończony i oczekuj na wiadomość sms oraz email z informacją o decyzji.

Jeżeli zostanie przyznana linia kredytowa, możesz ją zaakceptować.
W zależności od Twojej zdolności kredytowej, do dyspozycji możesz otrzymać oczekiwaną lub mniejszą kwotę. Później zawsze możesz wnioskować o powiększenie limitu.

Po zaakceptowaniu linii kredytowej, możesz dokonać wypłaty całej lub części przyznanej kwoty.
Dzięki usłudze szybkich przelewów, pieniądze na konto otrzymasz ekspresowo w przeciągu paru minut.

Koszty używania linii kredytowej – pożyczki w banknot.pl

Rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki – bezpłatnie
Weryfikacja konta – 0,00 lub 1,00 zł
Roczna Stopa oprocentowania – 10,00 %
Opłata administracyjna prowadzenia linii kredytowej – 0,00 lub 5,00 zł miesięcznie w zależności od salda rachunku.
(Jeżeli założysz linię kredytową i przez jakiś czas nie będziesz z niej korzystał, opłata administracyjna wyniesie 5 zł /miesięcznie)
Prowizja dzienna – uzależniona od pożyczonej kwoty (wartości salda)
Każda pierwsza wypłata w jednym okresie rozliczeniowym jest bezpłatna.

Tabelę opłat i prowizji otrzymasz w wiadomości email przed zaakceptowaniem linii kredytowej.

Koszt udzielenia pożyczki w obrębie linii kredytowej o wartości 1000 zł
może wynieść 95,29 zł miesięcznie

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, prowizja: 210,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 192,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 230,52 zł.

W danym okresie rozliczeniowym, możesz zapłacić jedynie ratę minimalną.
Pamiętaj, że również w Banknot.pl możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela YES Finance S.A. Infolinia: 22 213 89 10 (godziny pracy konsultantów 9.00-18.00 w dni robocze) Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, koszty przedłużenia pożyczki, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, podane są na stronie internetowej pożyczkodawcy w momencie składania wniosku.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.