Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

bank polski

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Bank Polski

Pierwsza pożyczka

1000 - 100000 zł

Okres pożyczki

3 miesiące do 97 miesięcy 11 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

10,47%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Bank Polski udostępnia pożyczki bankowe dostępne dla osób posiadających ważny dowód osobisty i dobrą zdolność kredytową. Potrzebujesz 120000 zł na już? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą banku.
Zrzut strony Bank Polski Podgląd strony.

Bank Polski opinie

Bank Polski kredyt gotówkowy dostępny jest dla klientów w wysokości od 1000 zł do 120000 zł. Pożyczkę możemy spłacać w następujących ratach z maksymalną spłatą do 96 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki jest zmienne i zależy od wysokości i długości spłaty należności, jaką wybiera kredytobiorca. Bank Polski udostępnia również inne produkty m.in.: Bank Polski kredyt konsolidacyjny, kredyty hipoteczne, ubezpieczenia, czy karty. Pożyczka gotówkowa dostępna jest nie tylko dla nowych, czy stałych klientów Banku Polskiego, ale również dla osób, które chcą połączyć raty kredytów zaciągniętych w innych bankach i firmach kredytowych w jedną ratę. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt gotówkowy Bank Polski możemy uzyskać online, dlatego potrzebne będzie nam przygotowanie odpowiedniego sprzętu np. laptopa, czy telefonu komórkowego, na którym wypełnimy wniosek online. Potrzebne będzie nam również stałe łącze do internetu oraz inne wymagane dokumenty, które konieczne do wykazania, aby uzyskać pozytywną odpowiedź odnośnie przyznania pożyczki w banku.

Bank Polski – o firmie

Bank Polski to jeden z najstarszych instytucji udzielających produkty finansowe na terenie RP. Firma z pewnością posiada renomę wśród kredytobiorców. Lata pracy wskazują na to, że firma dba bardzo dobrze o swoich klientów i ich bezpieczeństwo. Pomoc finansową niesie również firmom, które rozpoczynają swoją działalność. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty, jaką jest Mini Ratka, ponieważ raty pożyczki są nisko oprocentowane. Siedziba Banku Polskiego mieści się w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 15. Jednak stacjonarne placówki banku możemy znaleźć w każdej miejscowości w Polsce. Pożyczkę, czy kredyt możemy zaciągnąć online, telefonicznie lub w najbliższej placówce banku. Warto również śledzić stronę internetową banku, ponieważ firma przygotowuje promocję dla swoich klientów. Co ciekawe, dostępna jest aplikacja dostępna na telefony komórkowe, która pozwala na wykonywanie płatności za pośrednictwem zbliżenia karty do terminala w sklepie. Pożyczka bankowa w Bank Polski to dobra oferta dla wielu osób zainteresowanych wysoką kwotą pieniężną.

Bank Polski opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: posiadających ważny dowód osobisty, które ukończyły 18 lat. Kredytobiorcą mogą być osoby posiadające stałe zameldowanie na terenie Polski oraz mające polskie obywatelstwo. Aby uzyskać pieniądze z kredytu gotówkowego, należy złożyć stosowny wniosek na stronie lub odwiedzić najbliższą placówke banku.


Opinie o Bank Polski znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


Bank Polski online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Kredyt gotówkowy Bank Polski możemy otrzymać w najbliższej placówce banku, poprzez wypełnienie wniosku online, oraz telefonicznie. W Banku Polskim kredyt dostępny jest do kwoty 120000 zł.

Jeżeli decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej za pośrednictwem internetu, musimy zarejestrować się na stronie i stworzyć swój własny profil klienta. Na stronie głównej znajduje się kalkulator, na którym wybierając odpowiadające nam parametry pożyczki, jesteśmy w stanie sprawdzić koszty, jakie będą kreowały się przy zaciągnięciu kredytu w Banku Polskim.

Po wypełnieniu wniosku czekamy na decyzję ze strony banku. Jeżeli będzie ona pozytywna, na naszym koncie bankowym pojawią się pieniądze z zaciągniętej pożyczki gotówkowej.

Bank Polski bez zaświadczeń

Bank Polski udziela kredytów na podstawie analizy danych osobowych w bazach dłużników oraz historii kredytowej klienta. W Polsce nie znajdziemy banku, który udziela kredytów bez zabezpieczenia, dlatego równie ważne jest przedstawienie oświadczenia o źródle i wysokości otrzymywanego, comiesięcznego dochodu. Jeżeli klient zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, potrzebne będzie wykazanie wyciągu z rachunku bankowego, z okresu ostatnich 3 miesięcy poprzedzających dzień złożenia formularza o pożyczkę gotówkową. Kredyt w Banku Polskim udzielany jest na podstawie oceny zdolności kredytowej w bazach dłużników. Jeżeli znajdujemy się na liście dłużników, możemy spotkać się z odmową uzyskania w przyszłości pożyczki, czy kredytu w firmach pozabankowych i bankowych.

Bank Polski koszty

Na stronie firmy został udostępniony kalkulator kosztów, z którym możemy się zapoznać przed zaciągnięciem kredytu w banku. Możemy sprawdzić następująco: RRSO, wysokość miesięcznej raty, ubezpieczenie pożyczki, wysokość kwoty pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami, całkowity koszt pożyczki, oraz całkowitą kwotę do zapłaty. Bank Polski kredyt gotówkowy udostępnia pożyczkę do kwoty aż 120000 zł, ze spłatą do 96 miesięcy. Oferta ta skierowana jest dla stałych klientów. Całkowicie nowe osoby mogą zaciągnąć maksymalnie 100000 zł. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki gotówkowej w Banku Polskim:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 805,50 zł oprocentowanie zmienne 9,99% całkowity koszt kredytu 305,50 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 305,50 zł), 15 miesięcznych rat równych po 320,37 zł.

Bank Polski opinie

Bank Polski opinie ma bardzo dobre, ponieważ jest to bardzo znana firma w Polsce, która działa na rynku finansowym od ponad 100 lat. Kredyt w Bank Polski opinie stałych i byłych klientów firmy znajdziemy na stronach z tematyką finansową lub porównywarkach bankowych. Zaletą instytucji jest udzielenie szybkiej decyzji kredytowej oraz spora liczba placówek w Polsce. Niestety oddziały banku są nieczynne w weekendy. W przypadku pytań odnośnie oferty udostępniony został na stronie Bank Polski kontakt na infolinię, na którą można dzwonić od poniedziałku do niedzieli.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania