Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Kredyty bankowe

bank bps

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak głosów)
loadingLoading...

Bank BPS

Pierwsza pożyczka

3000 - 100000 zł

Okres pożyczki

2 lata do 97 miesięcy 11 dni

Wiek

od 18 lat

RRSO

11,82%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Bank Polskiej Spółdzielczości oferuje komplet produktów finansowych, w tym kredytów kredytowych, które skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
Zrzut strony Bank BPS Podgląd strony.

Bank BPS opinie

Bank Polskiej Spółdzielczości to instytucja udzielająca produkty finansowe od 1992 roku. Pożyczka bankowa w Bank BPS dostępna jest dla osób indywidualnych, w ofercie, której możemy znaleźć następujące produkty: konta osobiste, rachunki, kredyt Bank BPS np. kredyty gotówkowe, czy hipoteczne. Dodatkowo klient może skorzystać z oferty założenia rachunku oszczędnościowego, lokaty, czy funduszu inwestycyjnego. Bank BPS kredyt gotówkowy możliwy jest do uzyskania w trzech różnych wersjach. Pierwszy z nich, który oferowany jest przez Bank BPS kredyt o nazwie Bezpieczna Gotówka to minimum formalności, w wysokości do zaciągnięcia maksymalnie do 100 000 zł, ze spłatą do 8 lat. W przypadku kredytu Bezpieczna Gotówka RRSO wynosi 11,82%. Kredyt “Bezpieczna Gotówka” dostępny jest jedynie dla osób, które posiadają w Banku BPS kredyt hipoteczny lub rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, z odnotowanymi regularnymi wpływami min. od 6 miesięcy. Kolejnym produktem oferowanym przez Bank BPS jest kredyt odnawialny, w którym konsument może uzyskać do 80 000 zł na 12 miesięcy. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem odnawialnym i chcesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, otrzymasz szybką decyzję ze strony instytucji bankowej. W przypadku kredytu odnawialnego kredytobiorca ma pewność, że kredyt odnowi się spłaconą część. Innymi produktami oferowanymi przez Bank BPS jest kredyt studencki i kredyt na budowę domów energooszczędnych.

Bank BPS – o firmie

Firma bankowa BPS znana wcześniej pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni, powstała w 1992 roku. W rozwinięciu skrótu BPS oznacza Bank Polskiej Spółdzielczości. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Grzybowska 81. Obecnie zostało zrzeszonych aż 347 banków spółdzielczych w Polsce. Kredyt w Bank BPS skierowany jest nie tylko do osób indywidualnych, ale również do mikrofirm, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz rolników. BPS ma dla mikrofirm następujące oferty: finansowanie dotychczasowej działalności, finansowanie inwestycji, fundusze unijne, rachunki, bankowość internetową, karty, dealing BPS, ubezpieczenia, lokowanie nadwyżek, płatności, terminal płatniczy, czy program Polska bezgotówkowa. W przypadku małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oprócz tych wymienionych wyżej, mogą skorzystać z oferty kredytów dla wspólnot mieszkaniowych, finansowania handlu oraz zarządzania ryzykiem. Natomiast rolnicy mogą dodatkowo skorzystać z kredytów preferencyjnych ARiMR i pozostałych wyżej wymienionych opcji. Bank BPS kontakt do biura obsługi klienta udostępnia na stronie głównej. Infolinia czynna jest 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Bank BPS opinie – warunki

Kredyt przeznaczona dla osób: pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości oraz zdolność do czynności prawnych. Kredytobiorcą mogą zostać jedynie te osoby, które poprawnie wypełniły wniosek o kredyt i zawarły umowę z bankiem. Dodatkowo wnioskujący o kredyt musi posiadać ze sobą dokument potwierdzający rozdzielczość majątkową małżeńską, w postaci aktu notarialnego lub prawomocne orzeczenie sądu.

Bank BPS online – jak zaciągnąć kredyt w banku?

Wniosek o kredyt gotówkowy w Banku Polskiej Spółdzielczości możemy złożyć zarówno za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25 lub odwiedzając najbliższą placówkę banku w swoim mieście. Kredytobiorca ma możliwość uzyskania do 100 000 zł ze spłatą nawet do 96 miesięcy, czyli całych 8 lat.

Kredyt Bezpieczna Gotówka to minimum formalności i szybka decyzja odnośnie przyznania kredytu wnioskującemu. Wnioskujący o pożyczkę musi przygotować dokumenty, które będą decydowały o decyzji kredytowej, jaka zapadnie po złożeniu wniosku.

Bank BPS oferuje swoim kredytobiorcom dodatkową opcję dobrania ubezpieczenia na życie i zdrowia w pakiecie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym.

Kredyt gotówkowy możemy złożyć na dowolny cel, bez konieczności tłumaczenia się kredytodawcy, na co chcemy przeznaczyć uzyskane pieniądze z pożyczki.

Bank BPS bez zaświadczeń

Firma bankowa BPS udziela kredytów, w których obowiązkowe będzie udokumentowanie odpowiednich zaświadczeń. W Polsce obecnie istnieją nieliczne instytucje, które decydują się na udzielenie pożyczki lub kredytu dla klientów na podstawie samego dowodu osobistego. Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym muszą przygotować następujące dokumenty: zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku posiadania umowy o pracę, wniosek kredytowy, dowód osobisty, dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodu, oraz jeżeli taka istnieje dokument potwierdzający rozdzielczość majątkową małżeńską.

Bank BPS koszty

Niestety firma nie udostępnia na stronie internetowej wirtualnego kalkulatora, na którym kredytobiorca mógłby zapoznać się z opłatami, jakie czekają go przy spłacie zobowiązania. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład kredytu gotówkowego w Banku BPS:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 11,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16.000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 19.142,50 PLN, oprocentowanie nominalne 7,49% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 3.142,50 PLN (w tym: prowizja 958,40 PLN, odsetki 2.184,10 PLN), 41 miesięcznych rat równych w wysokości po 443,51 PLN.

Bank BPS opinie

Bank BPS opinie, jak to na instytucję finansową ma zróżnicowane. Z pewnością wyjątkowe w produktach oferowanych przez Bank BPS jest to, że łączy funkcje banku zrzeszającego, jak i komercyjnego. Sporym plusem również jest oferowany dodatkowy produkt, jakim jest ubezpieczenie na zdrowie i życie. Kredyt w Banku BPS opinie to dobra oferta, skierowana dla osób potrzebujących wysokiej kwoty pożyczki gotówkowej na długi okres spłaty zobowiązania. Kredytobiorca może sam elastycznie wybierać wysokość spłacanej miesięcznej raty. Ubezpieczenie podstawowe obejmuje ubezpieczenie w przypadku utraty trwałej niezdolności do pracy lub śmierci kredytobiorcy. Wybierając pakiet rozszerzony oprócz wyżej wymienionych, w pakiecie podstawowym znajdziemy również ubezpieczenie na wypadek utraty pracy przez kredytobiorcę.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania