Pożyczki pozabankowe ratalne online

aasa

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 46, średnio: 4,17 z 5)
Loading...

Aasa Kredyt

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

10 miesięcy do 2 lata

Wiek

20 - 70 lat

Rata

pożyczając 1500 zł na 12 m-cy rata od 228,16 zł

RRSO

RRSO 137,34% na 12 miesięcy

Kiedy udzielana: brak danych

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Pozabankowa pożyczka udzielana dla osób z niską zdolnością kredytową, udzielana na okres od 10 do 24 miesięcy. asakredyt oferuje pożyczki od 1000 do 10000 zł. Wniosek o pożyczkę składa się całkowicie online, a pożyczkę otrzymasz na osobiste konto bankowe. Pożyczka skierowana jest do osób powyżej 20 roku życia, które mają stały dochód i nie posiadają zaległości odnotowanych w BIG. AsaKredit nie wymaga zabezpieczeń ani poręczycieli. Nie wymaga również żadnych przedwstępnych opłat.

Składając wniosek, wybierz wysokość pożyczki oraz okres spłaty. Uzyskasz wtedy przykładową symulację rat pożyczki. W symulacji zawarte są wszystkie koszty pożyczki.

Zrzut strony Aasa Kredyt Podgląd strony.

We wniosku podajesz:
Podstawowe dane osobowe, informacje z dowodu osobistego, adres zamieszkania, adres email, informacje o koncie bankowym, Twoje źródła dochodu, informacje o dochodach i comiesięcznych zobowiązaniach.

Wnioski rozpatrywane są w dni robocze, w godzinach pracy biura.
Przed udzieleniem pożyczki, telefonicznie skontaktuje się z Tobą Konsultant firmy Aasa, dzwoniąc na podany we wniosku telefon.

Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz jak najszybciej, jeżeli będzie to możliwe to nawet w tym samym dniu.
W przypadku wydania decyzji pozytywnej, z podanego we wniosku konta bankowego, należy przelać 1 zł.

Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, polecamy założyć darmowe konto internetowe w mBank

Po przyznaniu pożyczki, umowa pożyczki wraz z harmonogramem spłat będzie przesłana emailem, aby umożliwić wnioskodawcy zapoznanie się z treścią dokumentów przed ich podpisaniem w obecności kuriera. W harmonogramie spłat znajdą się wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki.

Pożyczka zostanie przelana zaraz po podpisaniu umowy i przelaniu opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł.

Biorąc pożyczkę w kwocie 1500 zł na 12 miesięcy:
Rata malejąca miesięczna: od 228,16 zł
Oddajesz więcej ok. 54 %
RRSO pożyczki: 137,34 %

Biorąc pożyczkę w kwocie 2000 zł na 24 miesiące:
Rata malejąca miesięczna: od 161,85 zł

Biorąc pożyczkę w kwocie 4000 zł na 24 miesiące:
Rata malejąca miesięczna: od 315,80 zł

Powyższy koszt pożyczki uwzględnia:

Roczną Stopę Oprocentowania (odsetki)
odsetki od spłaty pożyczki
Jednorazową Opłatę przygotowawczą (rozdzieloną na wszystkie raty)
Miesięczną opłatę administracyjną

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 10 miesięcy wynosi 173,75%. Raty miesięczne (1. 236,74 zł, 2. 235,10 zł, 3. 234,19 zł, 4. 232,63 zł, 5. 231,64 zł, 6. 230,37 zł, 7. 228,93 zł, 8. 227,82 zł, 9. 226,47 zł, 10. 225,27 zł). Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 69,16 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (koszt miesięczny – 15 zł tj. koszt za cały okres – 150 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 309,16 zł (stan na dzień 11.03.2016 r.).

(powyższe dane zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji dla pożyczki 2000 – 3400 zł i nie zawierają okresowych promocji i rabatów. Aktualne koszty pożyczki i oprocentowanie RRSO, podane zostaną przed podpisaniem umowy. Stan na dzień 11.03.2016)

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Pożyczkę udziela Aasa Polska S.A. ul. Sienna 64 00-825 Warsawa, Infolinia 22 4600300, 801 404040 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9.00 - 19.00 Aktualne koszty pożyczki, aktualny RRSO, opłaty za zwłokę i konsekwencje niespłacenia pożyczki, uzyskasz przed podpisaniem umowy.

reklama

1. info@polecampozyczke.pl
Po pożyczkę przed świętami udałam się właśnie do Aasa. Na stronie jest kalkulator, zatem można samemu wybrać na jaki okres ma być pożyczka i przede wszystkim jakie będą koszta z tym związane. Oczywiście po akceptacji wniosku nic się nie zmieniło. Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę wziąć pożyczkę na dłuższy okres, niż jeden miesiąc, Nie muszę się o nic martwić, tylko spokojnie spłacam w ratach. Nie potrzebują zaświadczeń, ale sprawdzają BIK co dla mnie też jest ważne. Umowę dostałam bardzo szybko do domu, podpisałam i od razu środki wpłyneły mi na rachunek. Szybko, solidnie i bez ukrytych opłat. Tak powinno to wszystko wyglądać.

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania

Informacja

Powyższe dane, zostały tak skonstruowane aby jak najlepiej przybliżyć i porównać oferty wybranych instytucji pożyczkowych. Jest to nasze autorskie porównanie i nie jest w rozumieniu prawa ofertą handlową. Koszt pożyczki został określony na podstawie ogólnie dostępnych informacji pożyczkodawców i nie zawiera okresowych promocji i rabatów. Ma wartość przybliżoną. Aktualne i wiążące oferty handlowe uzyskają Państwo na stronie internetowej każdej firmy pożyczkowej w momencie składania wniosku. Zapraszamy do składania wniosków z naszej strony internetowej. Aby zwiększyć kwotę pożyczki, można składać kilka wniosków naraz w kilku instytucjach.  Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Informacje dla osób ubiegających się o pożyczki pozabankowe:

Prosimy o rozważne i przemyślane zaciąganie pożyczki. Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie. Niezwłocznie skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Dodatkowe koszty związane z pożyczką mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki lub braku opłaty za przedłużenie. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia ustawowych odsetek za zwłokę oraz podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. Pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wysyłania wezwań do zapłaty i kosztami postępowania sądowego.

W przypadku uchylania się od spłacenia pożyczki, pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Aktualne informacje o dodatkowych kosztach, dostępne są na stronach internetowych firm pożyczkowych i można się z nimi zapoznać przed złożeniem wniosku.

Wszystkie przedstawione firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.