Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.Pożyczki ratalne

aleratka

Ocena użytkowników:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 3, średnio: 3,00 z 5)
loadingLoading...

AleRatka

Pierwsza pożyczka

1000 - 10000 zł

Okres pożyczki

3 dni do 36 dni

Wiek

od 18 do 75 lat

RRSO

78,5% - 510,5%

Kiedy udzielana: od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00 oraz soboty 8.00-15.00.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Aleratka to pożyczki długoterminowe do 10 000 zł. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować, wynosi 1000 zł. Jak spłacać pożyczkę? Termin zwrotu pieniędzy wynosi od 3 do 36 miesięcy. Jednak zobowiązanie spłacamy stopniowo w równych miesięcznych ratach. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź poniższą opinię!
Zrzut strony AleRatka Podgląd strony.

AleRatka opinie

AleRatka to firma udzielająca pożyczek długoterminowych przez internet. Jako klienci możemy wnioskować o kwoty sięgające nawet 10 000 zł. Natomiast maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy. Cały proces wnioskowania przebiega bez zbędnych formalności w trybie online. Dzięki temu mamy szansę na szybką decyzję kredytową.

Opinie AleRatka o firmie

AleRatka to pośrednik, który ceni sobie czas swoich klientów. Dlatego też dokłada wszelkich starań, aby proces wnioskowania był prosty i nie wymagał od wnioskodawcy załatwiania dodatkowych dokumentów. AleRatka należy do firmy Primus Finance sp. z o.o.. Do tej samej spółki należą również Halopożyczka czy Minipożyczka oferujące chwilówki. Tak więc, za pożyczką AleRatka stoi również doświadczenie oraz ludzie, dla których najważniejszy jest klient. Partnerami firmy są między innymi Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, co wzmacnia wiarygodność firmy, oraz biura informacji gospodarczej, takie jak: ERIF, KRD oraz BIG InfoMonitor. Możemy mieć pewność, że właśnie w tych bazach pożyczkodawca sprawdzi naszą historię kredytową.

Opinie AleRatka pożyczki

Jak już wspomnieliśmy, AleRatka dba o to, aby cały proces wnioskowania przebiegał bez zbędnych problemów. Za tymi słowami idą również czyny. Na stronie głównej pożyczkodawcy znajdziemy wirtualny kalkulator, za pomocą którego w prosty sposób określimy termin oraz kwotę pożyczki. Przy dowolnej kwocie możemy wybrać zarówno maksymalny, jak i minimalny okres kredytowania, co składa się na elastyczność oferty. Bez wątpienia jest to atrakcyjne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć ryzyko nieterminowej spłaty. Na stronie pożyczkodawcy możemy również przeczytać, że decyzję kredytową otrzymamy już w kilka minut od zakończenia wnioskowania. Jeżeli jednak pożyczkodawca będzie miał poważne wątpliwości, co do udzielonych przez nas informacji, czas ten może się przedłużyć do jednego dnia roboczego. Jak dokładnie wygląda oferta AleRatka?

AleRatka pożyczki

Jedną z zalet oferty AleRatka jest udostępnienie możliwości wnioskowania o maksymalną kwotę pożyczki zarówno stałym, jak i nowym klientom firmy. Tak więc, każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z tej pożyczki może otrzymać nawet 10 000 zł. Z kolei minimalna kwota wsparcia finansowego wynosi 1000 zł. Zwróćmy uwagę również na okres kredytowania.  Podczas wnioskowania możemy wybrać spłatę pożyczki w formie od 3 do 36 równych rat miesięcznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować swój budżet domowy do nadchodzących wydatków. Warto również wspomnieć, że pożyczkodawca nie wymaga podania celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze.


Opinie o AleRatka znajdziesz również na portalu pozyczkowy-portal.pl.


 

Pożyczki opinie AleRatka – warunki

Ważnym elementem każdej oferty są również warunki, jakie musimy spełniać, aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Zacznijmy od tego, co jest niezbędne do rozpoczęcia procesu wnioskowania. Podstawą jest posiadanie urządzenia z dostępem do internetu. Przykładowo może to być laptop lub telefon komórkowy czy tablet. Następnie musimy spełnić kilka warunków, które pozwolą nam na bezproblemowe wypełnienie formularza oraz zagwarantują, że nasz wniosek zostanie wzięty pod uwagę przez pożyczkodawcę. Są to:

  • wiek od 18 do 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania w Polsce,
  • dysponowanie własnym kontem bankowym z dostępem do bankowości internetowej,
  • brak negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz bazach Biura Informacji Gospodarczej (BIG),
  • poprawne wypełnienie wniosku i pozytywny wynik weryfikacji tożsamości.

AleRatka opinie pożyczki – wnioskowanie krok po kroku

AleRatka na każdym kroku zapewnia swoich pożyczkobiorców o tym, jak łatwo złożyć wniosek. Jednak w razie wątpliwości poniżej  przedstawiamy instrukcję wnioskowania o pożyczki AleRatka.

Pierwszym krokiem jest przejście na stronę pożyczkodawcy oraz ustalenie za pomocą wirtualnego kalkulatora kwoty oraz terminu spłaty. Aby to zrobić, wystarczy jedynie przesunąć suwaki w odpowiednie miejsce.

Następnie powinniśmy zapoznać się z kosztami, które obowiązują w przypadku naszej pożyczki. Jeżeli jesteśmy pewni, że zdołamy spłacić takie zobowiązanie na czas, wówczas możemy kliknąć “Złóż wniosek” i przejść do kolejnego etapu.

Po kliknięciu odpowiedniego przycisku zostaniemy przeniesieni na podstronę, gdzie znajdziemy formularz rejestracyjny składający się z kilku pól. Naszym zadaniem będzie podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego oraz hasła do logowania. Po wypełnieniu wymaganych pól zostaje nam jeszcze zaznaczenie odpowiednich zgód i kliknięcie przycisku “Utwórz konto”.

W tym momencie zostaniemy przeniesieni na podstronę zawierającą wniosek. Niezbędne będą takie informacje, jak: dane osobowe, kontaktowe, adresowe oraz finansowe, czyli informacje dotyczące dochodów i wydatków. Po uzupełnieniu rubryk powinniśmy upewnić się, czy wszystkie informacje są poprawne. Jeżeli tak, możemy przejść dalej.

Ostatnim z naszych zadań będzie weryfikacja tożsamości. W przypadku pożyczki AleRatka możemy wybrać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. Jednak wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania na decyzję, jeżeli zlecimy wykonanie transakcji po zakończeniu ostatniej sesji Elixir. Dlatego też warto rozważyć drugi z wariantów, czyli Szybką Identyfikację. Po wybraniu tej metody zostaniemy przeniesieni na podstronę logowania do bankowości internetowej. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z tej usługi, odpowiedni program za pomocą techniki screen scrapingu (czyli czytania informacji widocznych na ekranie) pobierze z konta nasze dane osobowe oraz podstawową historię rachunku. Następnie dane te trafią do pożyczkodawcy w formie raportu. W ten sposób nie tylko zweryfikujemy swoją tożsamość, ale również pozwoli na wstępną ocenę zdolności kredytowej. Wszystko przebiega w oparciu o szyfrowanie SSL, dlatego też możemy mieć pewność, że nasze dane będą bezpieczne.

Koszty pożyczki AleRatka

Ile kosztuje pożyczka AleRatka? Oprocentowanie nominalne obowiązujące w przypadku oferty AleRatka wynosi 10%. W skład opłat wchodzą nie tylko odsetki, ale również prowizja. Natomiast w przypadku opóźnienia zostaniemy zobowiązani do poniesienia standardowych kosztów, takich jak maksymalne odsetki ustawowe za opóźnienie. Wynoszą one dwukrotność sumy stopy referencyjnej NBP oraz 5,5 punktów procentowych. Poniżej dla zobrazowania przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki oraz kilka innych wyliczeń stworzonych na podstawie wirtualnego kalkulatora.

Reprezentatywny przykład na dzień 08.04.2019: całkowita kwota pożyczki 3000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 18 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 2 100,00 zł, łączna kwota odsetek: 243,08 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 123,6%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 5 343,08 zł, całkowity koszt pożyczki 2 343,08 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Kwota pożyczki   5000 zł | Termin spłaty 36 miesięcy | Rata miesięczna 300.23 zł

Kwota pożyczki   6000 zł | Termin spłaty 36 miesięcy | Rata miesięczna 360.27 zł

Kwota pożyczki   7500 zł | Termin spłaty 36 miesięcy  | Rata miesięczna 450.33 zł

Kwota pożyczki 10000 zł | Termin spłaty 36 miesięcy | Rata miesięczna 600.45 zł

Opinie AleRatka kontakt

Biuro Obsługi Klienta AleRatka jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00. W tym czasie możemy również liczyć na rozpatrzenie wniosku. Jak skontaktować się z pożyczkodawcą? Możemy to zrobić, dzwoniąc pod numer +22 203 56 02 lub pisząc wiadomość e-mail na adres: kontakt@aleratka.pl.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku. W przypadku braku pozytywnej decyzji polecamy skorzystać z usług innej firmy pożyczkowej. Odmowa w jednej z firm nie oznacza odmowy w kolejnej firmie.
Marka aleratka jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, kod pocztowy 02-685, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000594858. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 zł. NIP: 5213717701, REGON: 363443466.

reklama

Zamieść opinię lub zadaj pytanie

*Opinia lub pytanie pojawią się dopiero po sprawdzeniu przez administratora
*

reklama

Najczęściej zadawane pytania